Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2013 ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ?

Неодноразово доводиться чути: Україна крокує до Європи. Та раз по разу закрадається сумнів, чи нас там чекають? Чи треба вкотре повторювати, що рівень життя в цивілізованих країнах набагато вищий, аніж у нас? Хіба ж не відомо, що за кордоном, перш за все, панує жорстка повага до закону, який завжди виконується, насамперед – державою.? У нашій країні, на жаль, панує інший стиль.
Минуло понад 8 років з часу прийняття Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
Протягом цих років діти війни сподівалися, що встановлений правовий статус дає гарантію соціального захисту, шляхом надання пільг і державної соціальної підтримки. Однак порушуючи Конституцію України, Кабінетом міністрів України допускалися звуження змісту та обсягу існуючих прав дітей війни, що є підтвердженням рішення Конституційного Суду.
На виконання Закону України «Про соціальний захист дітей війни» в областях і районах були створені громадські організації. Їхнім статутом передбачено надання допомоги дітям війни в оформленні позовних заяв до суду щодо виконання ст.. 6 Закону України (в частині доплати до пенсії 30% від мінімальної пенсії за віком). Понад 6 тис жителів міста та району мають статус «дитина війни».
Станом на 1 липня 2013 року, до управління Пенсійного фонду України в Славутському районі та міста Славута надійшло 5227 рішень суду щодо проведення нарахування та виплати, відповідно до вищезгаданого закону, підвищення дітям війни мінімальної пенсії на 30% від мінімальної пенсії за віком. З них нараховано та виплачено доплат, за рішенням суду, 1353 пенсіонерам на суму 1939094,40 грн.
Станом на 1 липня 2013 року не виплачено доплат – 3655 пенсіонерам на суму 2352429,84 грн.
З 2006 року по 2011 рік заборгованість по кожній дитині війни склала понад 6 тис грн. державної соціальної допомоги.
Для захисту своїх прав, діти війни змушені звертатись до суду, і хоч були перешкоди, та вони отримали позитивні рішення та виконавчі лис-ти. Це дало змогу відшкодувати частину коштів, та не всім. З вересня 2011 року Пенсійний фонд України призупинив виплати за судовими рішеннями. Далі з’явилось рішення Конституційного Суду від 26 грудня 2011 року, згідно з яким Кабінет Міністрів, в залежності від фінансових можливостей держави, отримав право самостійно встановлювати розміри виплат всім пільговикам, включаючи і дітей війни.
Підраховано: щоб в повній мірі реалізувати пільги і доплати дітям війни, бюджет необхідно збільшити на 1 млрд грн. Для покоління, чиє дитинство забрала війна, таких грошей в Україні немає. І нинішня влада, як бачимо, не збирається покращувати життя дітям війни та чекає поки вони підуть у вічність від хвороб, стресів, принижень та недоїдання. Середня пенсія дітей війни 1140 грн. чи можливо на неї нормально прожити при нинішніх цінах і фактично платній медицині?
На мою думку, єдиний вихід із ситуації, яка склалася – виконання всіх вимог закону. Від імені дітей війни, Славутська громадська організація ВГО «Захист дітей війни» неодноразово зверталася і тепер звертається до вищих органів влади – Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, у комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці з проханням внести на розгляд ВРУ проект Закону України «Про внесення змін в Закон України «Про державний бюджет України
на 2013 рік» де передбачити виконання в повному обсязі Закону України «Про соціальний за-хист дітей війни».
Українській владі необхідно віддати обіцяне народу, а не чекати коли нас стане все менше.
Адже діти війни – це останнє покоління, яке бачило страхіття війни, пережило фашистську окупацію і з підірваним здоров’ям, своїми руками відбудувало велику державу на планеті Земля.

В. Ковальчук, голова міської громадської організації ВГО «Захист дітей війни»


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 3

Степан : На сколько мне известно дети войны, в своем большинстве, всегда голосовали за партию воров и жуликов и за Шапкокрада. Так чего теперь о справедливости спрашивать?  (написано 09.08.2013 в 21:02 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)
Данко : В какую Европу??? Позорники!!!!!! Деятели давно в Европе,бизнесменов своим трудом,не плюсуем.А тех, что было государственное,стало власностью,ума много не надо.Мошенники и оборотни,пьявки народа.Сначала выйдите на уровень оплаты труда европейской,тогда и войте,как справедливое,демократическое государство...Уровень жизни довели до послевоенного времени.1000гривень составляет 18 руб. советских!  (написано 09.08.2013 в 22:56 з адреси:  37-229-112-121-broadband.kyivstar.net)
калашников : А якщо підійти до питання про дітей війни то там е багато протиріч.Хіба могла розумна людина протягнути його.Дайте їм нормальні пенсії і зніміть це ганебне явище.Адже це сміх і знущання над пенсіонерами.Тільки порозмірковуйте як це виглядае.Хто народився до закінчення війни е пільговик а після війни проминуло 2 дні вже не пільговик.Які страхіття ці діти бачили коли їм було по 1місяці.Це все було уява хворого соціаліста мороза якого викинули на смітник історії де не забаром опинутся такі законотворці.  (написано 10.08.2013 в 06:55 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 3 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік