Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.09.2013 НАКИПІЛО...

Накипіло…

Найогидніші очі порожні,
Найгрізніше мовчить гроза,
Найнікчемніші дурні вельможні,
Найпідліша брехлива сльоза.

Найпрекрасніша мати щаслива,
Найсолодші кохані вуста.
Найчистіша душа незрадлива,
Найскладніша людина проста.

Але правди в брехні не розмішуй,
Не ганьби все підряд без пуття,
Бо на світі той наймудріший,
Хто найдужче любить життя.
(В. Симоненко)
«Мені все одно! Якось та й буде. Моя хата скраю.» Це стандартний мовний набір частини українців. Саме такими фразами в нашій країні громадяни найчастіше вирішують проблеми як державні, так і особисті. Безхмарного життя бажають усі, а от зробити крок назустріч своїй мрії, на жаль, не всі спроможні. Ми нарікаємо на долю, суспільство, батьків, обставини, а от далі, ніж подібні скигління, справи не просуваються. Суспільна байдужість вражає. Шкода, що мало хто замислюється над тим, а що ж треба зробити, як подолати суспільну апатію. Останнім часом це питання стало особливо актуальним. Мені все одно … Скільки разів ми чуємо від себе та інших це слово в поєднанні з недбалим помахом руки! Нічого не знаю, нічого не чую, нічого не бачу, нічого не можу – ось звична відмовка на прохання допомогти комусь чи зробити щось для себе. Звісно, легше абстрагуватись від усіх і всього навколо, умоститися зручно на дивані перед телевізором та не думати ні про що. Але таким чином не можна досягти чогось значущого! Байдужість – це хвороба, і якщо її вчасно не вилікувати, то потім вона перетворює людину на безлику особистість. Мені все одно … Іноді здається, що в нашому суспільстві людина не еволюціонує, а навпаки, в ньому відбувається регресія особистості. Звісно, простіше зіпхнути власні невдачі на чорного кота, ніж на особисті вчинки. От обрали в нас Президента, а вже юрба незадоволених нарікає, мовляв, не такого очільника держави хотіли. Але мало хто бере до уваги той факт, що понад чверть громадян не з’явилося на вибори. Ну і як це оцінимо?! Байдужість!!!

Мені все одно … Це виявляє себе у дрібницях: прорвало каналізаційну трубу в підвалі нашого будинку – не наша справа, місяцями чекатимемо планового обходу сантехніками, а не подзвонимо до ЖЕКу; завалило небувалим снігом прохід до під’їзду – не наша справа, що у двірника під опікою декілька будинків і тільки дві руки й лопата: будемо ходити, провалюючись у сніг тиждень, а двірникові не допоможемо, нам за це не платять … І бурчимо: «У якій державі ми живемо!»
Мені все одно … Усе частіше наші громадяни нагадують паразитів, типу трутнів, яким подавай забезпечене щасливе життя, а натомість вони не хочуть навіть поворухнути пальцем для здійснення бажаного. І справа зовсім не в ліні, а в очікуванні того, що прийде казкова фея й одним помахом чарівної палички перетворить гарбуз на карету. Уже звичні для нашого вуха нарікання, мовляв, мало заробляю, мене кинула дружина, немає роботи, начальство погане – нестерпно слухати. Так думають лише слабкодухі, невпевнені в собі люди. Що є основою подібних тверджень? Власна зневіра і байдужість! Мені все одно … Як можна говорити про проблеми своїх сусідів, друзів, якщо значна частина наших громадян ховає голову в пісок при найменших власних труднощах і тільки нарікає на несправедливість. Принцип: «А для чого щось робити, адже все вже вирішено кимось: Богом, президентом, батьками, начальством» або «Це обов’язок інших», – зручний лише для тих, хто шукає виправдань. Така позиція характерна лише для боягузів та безвідповідальних особистостей. Коли навколо чимало таких байдужих, то це страшно! Мені все одно … Такий підхід до будь-чого унеможливлює подальший розвиток як особистості, так і суспільства, в якому вона живе. Ось чому ми дивуємося згуртованості іноземців, які ладні горою захищати своїх співвітчизників. І ось чому ми не дивуємось сфабрикованим звинуваченням. Ось чому так швидко гасне громадянський запал, коли злочинцям, які намагались спалити замордовану дівчину, знаходять виправдання у тому, що вона була повією (хоча вона перш за все – людина!). Спокійно дивимось коли молодики кримінальної зовнішності б’ють журналістів і чиновники жирують від відкатів. Такий стан справ лякає і змушує замислитися: куди ж ми котимося?! Мені все одно … Безперечно, життєва позиція кожного – особиста справа, але коли надзвичайно «позитивний» настрій, типу «мені все по барабану», стає масовим явищем, це не лише дезорієнтує суспільство, а й повільно руйнує його, руйнуючи кожного. Людина, якій начхати на те, що коїться довкола, – ні риба, ні м’ясо! Більше того, вона поступово перетворюється на опосередкованого вбивцю оточуючих, готуючи знищення й для себе. Не можна бути байдужим, це шкідливо і для суспільства, і для кожного! Суспільна аморфність – це найгірше, до чого можуть опуститися громадяни будь-якої країни. Нічого не може статися, якщо не докладати певних зусиль. І не треба вигадувати особливих рецептів покращення власного життя, варто лише діяти щиро та усвідомлено. Всім варто пам’ятати просте правило – лише особиста активна позиція є основою згуртованого та сильного суспільства.

Голова Славутської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Степан Шульга


Розміщено:
Шульга Степан  
+380963918001   udar_m_slavuta@i.ua


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 7 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік