Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2013 ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ І СОЦІАЛЬНИЙ САДОМАЗОХІЗМ

Отже, на відміну від районної, Славутська міська рада такі не залишила поза увагою ганебну парламентську подію, яка викликала широкий резонанс в українському суспільстві.

Як відомо 1 липня 2013 року 148 провокаторів від Партії регіонів і Комуністичної партії України, серед яких на превеликий жаль опинився депутат і нашого виборчого округу Сергій Буряк, звернулися до польського Сейму з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу.

Нагадаю, що перший президент України Леонід Кравчук назвав це звернення "антигромадським, антинаціональним кроком, що може бути прирівняний до національної зради". А відомий український інтелектуал, історик, мистецтвознавець та філолог професор Вадим Скуратівський зарахував авторів листа до "закінчених мерзотників".

Дивно, але за винятком осередку ВО «Свобода», зазвичай такі не байдужі до загальнодержавних проблем представники громадських і політичних організацій Славутчини, цей знахабнілий ляпас українській нації також «не помітили». Водночас, на доволі сумнівні з точки зору здорового глузду акції, як то «Вичави з себе раба» наприклад, виявилися цілком спроможними.

Годі й говорити, якщо замість того аби дати належну й однозначну громадянську оцінку принизливій антиукраїнській провокації з боку так званих народних обранців, організатор вищезгаданого сеансу соціального садомазохізму Василь Г., на брудних сторінках «Трудівника П», розродився черговою серією недолугих докорів на адресу «несвідомих славутчан». Мовляв, як так, що люди проігнорували таку надважливу для них екзекуцію і не вичавили з себе злощасного раба до останньої краплі?!

І ніяк не може второпати громадський активіст того факту, що відсутність інтересу мешканців Славутчини до його непристойних закликів пов’язана виключно з тим, що люди просто не вважають себе рабами.

Між тим, якщо ця безпрецедентна парламентська подія мине для її безпосередніх винуватців безслідно, завтра від таких горе-депутатів можна чекати чого завгодно, наприклад, звернення до російської Державної думи з проханням визнати День проголошення незалежності України – історичним непорозумінням…Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 28

Den : районні раді ригоаналів – ганьба! Партіям і громадськім організаціям – ганьба! С такою свідомостю я не дивуюся що всяка непотріб як той американський рок-музикант мочиться на наш державний прапор. Скоро вам панове на голову накладуть велику купу лайна, а ви будете казати що то сніг пішов і чавити з себе якогось раба. Бо тільки раби вичавлюють з себе своє єство. Пану Ігору як завжди +100% підтримки.   (написано 09.08.2013 в 14:46 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
калашніков. : По перше всім дописувачам Привіт.Майже місяц, я був відсутній на сайті, але бруду на свою адресу начитався достатньо.Але не буду про такі, з моеї точки зору дрібниці.Данна стаття заслуговуе уваги дописувачів.Якщо на мене, то чому наша Держава за те що був геноцид нашого народу, ми замість того щоб оудити дії полякі, ми ще й вибачаемося перед ними.Тоді потрібно перекроїти також історію, а зокрема визнати боротьбу запоріжської січі за визволення свого народу геноцидом поляків, а козаків загарбниками.Це нікчеми якщо вони заради доброго ставлення до себе таке приймають, і крім презирства до себе в справжніх патріотів нічого не викликають. А відморозки підтерлися національною святинею і ми мовчимо.Я, коли сцяли на наші газони казав, що скоро побачите ще не таке,тому якщо змовчали перший раз, то чекайте на ще гірше.А повагу в мене викликають росіяни і білоруси, які таку европу з їх гейпарададами послали всих на х...Ось де дійсно патріоти.  (написано 09.08.2013 в 16:14 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Степан : Игорю - respeсt! Без комментариев. Рабам свобода не нужна. Единственное, что предлагаю - предать огласке фамилии депутатов районного совета, этих тюфяков – рьяных помощников Шапкокрада. Фамилии же так называемых гражданских активистов, всех этих слюнявых мальчиков, ровно, как и продажного редактора продажной газетенки Партии воров печатать не нужно. Уж больно вонючее это дело((  (написано 09.08.2013 в 16:35 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)
LOM : Автор не дорос до понимания вещей, о которых говорит, а посему читать мысли человека, страдающего наивностью и политической близорукостью, просто не интересно.(((((((
      Что касается темы «Вичави з себе раба», то для мыслящих людей процитирую творение действительно мудрого человека:
     
      Із себе вичави раба!
     
     Ми лицарів свободи розгубили,
     Долаючи тернистії дороги,
     Рабів натомість наплодили,
     Не здатних звестися на ноги.
     
     Раб диха подихом ворожим,
     Раб підлий, і в тяжку годину,
     Як Каїн проклятий, з-за рогу
     Тобі ножа устромить в спину.
     
     Він зневажає нашу мову,
     Культуру нашу, нашу пам'ять,
     І нашу землю калинову
     Паскудить, гидить і поганить.
     
     Коли вже ти, вкраїнцю мій,
     Від плевел житницю прополеш,
     Не будеш гибіти в ярмі,
     Байдужим до своєї долі?
     
     Коли вже ти, народе мій, –
     Бо ж ти народ, а не юрба,
     Прокинешся від летаргії –
     І з себе вичавиш раба?!
     
     22 вересня 2012 року Миколаївський поет В.Боровський
       
(написано 09.08.2013 в 17:03 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Линн : Определение "Раб" не определено(((,в Римской Империи было чётко прописано,и раб не мог стать канцлером России или гетманом Украины;)Калаш ))) так литовцы или поляки?писали;)и не было там приблудившихся, плоть от крови украинцев(разумеется предателей Украинского, тогда ещё неопределившегося народа;).  (написано 09.08.2013 в 18:08 з адреси:  46.44.47.161)
Степан : Это тебе Лом может ничего не интересно. А нам очень даже интересно. Тут кроме заметок Пиголя и читать то больше нечего. И, по-моему, это ты до умных мыслей не дорос. Если ты считаешь себя рабом, то лично я себя таким не считаю, и тоже никогда не пошел бы на такую акцию. Я не знаю, что именно хотел сказать Игорь, внедряя термин «социальный садомазохизм», но если я правильно его понимаю, расшифровывается он приблизительно так. Если «садомазохизм» это отклонение, заключающееся в достижении полового удовлетворения посредством своего или чужого физического страдания, то «социальный садомазохизм», это получение удовольствия от социального самобичевания. Ах, какие мы бедненькие, ах какие мы несчастненькие, и все то у нас плохо, и все то нас дурят и обижают, и всякая власть нас имеет и т.д. Угадал? Тогда учись, Лом, потому что твои стихи тут неуместны, не из той оперы, стихи. И еще. Если профессор Скуратовский назвал этих 148 козлов - законченными мерзавцами то, как назвать всех тех, кто поддерживает этих мерзавцев и тех, кто молчит по поводу поведения этих мерзавцев? Незаконченными, но тоже - мерзавцами!))  (написано 09.08.2013 в 19:24 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)
Степан : Кстати, и это очевидно всем умным людям, главная мысль у автора вот эта: «Між тим, якщо ця безпрецедентна парламентська подія мине для її безпосередніх винуватців безслідно, завтра від таких горе-депутатів можна чекати чого завгодно, наприклад, звернення до російської Державної думи з проханням визнати День проголошення незалежності України – історичним непорозумінням» Вот над чем должны сегодня думать общественные и политические лидеры, а не плакать на тротуарах о плохой жизни при диктатуре Шапкокрада! Нужно думать, как быстро и желательно безболезненно заменить эту диктатуру на демократический строй. Так что я полностью поддерживаю автора и советую всем не заниматься социальным садомазохизмом!   (написано 09.08.2013 в 19:40 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)
Пан : Раба чавили, а некролога чотовому УПА Івану Зеленюку на сторінках ТП головний чавильщик не спромігся вичавити.   (написано 09.08.2013 в 21:11 з адреси:  170-58-124-91.pool.ukrtel.net)
Степан : Вот это правильно, Пан! В самую точку! Как там у нас говорят: пана видно по холявах. Одним словом - незаконченные мерзавцы, по Скуратовскому. Но еще не конченные, можно исправить.  (написано 09.08.2013 в 21:29 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)
калашников : Так не гарно це все виглядае.Невже не знайшлося пару гривень, щоб опублікувати некролог Зеленюку.І вина в цьому як не дивно патріотів.Комуністів мона зрозуміти.Це для них ідейний ворог.А чому свобода промовчала,підприемці краю які були присутні разом з працівниками міськвиконкому на чолі з Р.Бачинським.ГАНЬБА.І других слів для них не мае.  (написано 10.08.2013 в 11:08 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Den : Калаш,Свобода не промовчала. Брешеш то знай міру, бо тебе десь точно зловлять, наголо побриють і на лобі зірку намаляюють.  (написано 11.08.2013 в 07:58 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : між іншим ти і твої чорнобильці також могли висловити якесь співчуття. А чого заяву по Волинській трагедії не зробили перелякані чорнобильці ? Чи тільки про пільги кричати навчилися? Так що дійсно ти і твої чорнобильці не чім не кращі від комуняк.  (написано 11.08.2013 в 08:19 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : ото воно і виходить, що в Батькіщина і Свобода проявили громадянську позицію, а ось такі чорнобильці та інша грамаськісь -соціальний садомозохізм.  (написано 11.08.2013 в 09:40 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Дену : Дивись ,щоб тебе не зловили ,засранцю шмаркатий!  (написано 11.08.2013 в 10:02 з адреси:  109-162-25-112-slvt.broadband.kyivstar.net)
Den : Калаш, ти не шифруйся бо твої адреси і сволочну натуру вже всі занають. Тільки і вмієш адреси міняти і як останній шизоїд під чужими іменами писати. Цеж треба такм гімнюком уродитися!  (написано 11.08.2013 в 10:07 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
калашников дену : Перед ким мені шифруватися шмаркач.Я на відміну від тебе пишу під своїм призвіщем.А як що ти такий свідомий нацюк, то зніми пам"ятник Леніну.А ЩО СТОСУЕТСЯ ПЕРЕЛЯКАНИХ ЧОРНОБИЛЬЦІВ то ти сучення маеш змогу жити і паскудити цей світ завдячуючи їм,які на відміну від таких як ти поклали свое життя і здоровье.  (написано 11.08.2013 в 10:22 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
дену : Ти краще займайся ремонтом скутерів і не показуй свою тупість  (написано 11.08.2013 в 10:31 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Den : ті хто врятував мене і світ дійсно справжні чорнобильці що гасили реактор давно вже на тому світі спочивають. А ось як тут вже хтось писав то тебе з твоїм Гардієвим ще перевірити треба чи дійсно були ви там чи металолом крали да горілку пили в найближчих селах. А скутери в мене нормально бігають. І не міняй нікі, тормоз!  (написано 11.08.2013 в 10:38 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : вірний друг Лома, Остапа і Калаша сайт  (написано 11.08.2013 в 11:54 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : зашифрований Калаш сайт  (написано 11.08.2013 в 12:25 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
шмаркатому дену : Ось ти і вичеслений.Тепер тобі за шапкокрада,за ганьбу влади і різні випади на владу нагадають де ти живеш і хто тобі дае змогу працювати.ЖДИ гостей.Ти видно забув що ти ніхто.  (написано 11.08.2013 в 14:25 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Н.К. : Согласен. Рабы, подножки, грязь Москвы.  (написано 11.08.2013 в 21:11 з адреси:  142-43-200-46.pool.ukrtel.net)
Den : а ще О.Кузьмука нашого ганебного тушку-земляка забули згадати якй теж підписав цю ганьбу.  (написано 12.08.2013 в 15:01 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : ;) главное,что хочется себе,а вот если в свои ворота не вписывается и якобы бьёт, по якобы национальному достоинству(;) самовлюблённости неоспоримой),то это точно во всех случаях позор )))не ребята ;)все секты во все времена плохо кончали(((.  (написано 12.08.2013 в 17:16 з адреси:  46.44.47.161)
Степан : Калашников, а фотка о "зашифрованом Калаше" зачетная)) Классная фотка!)))))))))))  (написано 12.08.2013 в 21:17 з адреси:  143-161-52-37.pool.ukrtel.net)
Степану ОТ КАЛАШНИКОВА : Степа не забывай того, что кто смеется над инвалидом сам им станет.Вот дениска уже им стал.  (написано 13.08.2013 в 07:07 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Степан : ))И где ты там инвалида увидел, Калашников? Это взяточник Мельник инвалид?!)) Так этот инвалид уже в международном розыске!  (написано 13.08.2013 в 18:13 з адреси:  46-166-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік