Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.09.2013 «ЛЮДСЬКА МЕДИЦИНА ЗБЕРІГАЄ ЛЮДИНУ, ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА ОБЕРІГАЄ ЛЮДСТВО!» С.ОВСІЄНКО

Коли ми маємо проблеми зі здоров’ям – звертаємося до лікарів.
Коли хворіють наші улюблені тварини – шукаємо найкращого ветеринарного «Айболіта», який допоможе видужати нашим улюбленцям, які радуючи своєю присутністю, дарують ласку і увагу, роблять наше життя більш яскравим та повноцінним.
Наше сьогодення немислиме без тварин: свійських, від яких ми отримуємо усі продукти харчування, представників дикої природи, без яких неможливо уявити собі навколишній світ. Тому, нерідко, люди дбають про здоров’я тварин ще більше, ніж про своє власне.
Відповідаючи за епізоотичну безпеку, тобто захист населення від масового поширення заразних хвороб серед свійських або диких тварин на певній території, саме ветеринари стоять на варті здоров’я тварин і людей та відвертають загрозу для життя та здоров’я усього українського суспільства. Недарма народна мудрість закарбувала істину: «Медицина зцілює людину, а ветеринарія – людство».
Тож, без сумніву, неможливо сьогодні обійтися без фахівців, які б попереджали, а у випадку захворювання надавали медичну допомогу представникам тваринного світу, адже побороти хворобу сам-на-сам та вилікувати тварину неможливо.
І справді, лікування наших улюблених тварин – є одним із напрямків діяльності ветеринарної служби, але не єдиним.
Напередодні професійного свята ми завітали та поспілкувалися із Любов’ю Власівною Колесник, начальником управління ветеринарної медицини в Славутському районі.
– Сьогодні ваше відомство знаходиться у процесі реорганізованого становлення і має назву Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України. Які завдання сьогодні покладено державою на ветеринарів?
– Основні завдання ветеринарної служби визначені уставними документами галузі, зокрема:
– забезпечення охорони території Славутського району від занесення збудників особливо небезпечних хвороб;
– здійснення державного ветеринарно-санітарного нагляду за: здоров’ям тварин, безпечністю та якістю всіх харчових продуктів, неїстівних продуктів тваринного походження, кормів та інших товарів; тваринами;
– проведенням ветеринарно-санітарної експертизи на потужностях (об’єктах), які використовуються для виробництва, переробки, зберігання та обігу тварин, харчових продуктів, а також на агропродовольчих ринках;
– безпечністю тварин, харчових продуктів у процесі їх виробництва та/або обігу;
– виробництвом та готовою продукцією на м’ясопереробних, рибодобувних, рибопереробних і молокопереробних підприємствах, видає експлуатаційні дозволи операторам потужностей (об’єктів), які займаються виробництвом харчових продуктів, а також здійснює державний контроль на підприємствах гуртового зберігання харчових продуктів;
– переміщенням тварин, харчових продуктів, неїстівних продуктів тваринного походження, репродуктивного матеріалу, біологічних продуктів, патологічного матеріалу, ветеринарних препаратів, субстанцій, кормових добавок, преміксів та кормів, призначених для вирощування тварин та догляду за ними, що не мають лікувальної і профілактичної дії; супутніми об’єктами; по-тужностями (об’єктами), що використовуються
для їх виробництва, переробки, зберігання та обігу.
– Отже, Ваше управління проводить перевірки в ході своєї роботи. А яка ціль таких перевірок?
– Управлінню ветеринарної медицини в Славутському районі підконтрольні 366 об’єктів, з яких – с/г ринки – 3, бойні та м’ясопереробні цехи – 4, молоко пункти – 137, молочно тваринні
ферми ВРХ – 11, худобомогильники – 40, ставки – 23, притулки тварин – 2 (Славута, Нетішин).
У І півріччі 2013 року проведено 296 перевірок, видано 51 письмове попередження, за порушення ветеринарного законодавства притягнуто до відповідальності 57 осіб. На ринках регіону за-часту відсутні супровідні ветеринарні документи на реалізацію продукції, відсутнє маркування. Боремося із торгівлею «із землі», адже така продукція знаходиться в самих антисанітарних умовах. Нами проведено 4 засідання Державної надзвичайної комісії. Усі перевірки проводяться згідно квартальних планів, затверджених головним управлінням ХОДА.
Хочемо наголосити про те, що у процесі перевірок зроблено позитивний висновок щодо якос-ті та безпечності тваринної продукції.
– Які тварини, крім великої рогатої худоби, утримуються в нашому районі?
– Окрім великої рогатої худоби на Славутчині утримуються вівці, перепели, птиця всіх видів, свині. Під наш нагляд потрапляє також пасіка і риба, а також м’ясопереробні цехи, молокозаготівельні пункти, пункти штучного осіменіння.
– Яким чином відбувається паспортизація тварин у нашому регіоні?
– Ідентифікація великої рогатої худоби, свиней, коней, овець проводиться агентами з ідентифікації Славутської районної державної лікарні.
– Зрозуміло, що тварини, як і люди – хворіють. Які захворювання тварин зафіксовані у Славутському районі? Чи ведеться така ста-тистика?
– Стосовно інфекційних захворювань, район найбільше турбує питання сказу, адже у 2013 році було 2 випадки сказу. З метою боротьби із захворюванням нами накладались карантинні обмеження, проводились міроприємства згідно інструкцій по ліквідації спалаху захворювання, профілактичні заходи.
Проведено засідання ДНПК по недопущенню захворювання свиней на Африканську чуму, роз-роблено план заходів та дій, щодо даного захворювання тварин.
– Чи маєте брак кадрів? Чи є у вашому колективі молоді спеціалісти? Розкажіть про ваш колектив.
– Хочу сказати, що професія фахівця ветеринарної медицини складна та відповідальна.
Мало хто задумується над тим, що ці люди постійно зіштовхуються зі збудниками небезпечних інфекційних захворювань, інколи працюю-чи цілодобово, ризикуючи своїм життям, щоб не допустити небезпечних захворювань, для нашого з вами благополуччя.
Згідно реорганізації у штатному розписі управління ветеринарної медицини в Славутському районі нараховується 11 чоловік. Однак на даний час в штаті управління працює 4 спеціалісти, 1 водій, бухгалтер. Але колектив у нас боєздатний.
На жаль, немає молодих спеціалістів, адже рівень заробітків невеликий, але ми запрошуємо молодь на роботу до нас.
– Можливо, насамкінець, хотіли б ще щось сказати, побажати колегам?
– Мабуть, привітати колег, усіх працівників установ ветеринарної медицини, та ветеранів нашої служби. Тих, хто своєю відданою працею бореться за наше з вами здоров’я. Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!
Щиро вдячна Вам за сумлінне виконання професійних обов’язків: забезпечення профілактики, діагностики та лікування сільськогосподарських тварин, гарантій якості та безпеки
агропромислової продукції.
Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!
Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!
Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Спілкувався Ігор Яніцький
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 8Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік