Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2013 ВИРІШУЄМО ПРОБЛЕМИ РАЗОМ

29 липня 2013 року в приміщенні міської бібліотеки відбулася зустріч міського голови Славути Василя Сидора із радою громадських організацій міста та директором ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» Володимиром Скомаровським.
Основними питаннями, які розглядалися були:
- про функціонування басейну у міському спортивному комплексі «Здоров’я»;
- про початок будівництва у місті пам’ятника Т.Шевченку.
Здоров’я людини у її власних руках, здоров’я нації в руках держави.
Вже довгий час басейн у Славуті не працює, але питання відновлення його роботи є актуальним для жителів нашого міста. Тому вирішення даного питання є дуже нагальним.
На думку міського голови Василя Сидора у місті потрібно мати працюючий басейн, адже це дає можливість оздоровити дітей та дорослих, та визначитись стосовно співпраці по організації його роботи, адже басейн є складовою частиною спортивного комплексу «Здоров’я». Тому потрібно шукати резерви для його відновлення, можливо навіть спільними
зусиллями.
Як наголосив директор ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» Володимир Скомаровський, підприємство, як балансоутримувач спортивного комплексу і басейну, зокрема, сприяло використанню площ комплексу для оздоровлення славутчан. Але в сьогодніш-іх умовах самостійно обслуговувати таку споруду дуже складно, тому, що це дуже не малі затрати. Ми
не можемо самостійно запустити та обслуговувати басейн. Але погоджуємося на те, щоби спільними силами виконати комплекс ремонтних робіт та експлуатувати.
Від імені ради громадських організацій міста до розмови долучився Володимир Кушніров, приватний підприємець, депутат міської ради, який висловив спільну думку представників ради громадських організацій, та наголосив, на тому, що спільним силами потрібно відновлювати басейн та сприяти його функціонуванню.
В ході зустрічі також обговорювалося питання відновлення втрачених джерел та міських пляжів, які у минулому були багатолюдними зонами відпочинку де залюбки відпочивали славутчани.
Отже, основним у даній розмові стало те, що сторони знайшли спільні точки дотику у вирішенні питання відновлення роботи басейну. Наступним етапом у вирішенні даної проблеми має бути зустріч з власником спорткомплексу «Здоров’я» щодо його умов та пропозицій у відновленні роботи спорткомплексу та басейну.
Наступним питанням, що вирішувалося, це питання встановлення у місті Славута пам’ятника Тарасу Шевченку. Сторони розглянули проект будівництва та місце встановлення даного пам’ятника у місті.

Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 7

Степан : Кому нужны эти безрезультатные встречи и эта болтовня ни о чем? Да и заметка какая-то бестолковая: что решили - не понятно. Наша общественность вдруг вспомнила, что оказывается бассейна в городе нет! А пошевелить извилинами и понять, что пока город не будет иметь бюджет хотя бы в два раза больший, чем сегодня, содержать такую махину он не сможет. Этот комплекс, если я не ошибаюсь, и в былые то времена три бюджета содержать не смогли – областной, районный и городской. К сожалению Славута не Донецк и даже не Житомир. Вот нетешинцам повезло – им АЭС такие дотации выдает – на два бассейна хватит!  (написано 09.08.2013 в 21:26 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)
калашников : Цілком згоден.Як і раніше зову почався словоблуд. КУШНІРОВ нагадав нам про непрацюючий басейн.А чого він від імені ради не звернувся до підприемців,жителів міста про допомогу.Спільними зусиллями ми могли б його відновити,кожен житель міста скинувся б коли був би певен що кошти не розкрадуть.Повторуется все як завжди і закінчуется також як завжди.Рада працюе на бумазі і результат також на бумазі.А безтолкова не тільки стаття а і вся робота ціеї ради.  (написано 09.08.2013 в 21:41 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Степан : Что бы собрать такую сумму, ни хватит и десяти лет. Я думаю, что около 5-10 млн.грн. нужно только для того, чтобы запустить спорткомплекс на полную мощность. А сколько нужно каждый год чтобы его содержать - один Бог знает.  (написано 09.08.2013 в 21:51 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)
калашников : Е другий шлях.І всі його добре знають, тільки до певного моменту мовчать,тому що поки як казали в 17році минулого століття "не назрела такая ситуация когда верха не могут управлять по новому, а низы не могут так жить как управляют верха.Так що з басейном поки що потрібно деякий час почекати.  (написано 10.08.2013 в 06:42 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Марко : Сепан ви часом не Мойша? Както ваша вода, занадто пошло прискорює колесо млина теперішнього Сатанівського благодійника.  (написано 10.08.2013 в 18:44 з адреси:  204-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Den : все правильно Степан пише. Наша громасьськісь тільки гавкати добре начилася а ничого толкового запропонувати не може.  (написано 11.08.2013 в 07:40 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Нет Марко, чтобы стать похожим на Мойшу, мне еще учиться и учиться))  (написано 12.08.2013 в 19:02 з адреси:  143-161-52-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік