Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2013 РОЗПОЧАВСЯ ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ

Щороку у світі 1 серпня розпочинається Тиждень підтримки грудного вигодовування. Проходить захід під егідою WABA – Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які відстоюють право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком.
Тиждень підтримки грудного вигодовування був задуманий як один зі стратегічних методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення і відновлення традиції годувати діток грудьми.
Ця всесвітня акція проводиться, щоб приверну-ти увагу до материнської взаємопідтримки та підтримки зі сторони медпрацівників і консультантів з грудного вигодовування, котрі здатні суттєво впливати на те, як жінки починають і продовжу-ють годувати груддю. Донести інформацію про те, наскільки високоефективною є материнська взаємопідтримка і наставницька підтримка, а також об’єднати зусилля з розповсюдження програм навчання медпрацівників та консультантів з грудного вигодовування. Надихнути жінок та чоловіків з будь-яким рівнем освіти, котрі вважають важливим годування груддю, пройти курс навчання для того, щоб допомагати жінкам годувати грудьми.
Визначити, куди можуть звертатись після пологів за допомогою і підтримкою, жінки, що годують грудьми. Закликати уряди і материнські організації всього світу втілити у життя «10 кроків успішного грудного вигодовування», зокрема, крок 10 – «Сприяти створенню груп підтримки грудного вигодовування і направляти туди матерів після виписки з пологового будинку або лікарні» – для того, щоб покращити показники і тривалість виключно грудного вигодовування.
У газеті «Вісті громади» неодноразово публікувались матеріали про життєву необхідність для здоров’я матері та дитини саме грудного вигодовування. Нагадаємо, що Славутська ЦРЛ має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», яка, спільними з молодими батьками силами, намагається зробити усе, аби дітки отримали найкраще та найприродніше. Статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» присвоюється закладам охорони здоров’я України, які надають допомогу матерям та дітям відповідно до вимог Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини». В основу Ініціативи покладені Принципи підтримки грудного вигодовування. Даний статус присвоюється рішенням Координаційної ради міністерства охорони здоров’я України.
Вигодовування материнським грудним молоком – це єдиний природний та здоровий спосіб вигодовування дитини, який забезпечує її гармонійний розвиток, закладає основи здоров’я на всі наступні роки життя людини.
Упродовж Тижня підтримки грудного вигодовування проводитимуться роз’яснювальні лекції для вагітних жінок, матерів-годувальниць, для персоналів пологових будинків тощо, про переваги грудного вигодовування мінімум до шести місяців без додавання в раціон малюка інших харчових продуктів тощо. Адже достеменно відомо, що найкращий спосіб вигодовування дітей - це початок грудного вигодовування протягом першої півгодини життя, виключно грудне вигодовування до шести місяців та продовження грудного вигодовування до двох років та більше. Грудне вигодовування має позитивні коротко- та довготривалі наслідки для здоров'я дітей та матерів. Зокрема, воно сприяє зниженню дитячої смертності та покращенню здоров'я матерів.

Дитяча консультація Славутської ЦРЛ


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік