Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.08.2013 ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

Прикро визнавати, але частими у нашому місті є випадки, коли водії паркують свої автомобілі на місцях зелених насаджень. Особливо багато такого транспорту на території, що прилягає до багатоповерхових будинків. Виходить, що одні славутчани щороку висаджують квіти, дерева, дбаючи таким чином про рідне місто, тоді як інші - свідомо їхню
працю і старання зводять нанівець, витоптуючи колесами своїх авто зелені килими.
Більше того, з 15 квітня набрали чинності нові Правила дорожнього руху, згідно з якими водії, які залишають свої автомобілі на газонах, підлягають накладенню штрафу
у розмірі від 255 до 340 грн. за ст. 122, ч. 1, Кодексу України про адміністративні порушення, яка стосується порушення правил зупинки і стоянки.
Шановні водії! Паркуєте свої автівки у спеціально відведених для цього місцях, бережіть красу рідного міста та із повагою ставтеся до старань своїх земляків зробити його привабливішим.


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 7

Степан : Не поможет. Штраф должен быть как минимум в три раза больше, ибо сознательность наших граждан ниже плинтуса. Увы.  (написано 10.08.2013 в 11:03 з адреси:  208-167-52-37.pool.ukrtel.net)
 : І все- таки сталося- скільки не говорилося навіть на цьому сайті про наші дороги - а зокрема про залізничний переїзд біля Цикорієсушильного заводу і скільки наводилась статистика про каліцтво та смерть людей із-за стану доріг - і дочекались - вчора сталася дуже важка аварія на данному переїзді - людина у важкому стані в лікарні - і що далі - чи хто слідуючий - а може хватить терпіти.! !!!!!!!!!!!!!!!  (написано 15.08.2013 в 21:21 з адреси:  124-4-200-46.pool.ukrtel.net)
test : test  (написано 15.08.2013 в 23:58 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
калашников : Нашим законодавцям до одного місця краса рідного місця.Головне збільшити штрафи не даючи альтирнативи, як вирішити проблеми з паркування авто.Ачому водіям які бажають будувати гаражі не дають для цього місць.Це тільки квіточки.При прийняті нового УПК там така ненасітниця прописана, що дійсно потрібно озброюватися, щоб захисти свое житя. Багато мешканців знае таку проблему, коли життя поряд з психічно хворим створюе жаливі умови співмешканцям.І добре коли хворий не буйний.Згідно нового упк, таку людину примусово лікувати не будуть.А ще гірше, що навіть хворих на відкриту форму туберкульозу не можливо відправити на примусове лікування без його згоди.Не щодавно в кав"ярні такий псиічно хворий влаштував бойню.Це корчма.Сьогодні відбувся суд і кримінальну справу порушену мвс, про примусове лікування відминили.А хворий пішов додому далі покращувати життя сусідів,а прцівникам міліції і потерпілим показав великий палець.Ось чому скоро населення буде озброюватися.Вертается Закон Моісея.Око за око ,зуб за зуб.І працівники міліції в цій ситуації безсильні.Навіть в часи прем"ерства Тимошенка, такого безприделу не було.В якій державі ми опинилися, коли злочинець може подавати позов, і оскаржувати дії правоохоронців.Дійсно повертаются часи 90р.А тепер покричемо, слава україні кримінальній.І не дивно що бачачи цей правовийбезпрідел, правоохоронці вирішують також свій інтерес.Як буде вести себе працівник даї, коли правила для мажорів одні, а для пересічних другі.Доречно тут згадати вислів.Риба гние з голови  (написано 20.08.2013 в 17:10 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
Степан : Не дай Бог, конечно, но это может случиться где угодно и когда угодно.  (написано 20.08.2013 в 21:01 з адреси:  234-204-95-178.pool.ukrtel.net)
калашников : Видно тема болюча для тих кого достають психі та хворі на інші хвороби, небезпечні для суспільства не цікаві тим, кого ще вони не зачепили.Головне гасло українця-моя хата скраю або говорячи російською пока жаренный петух в не клюнет. І вірно пише Степан.  (написано 21.08.2013 в 05:01 з адреси:  37-229-113-85-broadband.kyivstar.net)
бандеровець : Спочатку потрібно ці газони мати,а так їх не мае як не мае народної влади в Україні  (написано 22.08.2013 в 06:25 з адреси:  37-229-112-254-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік