Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.08.2013 ПЛАТИ МЕНШЕ – ОТРИМУЙ КРАЩЕ. АБО ЯК ЗЕКОНОМИТИ ВЛАСНІ СТАТКИ?

Якщо Ви досі пір користуєтесь послугами централізованого опалення і в квартирі холодно, якщо рахунок за надані послуги шокує з кожним місяцем все більше і більше - у Вас виникає питання: «За що ж я оплачую такі немалі гроші»?
Сьогодні, багато славутчан переходять на індивідуальне опалення.
Нещодавно, жителям нашого міста, мешканцям багатоповерхівок, трапилася нагода познайомитися із продукцією та послугами ППФ «Мека», що займається новітніми технологіями економічного опалення та сприяє вирішенню питань суттєвої економії на базі інноваційного альтернативного автономного електроопалення керамічних електронагрівальних панелей ТМ «HYBRID».
Аби більше мешканців міста змогло познайомитись із продукцією даного підприємства, ми поспілкувалися із Юрієм Сергійовичем Сульжуком, комерційним директором ППФ «Мека».
– Розкажіть, будь ласка, про ваше підприємство. Чим воно займається і скільки часу працює на ринку послуг?
Наше підприємство було засноване у місті Рівне, 11 років тому. Основний вид діяльності – будівництво.
Але два роки назад, нами прийнято рішення про запровадження нового торгово-комерційного сегменту в діяльності компанії. Ми вирішили, що це буде не напрямок стандартного
бізнесу, а напрямок енергозбереження, енергоефективності і енергозабезпечення. Тобто головна ідея – це енергозбереження.
– Скажіть, будь ласка, чому Ви вирішили займатися саме новітніми технологіями економічного опалення?
Коли у холодну пору року, ми маємо проблеми із центральним опаленням, а можливості встановити газове чи твердопаливне опалення немає, задумуємося над тим, яким чином зекономити, аби не оплачувати великі рахунки за «спожиту послугу».
Спеціалістами нашого підприємства було проведено аналіз доброї сотні різновидів опалення. Звертаючись до спеціалістів, ми знайшли те що шукали. Такий вид опалення, що
дійсно гріє та економить кошти споживачів.
– Цікаво, а що це за опалення?
Розкажіть про нього більш докладніше.
Ідею потрібно втілювати у життя, тому ми розпочали з пошуку партнерів. Таким партнером став вітчизняний виробник, що знаходиться у Луганську. Зрозумівши, що таке опалення має суттєві переваги над існуючими, нами прийнято рішення про інформування населення та запровадження такої технології у виробництві. А людям вже самим обирати.
Принцип дії керамічних виробів нашого партнера базуються на військових розробках, які не потребують ні котлів, ні радіаторів, ні води, ні проводки. Це прості панелі керамічного нагрівання, які легко встановити в любий момент на дачах, в багатоповерхових квартирах, приватних будинках, в будь якому місці де побажає власник.
Найцікавіше те, що вони допомагають економити до половини коштів на опалення.
– Взагалі до нововведень одразу ставляться скептично, адже всі надають перевагу старому та перевіреному. Які переваги такого виду опалення?
Так, нововведення часто відкидається тільки через те, що його не було. Коли ми почали пропонувати його людям нам задали відразу питання «Де воно стоїть?» і «Чи воно дійсно працює?». Щоб випробувати цей вид опалення, ми його встанови-ли у себе в офісі.
Ви ж розумієте, що колись у нас навіть мобільних телефонів не було, вони нам здавались недосяжними.
Зараз важко уявити будь-яку дитину у якої немає мобільного.
Ця керамічна панель має потужність 375Вт. На відміну від усіх, по товщині вона має всього 12мм. Із задньої сторони, згідно з природнім конвекційним способом, вона підіймає тепло вверх, ще й до того випромінює. Діє за принципом «російської пічки» економлячи Ваші кошти, і взагалі нагріваючи саме приміщення. Принцип самої роботи
як «грубка в селі» чи «камін», тобто коли Ви для розігріву використовує-те багато дров, потім Вам достатньо одного поліна, яке буде далі підтримувати тепло. Таким чином, на від-міну від інших електричних засобів обігріву, вона має потужність в 2-3 рази меншу, споживає менше енергії та має найвищу ступінь захисту.
– Хто є замовником Вашого опалення?
Система нашого опалення є сертифікованою як в Україні, так і у Європейському союзі. Тому карта розповсюдження є широкою. Окрім України, замовлення на нашу продукцію сьогодні приходять з Польщі, Італії, Іспанії, Швеції, Німеччини, Словенії, Болгарії, країн Прибалтики.
В Україні наша продукція встановлена на Київщині, багатьох місцях Східної та Західної України.
Наше підприємство за минулий рік допомогло заощадити кошти на обігріві приміщень багатьом закладам, установам та приватним особам.
Адже саме вони є головними замовниками нашої продукції. Сьогодні вже маємо позитивні відгуки щодо роботи наших панелей керамічного обігріву.
– Розкажіть, а чи підійде Ваше опалення для будинку, квартири, офісу? І скільки взагалі це буде коштувати ?
Хочу наголосити на тому, що наші інженери, незалежно від того, яка квадратура приміщення, проведуть розрахунок систем опалення приміщення. Тобто технічні завдання, де враховується вид будівлі, матеріал, з якого виготовлені стіни - і все це безкоштовно.
Наші спеціалісти нададуть повністю прорахунок не тільки самого опалення і вартості робіт, а навіть оплату, яку людина буде оплачувати попередньо, і порівняти з тими системами, що в них вже стоять.
Вигідно їй це чи не вигідно? Однозначно, це людині вийде економніше і дешевше, адже для цього не потрібно ні котла, ні радіаторів, ні зварювальних робіт і навіть самого дозволу.
Тому що сама по собі панель являється побутово-електронагрівальним пристроєм, який використовує незначну потужність, а отже, є фінансово та енергоекономним.
– Які є гарантії того, що в приміщенні буде тепло? І як люди зможуть зекономити на цьому гроші?
Гарантії дуже прості. По-перше, таку гарантію, яку дає сам завод-виробник - 5 років на електропристрій, не дає на даний момент ніхто.
По-друге, ми можемо навести та-кий приклад, що людина може при-дбати собі 1 панель, спробувати її вдома встановити і якщо на протязі 100 днів вона її не влаштує, ми гарантуємо що повернемо гроші за цю панель. Я рахую, що це - найкращі приклади гарантії.
– Що ви можете порадити нашим читачам аби в їхній оселі було тепло, і аби вони змогли зекономити свої кошти ?
Усе дуже просто. Ви приймаєте рішення. Звертаєтесь до нас. Наші інженери безкоштовно прораховують.
А далі вибір за Вами! Чи змінювати Вам щось в Вашому житті чи залишатись на тому ж рівні і платити ті самі великі гроші.

Спілкувався Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік