Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.09.2013 НАСТАВ ЧАС УДАРУ ПО ПРОБЛЕМАМ МОЛОДІ.

Спочатку перед людиною, яка закінчила школу, постає проблема вибору майбутньої професії й навчального закладу, де її навчатимуть. Обравши спеціальність та отримавши статус студента, більшість зітхає з полегшенням. Але не все так просто, бо ж незабаром постане наступний вибір – це працевлаштування, тобто пошук робочого місця, де молодий спеціаліст може застосувати все те, чому навчився у вищому навчальному закладі. І саме на цьому етапі перед молоддю постає найбільш актуальна та гостра на сьогодні проблема.

Молоді спеціалісти, які щойно переступили поріг ВНЗ, не мають практично жодних гарантій, що через 5 років навчання вони зможуть знайти роботу за спеціальністю. Серед вимог, які роботодавці висувають до працівників, на першому плані стоїть вимога щодо досвіду роботу, або досить прозоро натякають про немаленький хабар. Віра в нашу державу втрачена…
Тож в пошуках можливостей реалізації своїх талантів, задумів, проектів найкращі студенти, молоді спеціалісти, науковці виїжджають з країни в пошуках кращої долі за кордон. А демократичні країни, розуміючи перспективність такої частини молоді, залюбки приймають молодих та перспективних, але зневірених, українців. Так і втрачає наша Батьківщина першокласних спеціалістів, а потім з гордістю констатує, що вони народжені в Україні. «Витік кращих мізків» з України, на жаль, допомагає нашому «гаранту – проФФесору» керувати країною, адже електорат, який переймається лише хлібом насущним і в більшості своїй не має освіти, не заважає будувати сімейним бізнес.

Як не прикро, але доводиться констатувати, що проблема працевлаштування молоді полягає ще й в тому, що спеціальності, за якими навчають ВНЗ, подекуди неактуальні і безперспективні для майбутнього молоді. Вирішення цієї проблеми не можливе без втручання органів виконавчої влади та без їх тісної взаємодії зі службою зайнятості.
Проблема працевлаштування молоді виникла не сьогодні і не десять років тому, проте залишається досить актуальною на сьогодні. І хоча стаття 43 Конституції України гарантує, що “кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він сам вільно обирає або на яку вільно погоджується», вона залишається нічим більшим, як гарними словами на папері.
Чому не виконуються наші права? Чи, можливо, наша система управління державою настільки нездатна до ефективного вирішення внутрішніх проблем України, що її потрібно змінювати? Змінювати все потрібно вже найближчим часом! Цим часом стануть наступні президентські вибори! Ці вибори вирішать долю країни на найближчі 5 років, а отже долю кожного з нас. Ким ми будемо: авторитарною, зомбованою, заляканою молодшою сестрою чи впевненою, впливовою державою на міжнародній політичній арені? А здійснити це зможе лідер з новим мисленням, демократичними поглядами, лідер, який вболіває не за справи своєї сім»ї, а за долю всієї країни, лідер, який ставить інтереси кожного з нас на перший план, лідер, слова якого не розходяться зі справами. Лише на чолі з нашим лідером, який внесе якісні зміни у всі сфери життя українців, держава Україна зможе подолати гострі проблеми сьогодення, серед яких працевлаштування молоді, вирішити проблеми, які тривалий час не дають нашій країні стати на один щабель з розвинутими європейськими країнами. Настав час ударити по неспроможній владі!
НАСТАВ ЧАС УДАРУ!

Голова Славутської міської партійної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Степан Шульга


Розміщено:
Шульга Степан  
+380963918001   udar_m_slavuta@i.ua


  коментарі: 89

крапка зору : Чудовий матеріал Степане ! Тільки чим і з ким ти збираєшся нанести удар по неспроможній владі ? Знову вивести людей на майдан ? Мирна акція протесту . позитивного результату уже не дасть шановний . А воювати сьогоднішня молодь навряд чи піде . А якщо і знайдуться бажаючі , то погодься зі мною , що Їх буде 300 як стедентів під Крутами. Правильно , співвідношення сил , було і буде не рівним. А що до виборів 2015 ,то сценарій для Їх уже розписаний . І як би не хотіла УкраЇнська спільнота , цього горе_ гетьмана , впевнений , що він знову покладе праву руку на Пересопнецьку Івангелію , а на нас член...  (написано 07.09.2013 в 23:05 з адреси:  core.audio-serwis.com.pl)
Степан Шульга :
     Шановний дописувач під ніком "крапка зору" ми є частиною великої і професійної команди Віталія Кличка яка працює над змінами в нашій країні.
     Шановний дописувач під ніком ":" ви забули додати, що ще є яскраві представники, які проводять революції вставши з-за столу на кухні, взявши чарку в руку, перейшовши в іншу кімнату та сівши друкувати коментарі в інтернеті. І ще, не всі студенти тільки й тим і займаються, що ходять по клубам. Багато, напевно більша частина з них, вчиться, але, звичайно, і є такі, які ходять по клубам. І не потрібно засуджувати людей. Кожен має право на відпочинок.
      
(написано 08.09.2013 в 13:17 з адреси:  pool-46-63-78-68.x-city.ua)
крапка зору : Дякую Степан за відповідь , та толерантність . В. Кличко є певно один із лідерів опозиціЇ , котрий не запятнаний в корупціЇ . Виникає запитання , чому ж не пройшов в мери ? чому більший процент киЇвськоЇ молоді , віддали своЇ голоси Тягнибоку ? Із-за відсутності духу єдності , украЇнська спільнота не одноразово попадала в скрутні сетуаціЇ. Сьогодні цей факт також чітко спостерігається . Але відверто кажучи , коли б всі опозиційні партіЇ злилися в одну , не беруся судити а чи змогли б вони протистояти цьому кримінальному монстру ? За якого миліція положить душу й тіло , та піде по головах у людей , що ми чітко побачили у Первомайську на парламентських виборах. Те Степан , що ваша партія працює над змінами в нашій державі , це добре , тільки брате ще не скоро вони прийдуть...  (написано 08.09.2013 в 14:16 з адреси:  core.audio-serwis.com.pl)
LOM : Кому цiкава партiя УДАР читайте --сайт
      сайт
      сайт
     
      Для додаткових вражень можна почитати коментарi пiсля статей! )) 
(написано 08.09.2013 в 16:25 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
 : Кому цікава партія удар............... нікому..............  (написано 08.09.2013 в 19:24 з адреси:  203-235-124-91.pool.ukrtel.net)
Степан : Вот именно! Не нужно ля-ля. Мэр на своем месте, а мы на своем))!  (написано 10.09.2013 в 09:09 з адреси:  176-160-54-37.pool.ukrtel.net)
% правди : Вот и посмотрим, кто на своём месте. Цена газа на этот отопительный сезон для теплосети КП "Славутське ЖКО", что вырабатывает тепло для нужд населения более 4500 гривней за 1 тыс. кубов. До этого было 1309 гривней за 1 тыс. куб. Славутский межрайонный прокурор внёс Подання до міської ради про приведение тарифов на воду в соответствии с замечаниями Хмельницкой ценовой инспекцией. То есть, под лежачий камень вода не течёт. И когда люди 1 марта 2013 года вышли на митинг протеста до горисполкома, партии УДАР и близко там не было. Прихлебатели и подхалимы мэра и сам мэр лично обозвали этих людей засланцамы от коммунистов. Так что Степан Шульга ты и мэр на своём месте. Но как показывает сложившаяся ситуация вам осталось не долго людям голову морочить.  (написано 10.09.2013 в 11:00 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
777 : Памятаєте протести під Українським Домом на захист Української мови! переглянте
     запис прес-конференції Віталія Кличка в Москві 16 липня.
     
     А сталося ось що. Журналіст із «Вечерней Москви» запитав боксера, чи не
     боїться він втратити «поклонніков язика рускава» через те, що виступає
     проти запровадження російської мови в Україні. І як же викрутився знаменитий боксер?
      Щоби, так би мовити,і рибку з’їсти, і в калюжу не сісти. А ось як.
     Сказав, що в Києві справді відбулися протести, «но протєсти нє по язику, язиковой вопрос стоіт на 31 мєстє».
     «В Украінє, соглано соціологіі,людєй інтєрєсуют вопроси. Пєрвоє.
     Работи. Заработной плати…» Ну а далі Кличко розтікся мислію по дрєву про
     пенсії, соціальні стандарти…
     Кличко наголосив, що в них там в Москві «іскажонная інформація»щодо мовних протестів, і що він також брав у них участь – виборював вищі пенсії чи щось таке.
     Вочевидь, Кличко так хотів сподобатися московському журналістові, що
     запросто відрікся від участі у захисті української мови.
     сайт
     
     Власна мова - це власна гідність. Боротьба за кусок ковбаси не замінить боротьби за власну гідність, навіть якщо інколи вони йдуть поруч. Кличкові цього не зрозуміти.  
(написано 10.09.2013 в 16:28 з адреси:  67.159.36.26)
Остап : Власна мова - це власна гідність. Цілком слушне твердження. Але різних мов в світі декілька сотен, якщо не тисяч. В Україні склалась і існує двомовність - це об'єктивна реальність і не помічати цього не можна. Якщо в Україні судилося колись перейти на одномовність, то нічого страшного в цьому, на мій погляд, немає. Але це тривалий в часі процес . І штучне його прискорення, а тим більше нав'язування, ні до чого доброго не призводить.
     Але для нечистоплотних політиків і політиканів це гарна карта в їх брудній грі. 
(написано 10.09.2013 в 17:25 з адреси:  pool-46-63-78-54.x-city.ua)
Линн : Даже в США,государственный язык сурджик английский,разумеется чиновничий,но только попробуйте замахнуться в виде запрета,даже на ))) "мёртвые языки" Р) ,получите по конституции долларом и вам желаю гривной, вот тогда и всплывает цена лозунгов и нимбов всяческих святых и пророков(((.   (написано 10.09.2013 в 22:43 з адреси:  217.72.9.207)
% правди для Степана : Степанчику, чого замовк? Дурбеликом більше не хочешь прикидатися? Де подівся твій друг з сіліконової долини, Ігор Піголь? Мені шкода, що таких "розумних" хлопчиків, зачмерили на цьому сайті.   (написано 11.09.2013 в 07:23 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Націоналіст : ЄС, твоє кодло завжди маскувало свої злочини під когось. Я маю на увазі НКВДистів, що під виглядом УПА тероризувало мирне населення. Один, що знав українську мову, говорив, а кацапня й жидва мовчала, аби не видати себе. Так само і твої "РЄБЯТА" з Бандерштата, хотів би я бачити галичанина, націоналіста, який би у своєму вжитку використовував таке "чисто українське" слово РЄБЯТА. І ще, якби хоч один націоналіст був присутній на концерті де америкос обісцяв українського прапора, то полетів би він на свій континент кастратом. Амінь.   (написано 11.09.2013 в 07:50 з адреси:  252-30-132-95.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : Де б ти ще випорожнився, як не тут. Пламєнний привіт Путіну і Гундяєву (що б не сказати гори вони ясним вогнем).  (написано 11.09.2013 в 13:06 з адреси:  252-30-132-95.pool.ukrtel.net)
Линн : Наци?шапка Мономаха не жмёт? или сползает? конечно без маузера "большевитского"ты обыкновенный,так поподробней о русских националистах,всё-таки родня по крови(((.  (написано 11.09.2013 в 14:37 з адреси:  217.72.9.207)
 : Невозможное произошло: Россия и Абхазия официально ввели фашизм!
      Ви тільки вчитайтесь: «По решению совместной (!!!) российско-абхазской комиссии жалобы граждан РФ грузинского (!!!!!!) происхождения на лишение их имущества в Абхазии рассматриваться не будут.
      Итак, отныне граждане РОССИИ ГРУЗИНСКОЙ НАЦИОНАЛЬНОСТИ-другий сорт
      В РОССИИ ВПЕРВЫЕ ОФИЦИАЛЬНО (!!!) ПОЯВИЛИСЬ ГРАЖДАНЕ ВТОРОГО СОРТА, ВЫБРАННЫЕ ПО НАЦИОНАЛЬНОМУ ПРИЗНАКУ.
     сайт{%22688329411197207%22%3A10150136886135953}&action_type_map={%22688329411197207%22%3A%22og.recommends%22}&action_ref_map
     
     Ще хтось хоче в мутний союз ??? 
(написано 11.09.2013 в 15:18 з адреси:  5-248-206-226-broadband.kyivstar.net)
Линн : Наци, опять врёшь или перевираешь;), автора который неизвестен?   (написано 11.09.2013 в 17:11 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : А вот попробуйте Украинке российской возразить))),учитывая ,что она родилась в Славуте, мало не покажится(((;))),тут от не в Славуте рождённой волосы не всегда,но постоянно дыбом((()))   (написано 11.09.2013 в 23:07 з адреси:  217.72.9.207)
Степан Шульга : Всім дякую за коментарі! Прочитав.
     Відповім комуністам. Так, нас не було на мітингу 1 березня 2013 року. Таке рішення було прийняте, тому що питання тарифів нами на той час було вивчене не досконал, а виходити, щоб просто помахати прапорами і попіаритись я не звик.
     Також, так, я знаходжусь на своєму місці. І, шановні представники комуністичної партії, так, як ваша політична сила дурить обіцянками людей, ніхто більше не дурить. Коли ви повернете народу підприємства, які знаходяться у власності "олігархів"?...
      сайт читайте та дивіться сюжет програми "ГРОШІ"
     Пропоную вам зробити перші кроки. Від імені славутських комуністів відправте листа до своїх лідерів , хай відмовляться від статків і виконають свої передвиборчі обіцянки почавши з себе.
     Відповім на коментарі про фінансові зобов"язання партії. Всі зобов"язання лідер партії Віталій Кличко визнає, і ніхто від них не відмовляється. Я думаю, що це показник для тих, хто закидав нам співпрацю з олігархами і, навіть, те, що ми проект регионів. Навідміну від комуністів, які заявляли про необ"єднаня з регіонами, всі наші депутати залишились у фракції і ніяких союзів з ригіоналами ми не зробили. І, навіть, тушок до парламенту під нашими прапорами не пройшло навідміну від всіми улюбленої ВО «Батьківщини».
     І скажу вам всім одне: потрібно гнати всі чиновників старого радянського покоління. Їх мислення застаріле, потрібна нова генерація держслужбовців.
     І досить розколювати країну. ви ж самі й руйнуєте її, сварячись за мову, націоналізм та інше...
     Минуле потрібно пам»ятати і не повторювати тих помилок, що були допущенні. Потрібно об"єднуватись заради нашого спільного майбутнього - майбутнього України і будувати країну нам... Забутьте все… Я молю Бога, щоб ветерен ВВв і ветерен УПА потисли руки. Так, вони воювали по різні боки, але то минуле. Зараз ми одна нація, одна держава і досить воювати між собою! 
(написано 11.09.2013 в 23:21 з адреси:  37-229-113-62-broadband.kyivstar.net)
Степан Шульга : Я дуже не хочу вступати в суперечки з людиною, яка навіть не намагається розуміти інших. Раджу заглибитись в історію і присвятити вільний час книгам, а не коментуванню інтернет статей. І вчитайтесь в мій коментар - там написано про виконання передвиборчих обіцянок іншою політичною силою.Читайте уважно.  (написано 12.09.2013 в 09:20 з адреси:  SOL-FTTB.30.112.118.46.sovam.net.ua)
Славутчанин : ЄС, не плутай хер з пальцем, пиzду з легенями, а нацизм з націоналізмом.  (написано 12.09.2013 в 21:01 з адреси:  91-86-132-95.pool.ukrtel.net)
Українська росіянка : Брати і сестри Українці , не ведіться на слова що ,,российская украинка,, родом з Славути. це розраховано на простачків , щоб отримати Вашу прихільність. таких в інтернеті хоч греблю гати.
     Як Ви замітили ,останнім часом в інтернеті просто шквал публікацій та коментарів образливих що до України та із перевагами і закликами вступу до митного союзу. Московити бісятся, що Україна виходить з під їхнього впливу і всіма силами намагаются втримати.
     
     Сценарий поножовщины с англичанами могли спланировать на Лубянке в стенах ФСБ– чем ближе время подписания Соглашения об ассоциации с ЕС в Вильнюсе, тем будет больше провокаций из соседней страны против украинской власти и международного имиджа Украины. сайт
     
     Россия, желая сохранить всеобъемлющий контроль над Украиной, применяет все мыслимые и немыслимые методы. После "таможенной блокады", жесткостью и наглостью которой возмутился даже Евросоюз, кремлевские чины взялись за более хитрую кампанию — информационную. сайт
     
     Нещодавно Росія почала справжню інформаційну війну проти України - причому, руками наших же журналістів. Так, спочатку ряд видань опублікували новину з практично однаковим заголовком, в якій пророкували швидкий крах національної валюти.Хто продався за російські гроші ? сайт 
(написано 12.09.2013 в 21:36 з адреси:  eagle284.server4you.net)
Линнт : Украинка российская ;)России какой толк;)?ну курс валют поменяется))) всё равно внутренний рынок отрегулирует,ну если печатный станок по большевитски запустят,тогда точно ))) будем жить как в Америке.Р)))  (написано 12.09.2013 в 22:41 з адреси:  217.72.9.207)
% правди : Вся эта истерия, а попросту сказать муть, разыграна кучкой идиотов с двух сторон. Цель - увести народ от повседневной жизни. Отобрать у дюжей части народа голос в борьбе за своё выживание. Уверенным шагом в сторону граблей.   (написано 13.09.2013 в 08:16 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Остап : Прав ЄС. "Свободовцы", слово то какое прекрасное испоганили, и все те, кто выдаёт себя за националистов, по своим делам никакие ни националисты, а самые что ни на есть оголтелые, тупые, наглые расисты. И называть их надо по их делам и поступкам как они того заслуживают - "РАСИСТЫ". Тогда и путаницы у людей в головах будет меньше, значит и поступки их будут более правильными.
     Вот, к примеру, в свое время К. Маркс свою людоненависническую теорию классовой борьбы назвал коммунизмом. Люди еще долго будут шарахаться от этого слова и всего что с этим связано. Но истинные корни коммунизма лежат в таком прекрасном человеческом понятии и действии под названием КОММУНАЛЬНОСТЬ. То есть КОММУНАЛЬНОСТЬ - это умение определенной группы людей выживать и жить совместно в мире и согласии, без драк, воен, обмана, воровства и т.д. КОММУНАЛЬНОСТЬ это взаимопомощь, взаимовыручка, способность и потребность придти и спасти человека, своего ближнего и не только его, но и любого другого кто оказался в трудной опасной угрожающей жизни ситуации.
     Так и нынешние "сволотовцы" свой оголтелый расизм, свое человеконенависническое, звериное гнилое тупое нутро прячут за дорогими для людей понятиями Родина, родной украинский язык, Украина и т.д.  
(написано 13.09.2013 в 12:36 з адреси:  pool-46-63-78-54.x-city.ua)
Славутчанин : ЄС і Остап, а не простіше б вам піти до лісу, знайти там старого замшілого пенька і вдосталь посичати, погавкати, на місяць повити. Ніколи не був свободівцем, та коли бачу як московські посіпаки казяться від однієї згадки про "Свободу" - то голосуватиму тільки за неї. Архіпелаг Гулаг!  (написано 13.09.2013 в 12:51 з адреси:  223-101-132-95.pool.ukrtel.net)
Славутчанину  : Можеш не тільки голосувати за "сволоту", тобі можно і Тягнибока і всю його свору перецілувати в дупу.  (написано 13.09.2013 в 13:38 з адреси:  pool-46-63-78-54.x-city.ua)
LOM : Хочу напомнить всем гарячим головам, что Свобода была на маргинесе украинской политики,пока нашей страной не начал править донецкий ЦАРЬ. И вся власть в государстве стала вдруг донецкой. Так вот Свобода в парламенте -- не самодостаточное явления, а это СЛЕДСТВИЕ этой "донбассизации" общества.
      Согласно экзит-полам во время прошедших выборов в Раду, большая часть ее электората -- люди с высшим образованием. А такой избиратель не даст партии ни малейшего шанса собой манипулировать. И вполне возможно,а это все чаще слышно из регионов,где эта партия рулит в местных радах, что уже скоро со свободавцами будет как в старой песне :
     "... мелькнула жопа с я...цами и океан затих.."
      Дискредитирует себя Свобода -- не беда. на ее месте появится другая пронационалистическая партия, потому что, и это главное, на это есть запрос украинского ОБЩЕСТВА! Нравится это отдельным индивидам или нет )))
      Здесь беда в другом.Чем дольше царь при власти, тем меньше шансов украинскому социиму естественным способом ,без каких-либо революций, реализовать свой выбор. 
(написано 13.09.2013 в 14:33 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Остап : LOM спасибо! Чувствуется мысль, хотя не со всеми аргументами я согласен.
     К примеру, на мой взгляд, Свобода в парламенте это СЛЕДСТВИЕ не "донбассизации" общества, а попытка определенных сил радикализовать, активизировать антироссийские настроения в Украине; попытка силой навязать украинскому обществу иные идеологические, культурные и исторические ценности. Должен отметить что это им в достаточной степени удалось.
     
     Что касается "донецкого ЦАРЯ". Давайте посмотрим кого к себе на "службу" нанимал любой из прошедших перед нашими глазами "царей"? Каждый тащил своего! И это психологическая норма. Кстати, "донецкий ЦАРЬ" должен был придти еще в 2004 году.
     Не факт, что если бы на месте "донецкого ЦАРЯ" сейчас бы была "харьковская Узница", то ситуация в стране не подвергалась бы критике. А собственно что плохого делает "донецкий ЦАРЬ"? Только конкретно. И что может привести к бунту? На мой взгляд, сейчас объективные причины для бунта отсутствуют.
     Кстати хорошо кем-то было сказано: - Удавшийся бунт - это революция, неудавшаяся революция - это бунт. 
(написано 13.09.2013 в 17:29 з адреси:  pool-46-63-78-54.x-city.ua)
Остап : Кстати вон "аноним" сообщил что даже "наш голова знову взявся до роботи". Так что живите спокойно, уважаемые. Ситуация под контролем.  (написано 13.09.2013 в 17:34 з адреси:  pool-46-63-78-54.x-city.ua)
LOM Остапу : Люди мы все разные, поэтому резонно допустить, что события этого мира воспринимаем по-разному! ))) Хочу предложить немного позитивчика --сайт  (написано 13.09.2013 в 21:12 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Крапка зору , украЇнофобу остапу. : Назви мені шановний , яка краЇна світу має ще такого царя як згвалтована УкраЇна ? Те , що ти пишеш цю маячню , що він мав стати ще в 2004 му, це абсурд. Бо масштабів подібноЇ фольсифікаціЇ , на користь цього горе_ царя , ще світ не бачив ! І ти про це чудово знаєш , та не освідомлюєш у своЇх дописах. Питання було б більш актуальним , справедливим коли б ти написав а що доброго зробив твій гарант конституціЇ , з 2010 го на посту президента ? Тільки одинадцятий рік чого вартий ! Коли вже в Донецьку ліквідатори розбили наметове містечко . Так ! так ,саме цей рік видався для украЇнськоЇ спільноти надто важким , вхиля протестів та незадоволень антиукраЇнських законопроектів , викликав масу негативу в діючі владі . А ти сьогодні на цьому сайті , розповідаєш байки , та кидаєш "умняки" что плохого дєлаєт ? По бійся Бога , і якщо хрищений , то сходи до того козла Петра Меьничука в московськую церьков , нехай тебе посповідає. До речі він також за цього царя голосував , та активно агітував над могилою усохших в Божому храмі . СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 13.09.2013 в 23:15 з адреси:  core.audio-serwis.com.pl)
Линн : ;) Украинка российская,а ты по этой, тобою обозначенной трассе в Славуте, куда и откуда ходила?(((,а то тут одни солнечные собрались и ветром с озера и шлюза не пахнет, а уж поляна на горе романовской вообще проездом))),а вот насчёт косметики(((что-то пропустил,((( у меня на это слово сразу реакция на жену,которая ругается,что у неё крема ворую(((,ну после бритья намазаться)))какая разница)))всё равно из одной бочки наливают;).   (написано 14.09.2013 в 01:37 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : Украинка российская,а что админ тоже в косметике разбирается;)? просто ты первая здесь протропила тропу которая мне знакома,вот блазнулось :а вдруг )))из детства моего кто-то рядом пробежал и твоего тоже))).  (написано 14.09.2013 в 22:42 з адреси:  217.72.9.207)
Степан : ЭСсесу, % правды и Остапу. Все грызло грызете, гамадрилы?!)) Уже совка давно нет, а вы все ноете и ноете о нем, да еще и мечтаете о новом(( Ведь так и здохнуть можно ничего не поняв. Работать не хотите и пороть вас некому, а жаль..  (написано 15.09.2013 в 12:13 з адреси:  20-166-52-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Как бы вы все не старались, как бы не выли на луну и что - бы не делали, вам никогда не дождаться развала Украины и угасания нашего города - помните это, совки! У нашего города скоро большой праздник и все люди будут его праздновать. А вы и дальше сидите в своих норах и рычите. Таков ваш убогий удел. Слава Украине и нашей Славуте! Ура!   (написано 15.09.2013 в 12:23 з адреси:  20-166-52-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Между прочим, совсем недавно, наша скромная фирма перечислила детям не малую сумму денег. И мы всегда стараемся помогать подростающему поколению материально. А вот что сделали совковые гамадрилы в канун празднования Дня города кроме как вытья о том, что все вокруг плохо? Так мы конкретно стараемся оказывать помощь уже семь лет. Работать нужно, гамадрилы, а не жаловаться. Тогда и у вас все будет.   (написано 15.09.2013 в 12:43 з адреси:  20-166-52-37.pool.ukrtel.net)
% правди :
     Степан : Между прочим, совсем недавно, наша скромная фирма перечислила детям не малую сумму денег. И мы всегда стараемся помогать подрастающему поколению материально. А ты скажи,"горе герой", сколько денег ранее украли у этих детей. Когда ты ещё был сопляком в Славуте было несколько детских комплексов, где каждый простой ребёнок, в течении месячной смены, совершенно бесплатно в летнее время, мог отдохнуть. Видать твоя мама старалась для тебя в то время отдать тебя в пионерский лагерь, как октябрёнка. До пионера тогда ты ещё не дорос. Маленький ты ещё человечек, чтобы присваивать себе чужие заслуги. А ты можешь написать какую немалую сумму денег, эта, но не твоя скромная фирма, перечислила детям. А то, что у тебя всё есть, скажи спасибо своей маме, что в былые времена смогла тебе дать. Так что Стьопушка - Степанчику береги то, что дали тебе родители и не хвастай тем, чего у тебя не было, да видать никогда и не будет. Недалёкий ты человечишка. 
(написано 15.09.2013 в 13:33 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Дурак ты процент и не лечишься, одно слово - совок! Моя мама привила мне любовь к труду и научила всего добиваться своим трудом. Сегодня у меня есть свое дело, фирма из четырех человек, я не бедный человек, приношу пользу людям и своими налогами содержу таких как ты гамадрилов. Так что сиди и не чирикай мне о том, что мне еще кто-то да что-то там дал. Я всего добился своим трудом. А детям и сейчас есть где отдохнуть и развлечься, особенно в летнее время, когда работают оздоровительные детские лагеря. Просто вам, тупым гамадрилам, хоть иногда нужно читать местные газеты.   (написано 15.09.2013 в 19:03 з адреси:  20-166-52-37.pool.ukrtel.net)
Крапка зору , для % правди : Офіційно не знайомий ні з одним із персонажів . Та перечитуючи коментарі , а за часту з матюками , роблю відповідні висновки. Не знаю ,що там залишили батьки Степану , але таких російськомовних , національно_свідомх людей в Славуті одиниці. Аже всі своЇ думки цей чоловік направляє на покращення життя , та позитивні зміни в УкраЇні. А Ви % згадуєте про часи радянські , як ми добре жили . Так не сперечаюся , було щось і позитивного при умові, бо ми кращого не бачили. Нас переможців , ще в 45 му відгородили колючим дротом від цивилізованих людей , та навязали свій сценарій. А відпочинок дитячий про який Ви пишите , не був безкоштовним. Платилося за все ! бо з дітей котрі не заробляли а ні цента , брали взноси в школі. А з Їх батьків податки , при мізерні зарплаті особливо в сільські місцевості. Розумію , Ви людина вже не молода й комуністичноЇ закалки , ностальгія за минулим в яке повороту вже не може бути . Молодь має прислухатися , та віддавати перевагу саме таким дописувачам як Степан , а Ви (уважаемий) уже своє слово сказали, бачили ми вже ваше світле майбутнє...  (написано 15.09.2013 в 19:22 з адреси:  core.audio-serwis.com.pl)
 : Степашка - грубияшка! Ты пишешь что твоя мама привила тебе любовь к труду, лучше бы она в свое время сделала аборт.  (написано 15.09.2013 в 20:32 з адреси:  pool-46-63-78-54.x-city.ua)
LOM для Крапки зору : цитата:
      "... Молодь має прислухатися , та віддавати перевагу саме таким дописувачам як Степан..."
     
      а ще, шановний, молодь , вочевидь, повинна переймати стиль спiлкування зi старшими людьми, задля вияву особливоi уваги вживаючи звертання "тупий дурак" чи "гамадрил" ? Чи, може, грубiсть та невихованiсть нинi мають стати невiд"емними рисами молодого украiнського нацiоналiста?
      Гарне ж майбутне чекатиме нашу державу з такою молоддю. 
(написано 15.09.2013 в 22:11 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан Шульга : Знову почитав, посміявся і зробив висновок, що нікого вже не зіміниш, якби не хотілось,
     от із за таких,як ви, шановні форумчани, і стають депутатами такі, як Буряк,
     і очолюють державу такі, як янукович, шкода... 
(написано 16.09.2013 в 09:03 з адреси:  37-229-113-62-broadband.kyivstar.net)
LOM : авжеж, i держава не та, i нарiд не той! :-))))) I взагалi нiщо у цьому нiкчемному життi не у змозi оцiнити Вашоi непересiчности и генальности! :-)))))  (написано 16.09.2013 в 09:30 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Линн : Конечно ежели народ маузером прижать к стенке,тогда он народ,а вот без маузера побалуйся(даже экономического),все мы за хату с краю,но это другая песнь и к государству двоюродный плетень.  (написано 16.09.2013 в 18:23 з адреси:  217.72.9.207)
 : Какие методы и сценарии может применить Кремль, чтобы сорвать ассоциацию Украины с Евросоюзом. сайт  (написано 16.09.2013 в 20:34 з адреси:  109-162-25-120-slvt.broadband.kyivstar.net)
LOM российской украинке : Ну про один народ, конечно, улыбнуло ! ))))))
      Что касаемо темы образа Украины и украинца в российских СМИ, то лучше всего даная проблемматика изображена здесь -- сайт
      А про Борю Колесникова и таких,как он "бизнесменов"-политиков, то здесь и говорить нечего! Здесь прослеживается парадоксальная взаимосвязь -- их бизнес тем успешнее, чем хуже дела у государства,на шее у которого они дружно сидят! ))))) Так что неодобрение ассоциации таких горе- бизнесменов -- это для общества скорее аргумент в пользу ассоциации! )))))))))))
     
      P.S.Самое интересное, что в плане личных выгод, таких как накопление своих "нажитых непосильным трудом" сбережений в швейцарских банках, обучения своих чад в престижных европейских вузах,вокейшены на извесных мировых курортах и шопинги во всевозможных миланах и парижах почему-то подобной проблемы с европейским выбором у наших "элитарных пацанов" отнюдь не вызывает! ))))))
       
(написано 17.09.2013 в 10:57 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Линн : Ну это подумать,порызмышлять,как бы в нашем Российком гиперборейском климате штаны соседу передать;не форере ,штаны должны быть при себе;и хорошо бы тёплые )))генеральские)))   (написано 17.09.2013 в 13:16 з адреси:  217.72.9.207)
Остап : Партія Тягнибока стрімко деградує. І причина цього у простому - в її керівництві з'явились люди, які толерують перетворення партії у машину для набивання своєї калитки - за всяку ціну: чи то треба покласти партію в ноги якомусь українському олігарховi, чи то виконати завдання офіцера спецслужби сусідньої країни. сайт  (написано 18.09.2013 в 12:37 з адреси:  pool-46-63-78-54.x-city.ua)
Старий : По моєму у набиванні своєї калитки безсумнівним лідером є правляча сім'я з ПР. Не відстають від неї і комуністи. Це видно і сліпому. А коли українофоби так вишкірили зуби на Тягнибока, то голосувати треба тільки за нього. Я з ним зустрічався у Берестечку, навіть за руку привітався, на відміну від ваших олігархів Тягнибок там ходив без держиморд з охорони.
     P.S. Погано відробляєте свої 30 срібняків, нешановні. Піни багато, а толку мало. Спробуйте себе вкусити за дупу, кажуть, помагає. 
(написано 18.09.2013 в 17:16 з адреси:  180-94-132-95.pool.ukrtel.net)
Линн : Эх ,а ведь сайт скорее жив,чем мёртв;))),вот некоторых предупреждал,что если на сайты ссылаетесь,и ежели там автор неизвестен,то несёте полную ответственность за мысль(((пусть неправильную))),и ещё предупреждал,что вам не тут ;)относительно Украинки российской;)знаешь ))),пусть у нас будут тёплые штаны вышиванные;) и мотивы)))закордонные нам присылать не надь)))))сами вышьем.;)   (написано 18.09.2013 в 20:33 з адреси:  217.72.9.207)
Остап : Старий! Ти руки більше ніколи не мий так як тобі радять. А ПР мені також не до вподоби як і комуністи. Мені взагалі не подобаються ніякі партії і ніякі лідери.  (написано 18.09.2013 в 20:58 з адреси:  pool-46-63-78-54.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік