Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.08.2013 ЗА ДВА ТИЖНІ ВЛАДА ДЕВ’ЯТИ МІСТ ПОСКАРЖИЛАСЯ НА БЛОКУВАННЯ КОШТІВ ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСТВОМ

Ще до кінця червня розпочалась нова хвиля скарг на блокування Держказначейством мільйонів гривень до міських бюджетів. Зокрема, про заморожування коштів публічно заявили мери міст Львова, Тернополя, Полтави, Донецька, Івано-Франківська, Мукачева, Сум, Вінниці, Харкова, Миколаєва.
- 22 червня міський голова Тернополя Сергій Надал повідомив, що місто за крок від комунального армагеддону.
«На папері гроші є, але фактично їх немає. Така ситуація не лише в Тернополі, а й по всій Україні. Станом на вчорашній день місту не проплатили 7 мільйонів гривень – це саме ті кошти, які мали йти на ремонт та утримання доріг, прибирання тощо», – розповів мер.
- 25 червня мер Полтави Олександр Мамай висловив публічну стурбованість непроплатою міських платежів Держказначейством, а також додав, що відомство блокує платежі місцевих влад у всіх регіонах України. За його словами, все, що робиться в Полтаві в плані ремонтів та розвитку інфраструктури – «все побудовано на голому ентузіазмі».
Зокрема Держказначейство блокує 33 млн грн на ремонт доріг і 15 млн грн на будівництво спорткомплексу.
- Пізніше голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовиченко заявив, у Держказначействі «зависли» 170 млн грн платежів Полтавської області.
- Мер Донецька Олександр Лук’янченко також висловив солідарність з полтавчанами, звинувативши Державне казначейство у блокуванні 55 млн грн міського бюджету. «Мене цікавлять окремі напрямки, де далі терпіти не можна. А саме питання, пов’язані з капітальним ремонтом житлового фонду
- 17 липня було заслухано комунальні підприємства міста, виконавчі органи ради про проведену ними роботу зі зверненнями громадян. Так, впродовж першого півріччя до КП «Славутське управління водопровідно-каналізаційне господарство» надійшло 1415 звернень.
Головним чином жителі міста зверталися з питань щодо перерахунків вартості за спожиті послуги, підключення до комунальної системи водопровідної та каналізаційної мережі, а також стосовно якості та режиму надання послуг водопостачання і водовідведення, роботи очисних споруд. Усі звернення оперативно опрацьовуються працівниками
міськводоканалу та вживаються від-повідні заходи. За кошти Славутського УВКГ впродовж 1-го півріччя виконані роботи з облаштування водопровідних та каналізаційних мереж на загальну суму 25 тис. грн., за кошти бюджету міста – на суму 90 тис. грн. Підприємством надано послуг 3111 особам, які мають право на пільги у сумі 34,7 тис. грн.
До комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання» надійшло 221 звернення.
Найбільше славутчан цікавили питання з благоустрою прибудинкових територій, вуличного освітлення та зняття
– 7,5 млн гривень не сплачено; підготовка до зими комунального господарства – потрібно 11,5 млн гривень; питання, пов’язані з дорожнім господарством – необхідно близько 12 млн гривень», – сказав Лук’янченко.
- Згодом на Держказначейство поскаржилася Львівська міська рада. За інформацією прес-служби, відомство не виконало платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на загальну суму понад 32,2 мільйони гривень. Зокрема, понад 457 тис. грн. казначейська служба не проплачує управлінню охорони здоров’я.
Начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб пояснив: «Ці кошти призначені на поточні видатки: метрологічну повірку обладнання, протипожежні заходи, експертизу різнома-нітних проектів та багато іншого, тож їх затримка створює проблеми для функціонування установ».
- Тим часом в Івано-Франківську розпочалась акція мирного «вибивання» грошей з казначейства – у місті з’явились білборди «Казначейство, віддай місту гроші».
- До акції приєднався міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл, який сказав, що Держказначейство заборгувало місту 7 млн 917 тис. З цього приводу ним був навіть надісланий відкритий лист Президенту.
- Про приєднання до акції заявив міський голова Сум Геннадій Мінаєв. «Я також візьму участь у акції. Але не за допомогою білбордів, це буде всеукраїнське публічне ноу-хау, як колишнього IT-спеціаіста і прозорого у своїх діях мера. Більше терпіти таке знущання над місцевим самоврядуванням немає сил», - написав на своїй сторінці у Facebook
Мінаєв.
Відтак у Сумах на муніципальному інформаційному порталі навіть створи-ли сторінку з переліком статей, за якими «скарбниця» не пропускає місту гроші :
станом на 1 липня місто не змогло отримати 7,2 млн грн.
- За словами заступника мера міста Валерія Коровія, у Вінниці проблеми з блокуванням коштів почалися ще в березні.
- Натомість у мерії Харкова зазначили, що кілька місяців поспіль Державне казначейство блокувало оплату його рахунків майже на 200 млн грн, проте, за словами мера Харкова Геннадія Кернеса, нещодавно прийшли 30 млн грн.
- Днями в. о. мера міста, секретар Миколаївської міськради, Володимир Коренюгін заявив, що Держказначейство заблокувало Миколаєву 20 млн грн.
«Проблема дуже серйозна. До певного періоду я мовчав, тому що виходили з ситуації, якось її варіювали. Сьогодні в Держказначействі лежить на 20 з половиною мільйонів наших платіжок, які забезпечені фінансовими надходження-ми від міської громади. Тобто вони у нас в бюджеті є, але казначейство їх не випускає», – зазначив Коренюгін.
- Зокрема кошти не надійшли на рахунки підприємства «Миколаївзеленгосп», через проблеми з перерахуванням коштів «гальмуються» ремонти дахів і доріг, не вистачає коштів, щоб підключити флюорограф у міській лікарні швидкої медичної допомоги тощо.
- Як повідомлялось, ще 30 квітня працівники комунальних підприємств Львова провели пікет обласного управ-ління Державного казначейства через затримки платежів. Комунальники заявили, що перед Великоднем казначейство не проплачувало КП «Львівелектротранс» понад 4,6 млн грн державних субвенцій. Згодом у Львівській міській
раді заявили, що Держказначейство за-блокувало Львову 16,5 млн грн.
«Працівники КП «Львівавтодор» вже три місяці не можуть отримати заробітну плату на загальну суму 800 тис грн. Також не отримали зарплату за березень та квітень працівники КП «ШРП Галицького району - підприємство не має коштів на паливо та інші матеріали», - повідомили в міськраді.
Нагадаємо, минулого року на блокування місцевих коштів на рахунках Держказначейства скаржились влади Рівного, Житомира, Львова, Тернополя та інших міст.

Місто Славута теж долучилося до цієї акції, адже блокування коштів на рахунках Держказначейства унеможливлює управління власними ресурсами, що призводить до погіршення стану функціонування усієї соціально-культурної та інженерної мережі міста. З цього приводу виконавчим комітетом Славутської міської ради неодноразово направлялися звернення до Хмельницької облдержад-міністрації, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, народних депутатів України.


Тиждень.ua


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 5

Den : дуже красномовне "покращення нашого життя вже сьогодні". Бандюги.  (написано 09.08.2013 в 08:43 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : і коли вже ця банда Бандюковича десь зникне.  (написано 09.08.2013 в 08:45 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
 : Перестаньте тирити ліс в закарпатті!  (написано 09.08.2013 в 14:00 з адреси:  109-162-25-112-slvt.broadband.kyivstar.net)
калашников : А що ви хочете.НА ЯКУ ПОВАГУ РОЗРАХОВУЕТЕ КОЛИ самі розкрадаете все що належить народу.Навіть німці коли стояли в Славуті, так не вирізали ліс, як наші горе бізнесмени.І добре що підписана угода про створення заповідної зони, а то наш лс може зникнути як пасовисько під Крупцем  (написано 09.08.2013 в 16:22 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Степан : Банда Шапкокрада исчезнет тогда, когда мы поймем, что все зависит только от нас.  (написано 09.08.2013 в 20:23 з адреси:  186-235-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 6 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік