Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.07.2013 ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ

«Кажуть, державу роблять сильнішою ті реформи, які не змогли її вбити»

Проблеми, що покликали мешканців будинку на діалог з владою, назрівали давно. Адже даний будинок був побудований за кошти АТП та знаходився на його балансі.
Під час приватизації АТП змінився власник, а отже усі відносини між жителями будинку і новими господарями формувались на нових умовах. Тому гострим стало питання власності кожного мешканця будинку. Як перейти під опіку міста? Як вирішувати питання відносин із підприємствами та організаціями, що надають послуги мешканцям будинку? Як покращити такі послуги, зробити їх дешевшими? Прості і не зовсім прості питання довелося вирішувати городянам, що проживають по вулиці Миру у будинку № 97.
Про те, яке буде прийнято рішення по даній проблемі, ми повідомимо наших читачів у наступних номерах тижневика «Вісті громади».
Наразі, спробуємо розглянути законодавство нашої держави щодо створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку або, як кажуть у народі – ОСББ. Для аналізу даного питання ми звернулися до Дмитра Сергійовича Сакалюка, головного спеціаліста управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою.
Поясніть, будь ласка, що розуміється під словом «ОСББ»? Які завдання поставлені перед ОСББ та як вони вирішуються?
Створення ОСББ має важливе значення у процесі реформування сфери житлово-комунального господарства, оскільки вирішення питань ремонту, взаємовідносин з постачальниками електроенергії, води, питань щодо погашення заборгованості жителів будинку та інші поточні питання покладаються на членів об’єднання, якими є самі
мешканці.
Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку - є юридичною особою, створеною власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та правління, утримання і ви-користання неподільного та загального майна.
Створюється з метою забезпечення і захисту прав його членів та дотримання їхніх обов’язків, належного утримання та використання неподільного і загальногомайна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами.
ОСББ є неприбутковою організацією і не має на меті одержання прибутку для його розподілу між членами об'єднання, а основна діяльність об'єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав власників приміщень на володіння та користування спільним майном членів об'єднання, належне утримання будинку та прибудинкової території, сприяння членам об'єднання в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за об-ґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов'язань, пов'язаних з діяльністю об'єднання.
Яким чином створюється ОСББ?
Об'єднання може бути створене в будинку будь-якої форми власності з числа тих, хто приватизував або придбав квартиру, а також власника будинку або його повноваженої
особи, власників жилих приміщень, а також власників нежилих приміщень.
Створення ОСББ регулюється Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Постановою КМУ «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».
Даним законом передбачається два шляхи створення ОСББ: шляхом заснування або шляхом ре-організації житлово-будівельного кооперативу.
Для створення ОСББ шляхом заснування, відповідно до ст. 6 скликаються установчі збори, на яких приймається рішення про створення об’єднання та затверджується статут.
Скликання установчих зборів здійснюється власником будинку або ініціативною групою, яка складається не менш як з трьох власників квартир або нежилих приміщень.
Повідомлення про проведення установчих зборів направляється власником будинку або ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і вручається кожному власнику під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом). У повідомленні про проведення уста-новчих зборів зазначається, з чиєї ініціативи скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.
Час і місце проведення обираються зручними для більшості можливих учасників зборів.
Установчі збори веде голова зборів, який обирається більшістю голосів присутніх власників або їх уповноважених осіб.
У голосуванні беруть участь власники (їх повноважені особи),які присутні на установчих зборах.
Кожний власник на установчих зборах має один голос, незалежно від площі та кількості квартир або приміщень, що перебувають у його власності.
Рішення приймається шляхом поіменного голосування. Рішення оформлюється особистим підписом кожного, хто проголосував, у протоколі із зазначенням результату голосування («за» чи «проти»).
Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше двох третин присутніх осіб, які мають право голосу.
Установчі збори правомочні, якщо на них присутні більше п'ятдесяти відсотків власників.
У разі відсутності кворуму, ініціатор призначає нову дату, місце і час проведення установчих зборів. Новопризначені установчі збори можуть бути скликані не раніш як через 14 діб з дня збо-рів, що не відбулися.
Установчі збори приймають рішення про створення об'єднання і затверджують його статут.
Державна реєстрація об'єднання (асоціації) проводиться у порядку, встановленому законом для державної реєстрації юридичних осіб.
Об'єднання (асоціація) вважається утвореним з дня його державної реєстрації.
Державна реєстрація змін до статуту об'єднання проводиться у порядку, встановленому законом для державної реєстрації юридичних осіб.
Яка кількість ОСББ в Україні, Хмельницькій області та нашому місті?
Станом на І квартал 2013 року в нашій державі зареєстровано 16319 ОСББ, тоді як на Хмельниччині – 466. На разі у нашому місті створено 8 ОСББ.
Чи маєте обмін досвіду позитивного впровадження ОСББ у містах Хмельницької області чи Україні?
Так, ми маємо зв'язок із прогресивними та передовими ОСББ нашої області. Вивчаємо досвід створення ОСББ у м. Новоград-Волинський.
Які питання входять у компетенцію ОСББ міста Славута? Які проблеми доводиться вирішувати?
Кожне ОСББ нашого міста вирішує для себе чим воно займається а чим ні. Проблеми у всіх індивідуальні.
Чи покращилось, на Вашу думку, життя мешканців багатоквартирних будинків після створення ОСББ ?
ОСББ дає ряд переваг. Зокрема при виконані будь-яких робіт не потрібно платити за ПДВ, як це роблять жителі будинків, що користуються послугами КП «Славутське ЖКО». Крім того, гроші, що збираються жителями, можуть бути покладені в банк на депозит.
Отже, створюючи ОСББ, власники житлових і нежитлових приміщень стають повноправними і єдиними власниками свого будинку, що дає змогу підвищити зацікавленість, відповідальність
та ефективність управління спільною власністю, покращити житлово-комунальне обслуговування.

Спілкувався Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 24

Степан : Что ж, цифры говорят сами за себя - пока в нашей стране ОСББ себя не оправдывают. И виной этому безмозглая государственная политика в сфере ЖКХ. Вместо того чтобы поддержать инициативу людей, собственника, шапкокрады все централизуют.   (написано 27.07.2013 в 06:08 з адреси:  143-209-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : «Пакращення» Шапкокрада продолжается. Цитата. «За останній тиждень про зміну тарифів на житлово-комунальні послуги повідомили в 7 регіонах України. Про це на всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період доповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства - керівник апарату Андрій Білоусов, повідомили УНІАН у прес-службі міністерства. За його словами, про підвищення тарифів повідомили Рада міністрів АР Крим, Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Сумська, Харківська та Черкаська облдержадміністрації». Толи еще будет ой-ой-ой!.  (написано 03.08.2013 в 21:51 з адреси:  22-163-54-37.pool.ukrtel.net)
патриот : под это славутчан ждет второе повышение тарифов уже местное.бабки потраченые на выборы надо отмыть.  (написано 04.08.2013 в 06:48 з адреси:  194.50.254.222)
% правди для Степана : «Пакращення» Шапкокрада продолжается. Толи еще будет ой-ой-ой!. Чего заныл? Твой кумир Дермобрыхун ничем не хуже Шапкокрада. Вместе, только на разных уровнях издеваются над людьми. Чего хотели, того и добились. А теперь жуй Стёпа, пока неповылазит. Сопи в две дырочки и целуй его в .... .  (написано 04.08.2013 в 07:53 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Да нет, гамадрилы совковые, это вы жуйте, а я проживу. А вот вы, если не передохните от такого «пакращення», хорошо усвойте один урок: больше никогда не продавайтесь!   (написано 04.08.2013 в 09:42 з адреси:  171-162-52-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Степа! А я уже было тебя зауважал, но вижу что рановато. Кого это ты называешь "гамадрилами совковыми"? Можно подумать что ты на эту землю с Луны или с Марса свалился или Господь Бог у тебя в корефанах ходит. Ты такой же как все и из того дерьма, что и все остальные сотворен.
     Если придется нам сдыхать, то будем делать это все вместе, дружненько, и за тобой остановки не будет.
     И кого это ты обвиняешь в продажности? Вроде ты сам белый и пушистый. Скорее всего ты сам свои тридцать серебренников уже получил и добросовестно их отрабатываешь. 
(написано 04.08.2013 в 10:33 з адреси:  38-163-124-91.pool.ukrtel.net)
тверезый-остапу : Это щыри украинци.Они купили "вышиванки"-и все уже патриоты.К сожалению такие засранцы пока не редкость.  (написано 04.08.2013 в 11:52 з адреси:  109-162-25-112-slvt.broadband.kyivstar.net)
Линн : А вообще- то Вы не Украинцы,))) и никто не знает кто Вы,так за государственность и за яблочный Спасс, кто не говорил))).пусть и говорит.Ну почему Девки-Бабы ,эти словеса не похерят,устроили тут домострой(((  (написано 04.08.2013 в 14:23 з адреси:  46.44.47.161)
Степан : Гамадрилами совковыми я называю тех, кто проголосовал за Шапкокрада, Партию регионов, КПУ и Буряка. А также тех, кто не пошел на выборы. Эти совки привели к власти самую настоящую банду, которая сегодня грабит мою страну и на содержание которой я плачу налоги. И сегодня эти же гамадрилы ахают и охают от плохой жизни, жуют сопли и поучают всех вокруг. А думать надо было намного раньше! Но тогда они были заняты, они везде орали что Шапкокрад и Юля – одно и тоже, что Буряк и Си_дор одно и тоже, что Европа и ТС одно и тоже и так далее. Они подставили не только сами себя, но и всю страну и меня в том числе. Поэтому никакого уважения к ним у меня нет и не будет. И мне побоку их отношение ко мне. Пусть терпят. Они заслужили именно такую жизнь, какую заслужили.  (написано 04.08.2013 в 14:45 з адреси:  171-162-52-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Более того! С вероятностью 95% я могу даже назвать их ники, как бы они их не меняли. Это такие гамадрилы как Тверезый, %Правды и Кандрашников. Почему-то мне кажется, что эти конченые дряни именно так себя и вели во время выборов и продолжают вести себя подобным образом и дальше.   (написано 04.08.2013 в 14:58 з адреси:  171-162-52-37.pool.ukrtel.net)
Линн : Во,пронесло в список Степана не попал,наверно закордонность уберегла,так будут здравствуют заграницы)))только на границе к российскому паспорту не чиплялись(((  (написано 04.08.2013 в 16:21 з адреси:  46.44.47.161)
% правди для Степана : Ошибаешься Степан. Я как раз в отличии от тебя всегда голосовал за одно и тоже лицо. То есть за ЮВТ. И за Сид..а тоже. Но знал что он не пройдёт. А не пройдёт потому, что он сильно был уверен в себе и своих подхалимах. На людей простых он не реагировал и в счёт не брал. И не вина простого человека что его спаивают и покупают. Такую жизнь устроила им власть на всех уровнях. И если тебе дорогой продажный Степан удалось себя продать подороже то не суди по себе. Как статистика говорит 10% избирателей никогда не продавались и постоянно ходят на выборы не меняя своих взглядов. А ты как видно настоящий дурагон, похлеще шапкокрада. И не дай Бог тебе власти. У тебя всегда виноваты люди, а не ты сам и твой дермобрехун. Запомни, люди не виноваты. Виной всему ваша брехня и злоба что у вас таится. Выпущенная злоба в сторону другого, всегда вертается назад. Имей смелость признать свои ошибки и простить другого человека. В том и заложено добро и жизнь. Хорошей жизни без добра не бывает.  (написано 04.08.2013 в 16:28 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Нет, Линн, ты хоть и россиянин, но не совок, в отличие от «процентных украинцев», которые хоть и украинцы, но совки-совками от пяток до кончиков волос. Ты мыслить умеешь по европейски, это всегда чувствуется, хоть и куришь иногда черт знаешь что)) А вот % правды именно из таких, из совков. Не виноваты, говорит люди, что такую власть выбирают, которая их спаивает и покупает. Ну, разве не идиот совковый? % правды, я то себя сам сделал, с шабашек начинал, а вот что ты в жизни добился – непонятно. Вот соплю пустить – ты мастак! И власть мне нафиг не нужна, у меня все есть. Просто по жизни я не люблю двух типов людей: воров и тупых вечно плачущих неудачников вроде тебя.  (написано 04.08.2013 в 17:06 з адреси:  171-162-52-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Степа! Я не имею ни малейшего желания тебя воспитывать, но некоторых людей ты назвал "кончеными дрянями". Интересно на каком основании. Склонен думать что твое определение более всего подходит тебе самому. Ты ведешь себя как расист, только на том основании, что некоторые люди ведут себя не так как хочется именно тебе. А тебе никогда не приходило в голову, что они имеют право так поступать как поступают, или они должны спрашивать твоего согласия. И что дает тебе уверенность в том, что если бы прошедшие выборы прошли с другим результатом то что-нибудь было бы по-другому. Неужели опыт с ЮВА ничему тебя не научил.
     Нам  
(написано 04.08.2013 в 18:45 з адреси:  55-173-124-91.pool.ukrtel.net)
22-RUS : Степан, про народ, "который выбирает", ну рассмешил ей-богу. Ещё "великий товарищ Сталин" говорил про голосование и подсчёты. Так что не надо ля-ля.
     Про сам себя сделал... Хм... Вообще-то мама с папой делают, а по поводу образования, карьеры на 99% заслуга семьи. И 1% "лотерейный билет" - оказать в нужное время в нужном месте.
     Единственное право и у нас и у вас, которое добавилось со времён распада союза, право не работать или работать "за пожрать", быть нищим, бездомным... Поэтому, не надо про то, что сам себя сделал.
     Ну и, наконец, про "у меня всё есть"... Самолёт? Ракета? Яхта? Власть? Этого точно не будет(((. Не злорадствую, но желаю. Тебе желаю)))).
     
     ЗЫ: с советским менталитетом, не плачусь, вроде бы пока "на плаву"  
(написано 04.08.2013 в 18:46 з адреси:  host-109-171-65-213.bbcustomer.zsttk.net)
% правди для Степана : Самоуверенный Степан! У тебя всё еще впереди. Кто его знает как на закате жизни ты себя почувствуешь. Не желай зла другому и тебе его не пожелают. А то, что я отстаиваю свои жизненные интересы и интересы своих близких, так это у меня в крови от деда и прадеда. А с такими как ты жизнь найдет своё решение. Радуйся и живи, пока есть возможность. И не строй из себя мессию. Народ тебе не верит и голосовать за тебя и твоего местного кумира уже не будет в таком количестве. А плакать это твой удел. Толи ещё будет ой-ой-ой. Покращення по Сид... продовжується.   (написано 04.08.2013 в 20:31 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Остапу. Конечно, каждый волен поступать так, как он поступает, и выбирать того, кого он хочет, но!!! Нечего тогда распускать сопли и хныкать, что живется плохо. Все просто. К тому же я не расист, я только учусь)) Разберись-ка ты братец для начала, что означает это слово, а потом уже и в эфир выходи.
     Руссу. Да нет братец, слаб ты еще в современной политологии. Не тот как говорится случай. Экспертами давно доказано, что в наше время сфальсифицировать можно от силы 5-7% голосов избирателей. Это конечно тоже много, но если разрыв больше – фальсификаторам уже ничего не поможет. А когда 48% отдают свои голоса за Шапкокрада, это уже не фальсификация, а паранойя. Отсюда и знаменитая поговорка: «Спасибо жителям Донбасса за президента пи..раса». Это первое. Я сделал себя как успешного предпринимателя средней руки и у меня есть все необходимое для нормальной жизни. Этого мне достаточно и на большее я не претендую. Это второе. За СССР не скучаю. Тюрьма народов рухнула и, слава Богу! Туда ей и дорога. Это третье и последнее.
      
(написано 04.08.2013 в 20:34 з адреси:  171-162-52-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Степа! Не буду я тебе объяснять что такое рассист. Попробуй сам докумекать.  (написано 04.08.2013 в 20:41 з адреси:  55-173-124-91.pool.ukrtel.net)
Степан : У тебя с головой все в порядке, Процент? Я не мессия, чтобы народ за мной шел и уж тем более на место мэра не претендую. Это тебя так обманули)) Я процент никому зла не желаю. Я просто напомнил таким как ты очень актуальную поговорку: "Что посеешь, то пожнешь». Запомни и ты ее, процент. Хорошо запомни.
      
(написано 04.08.2013 в 20:42 з адреси:  171-162-52-37.pool.ukrtel.net)
% правди : Умница Стёпа, прийдет время и ты пожнешь что посеешь. Не рой другому яму, а то сам в неё влетишь. Хорошо запомни.  (написано 04.08.2013 в 20:54 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Да я то - уже пожал, Процент. Только вот из-за таких как ты «борцов за народное благо», т.е. по твоим же словам, за свои собственные интересы и интересы твоих близких только за чужой счет, боюсь потерять. Ты главное не надорвись в этой борьбе за народное, т.е. свое счастье, а то ведь такой народный поводырь даром пропадет))))))))))  (написано 04.08.2013 в 21:04 з адреси:  171-162-52-37.pool.ukrtel.net)
патриот : степа ты говориш что у тебя все есть.главное что отсутствует так это ум.не говорю об аналитическом.у твоего кумира тоже все было и в одночасье все потеряла.ты пиши побольше грязи на власть а там и результат не за горами.юлька и луцек не тебе чета.такому идиоту какк ты лапти сплетут быстро.вспомнят и бандита и шапкокрада.просто пора тебе не пришла идиот.  (написано 05.08.2013 в 07:02 з адреси:  194.50.254.222)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік