Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2013 ЩО? НОВИЙ ПОДАТОК? АБО СТИЛЬ УПРАВЛІНСЬКОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

З 1 липня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» (від 14.05.2013р. №231-VII). Законом внесено зміни до законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам». Зокрема, зміни передбачають - включення до страхового стажу при призначенні пенсії періодів перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.
Як інформують у Головному управлінні Пенсійного фонду України, із набуттям чинності Закону буде вирішено питання про зарахування до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.
Починаючи з січня 2004 року, при призначенні пенсій за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» час перебування жінок у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами до страхового стажу не зараховувався, оскільки вони не вважалися застрахованими особами і, відповідно, за них не сплачувалися внески до Пенсійного
фонду. Тепер це питання врегульоване.
Отже, з липня 2013 року особи, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами й отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, будуть застрахованими особами, відтак ця відпустка зараховуватиметься до страхового стажу при призначенні пенсії.

Історія людства вчить: коли казна пуста, а стан економічної ситуації не залишає надії на її магічне поповнення, то населенню такої держави варто готуватися до підвищення податкового навантаження.
Законодавча активність українського уряду – тому підтвердження.
Отож, з 1 липня 2013 року до списку законодавчих ініціатив уряду було додано Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації
пенсії» (від 14.05.2013р. №231-VII), який у різноманітних інтернет-виданнях, статтях газет було охрещено як «податок на вагітність».
Чому саме так?
Спробуємо провести аналіз та про-рахунки щодо допомоги вагітним, яка виплачується державою усім працевлаштованим жінкам на час їх законної відпустки, термін якої 126
календарних днів – 70 до родів та 56 після.
Така допомога передбачає отримання українками виплати у розмірі 100 % від своєї заробітної плати, але до прийняття вище означених змін, вони не сплачували з неї ні податку
на прибуток, ні єдиного соціального внеску, а ні інших платежів.
Підприємства, установи, організації, в штаті яких працює вагітна жінка, також не сплачували жодного платежу за породіллю.
Здавалося б, усе добре, окрім того, що час перебування жінки у відпустці у зв’язку із вагітністю та полога-ми не зараховувався до її страхового стажу.
Означеним законом, щодо змін законодавства України, внесено кардинальні зміни в порядок призначення та виплати допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.
Сьогодні жінка, яка отримала дану допомогу, та її роботодавець, зобов’язані сплатити з цієї допомоги єдиний соціальний внесок. Все це робиться заради того, щоб чотири місяці декретних пішли жінці у страховий стаж, із якого нараховують пенсію.
Але при цьому варто наголосити на тому, що більшу частину податкового тягаря урядом покладено саме на роботодавців.
Так, наприклад, якщо жінка за 126 днів її відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами отримає допомогу у 10 000 гривень, то згідно змін, вона зобов’язана сплатити державі 2 %
єдиного соціального внеску від розміру допомоги, тобто 200 гривень 00 коп.
У той же час її роботодавцю доведеться сплатити державі 33,2% від розміру допомоги, а це 3320 гривень 00 коп.
З точки зору пересічного громадянина зміни не несуть кардинального тягаря на людину, адже ми звикли терпіти, та й суми не надто великі, якщо врахувати і те, що відтепер
увесь період родової відпустки враховується у їх страховому стажі.
Однак…
Не варто забувати, що кількість державних підприємств невпинно зменшується, а приватні компанії упереджено ставляться до питання прийняття на роботу жінок, у яких
ще немає дітей. А нове зобов’язання компенсувати третину витрат держави на виплату допомоги у зв’язку з вагітністю і пологами навряд чи змо-же вирішити означені питання.
Тому це і є основна проблема закону який характеризується. Тому твердження, що з прийняттям змін в країні було введено податок на дитину – не є коректним.
Було б правильно стверджувати, що з 1 липня 2013 року в Україні діє податок для підприємств на вагітних працівників, що перебувають у штаті, що ще більше напружить стосунки роботодавців і жінок дітородного віку.
Як стверджує Анатолій Рекун, директор товариства фахівців промислового менеджменту, лауреат Всеукраїнської програми «Лідери регіонів»: «Що вони зроблять? Припинять брати на роботу тих жінок, які ще на народжували. Тобто це ускладнить процес працевлаштування жінок».
Але підприємство може його не сплачувати… Адже для цього потрібно не приймати на роботу жінок.
Окрім соціальної напруги, переконаний експерт, податок на вагітність ускладнить роботу малого та середнього бізнесу. Бо свої соціальні обов’язки владці фактично переклали на плечі підприємців. Порушивши при цьому норму податкового за-кону про вигодонабувача.
«Жінка народжує дитину, вигоду отримує держава. А держава зняла із себе цей обов’язок сплачувати єдиний внесок».
Молодих жінок під час прийому на роботу змушують підписувати угоди не вагітніти або пропонують зарплату в конвертах, аби уникнути витрат на новий «податок на вагітність»,
повідомляє ТСН.
Так, вагітна 25-річна Ірина Трофимова розповіла журналістам, що на другому місяці вагітності вона змушена була звільнитись. «Коли дізналися про мою вагітність, залишили
мені офіційну мінімальну заробітну плату і позбавили робочого місця.
Це називається у нас в країні «вижили», - розповіла Ірина.
На іншому ж місці роботи намагаються убезпечитись від нового податку контрактом.
«У мене в організації змушують підписувати документ не вагітніти два роки», - додала Трофимова.
«Спосіб обійти цей закон буде дуже простий. Але він буде жорстким. На сьогодні вагітним жінкам або жінкам, які можуть бути вагітними, будуть ставитися умови: «Так,
ми вас беремо на роботу, але трудову не оформляємо. Або якщо оформляємо, то лише на мінімальну зарплату». Усі інші відносини – в стилі конвертних відносин», - пояснив у свою
чергу голова комітету економістів Андрій Новак.
Навіть український уряд, визнає проблему щодо працевлаштування жінок, що не мають дітей, та обі-цяє мотивувати роботодавців брати на роботу жінок. Адже як ще поіншому кваліфікувати заяву міністра соцполітики Наталії Королевської:
«Зараз ми окремо розробляємо про-граму, і за три місяці ми її презентуємо. Зміни в закон про зайнятість, де ми дамо додаткові стимули для того, щоб жінку після пологів, вагітну
жінку більше брали на роботу роботодавці, і були більш за мотивовані».

Матеріали підготував Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 3

Степан : Вы друзья как ни садитесь... Програму они готовят, дурачье. В тень уйдут все предприниматели, кто имеет рабочих-женщин! И женщины будут не против))  (написано 09.08.2013 в 21:45 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)
калашников : Степа а ты хоть одну програму успешную видел в Украине.Я нет.Только в одной Украине есть покращення,не исполнение решений судов,море всевозможных льготников.И все надеются вступить в европейский союз,думая что ЕВРОПА БУДЕТ КОРМИТЬ НАХЛЕБНИКОВ.Надо пересмотреть все льготы и в первую очередь популисткие,принятые впопыхах, не обосновано экономически,и главное дураками.Типа мороза и кузьмука.  (написано 10.08.2013 в 11:00 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Степан : Эти шапкокрадовы идиоты даже проблему обосновать не могут. Шарахаются из стороны в сторону, экспериментаторы хреновы.  (написано 10.08.2013 в 11:27 з адреси:  208-167-52-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік