Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.07.2013 ХТО КРАЙНІЙ?

До редакції «Вісті громади» надійшло декілька скарг від жителів нашого міста стосовно профілактичного медогляду дошкільнят та школярів. Оскільки, дедалі частіше відвідини дитячої поліклініки стали перетворюватися на поле битви між батька-ми та медперсоналом. У дитячій поліклініці вже довгий час численні черги, знервованість дітей, стомленість батьків та лікарів, які не на користь ані пацієнтам, ані медичним працівникам. Батьки масово ведуть школярів та дошкільнят на медогляди. Адже саме влітку у більшості з них довгоочікувана відпустка. Тому вони у ці декілька, вільних від роботи годин, намагаються чим швидше поставити для своїх дітей печатки «здоровий». Відповідно, будь-які форсмажорні обставини у цих планах викликають бурю негативних емоцій, які й виливаються під кабінетами лікарів. У підсумку, аби отримати талончики, потрібно приходити ще в 7.30
ранку, бо до 8.00 їх вже може не бути.
Що ж, батьків, у першу чергу, цікавить чому на день видається лише 15 талончиків для профілактичного медогляду? Також, з якої причини у дорослій поліклініці можливо взяти талон наперед, а в дитячій ні? Чому у четвер неможна проходити профілактичні медогляди? А ще, коли вирішиться питання з величезними чергами та як це зробити?
За відповідями ми звернулись до головного лікаря Славутського центру первинної медикосанітарної допомоги (ПМСД) Олега Віталійовича Гаврилюка та завідуючої амбулаторії загальної практики №2 (АЗП-СМ №2) Тамари Іванівни Скред.
«Проблема не лише в кількості талончиків на день. Питання скоріше полягає в тому, що приходить триста осіб, і в один день хочуть пройти медогляд, - пояснює Олег Віталійович, - На сьогодні, причина постійних черг та нестачі талончиків – неорганізованість батьків, які не проходять профогляди в чітко розроблений графік. Лікар за одну годину повинен приймати або 5 хворих, або 8 осіб на профілактичний огляд. Що стосується цих 15 талонів, то вони видаються лише на медогляди, а одночасно лікар приймає і хворих дітей. Це означає, що в день у кожного спеціаліста може бути 30-40, а то і значно більше пацієнтів. На мою думку, єдиним методом, щоб вирішити проблему з браком талонів та чергами, є впровадження попереднього запису пацієнтів, яку ми плануємо ввести з понеділка. Тобто, кожна людина, яка хоче пройти з дитиною профілактичний огляд, зможе отримати талончик на певний день та годину. Оскільки реєстратура дитячої консультації працюватиме з 8.00 до 20.00, а дільничні лікарі чергувати-муть. Спеціалісти працюватимуть у першу половину дня по попередньому запису. Термінові огляди відбуватимуться у звичному режимі.
Цьогоріч відбулось реформування медичної галузі у місті Славута. Тому ми помаленьку вносимо певні зміни, як то кажуть, не будемо йти революцією, будемо йти еволюцією. Введемо попередній запис, змінимо процес виклику лікаря додому, оскільки часто мами викликають педіатра лише через власну неохоту йти до лікарні. Плануємо відкрити відділення невідкладної допомоги, де біля телефону буде чергувати медичний працівник, який зможе кваліфіковано підійти до сортування викликів. В майбутньому планується, на базі колишньої поліклініки створення двох окремих амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, в яких буде проводитися спільний прийом як дорослих, так і дітей». Олег Віталійович на-голосив, що реформа у медичній сфері має багато позитивних рис. Попри наявність великої кількості проблемних питань, особливо, фінансового характеру, є надія на те,
що реформи в охороні здоров’я насправді приблизять медичну допомогу до людей та покращать рівень медичного обслуговування населення.
«Кінець весни, початок літа – період найбільшого напливу людей, - розповідає Та-мара Іванівна Скред, - Адже у вересні розпочинається набір дітей у дитсадки та новий навчальний рік і батьки вважають за потрібне привести дитину на обстеження саме перед початком цього навчального року. На сьогодні у нас велика проблема з кадровим забезпечення, оскільки випускники медичних закладів не хочуть працювати за малу зарплату в невеличкому місці. У лікарні катастрофічно не вистачає дитячого отоларинголога. Зараз його на декілька годин в день замінює районний лікар-отоларинголог Славутської ЦРЛ Віктор Савіцький. Крім того, проходить інтернатуру молода лікарка, яка повинна закрити цю проблему. Проблема з окулістом, не вистачає також і педіатрів.
Все частіше під час медогляду у дітей виявляють різноманітні захворювання. Здебільшого, це порушення зору та постави. Ці хвороби є наслідком способу життя дітей.
Стосовно четверга, то цей день вважається днем здорової дитини. Тобто, у цей час можуть прийти батьки з грудними ді-тьми та спокійно пройти огляд у лікаря.
Таким чином ми трішки розвантажили що-денний наплив пацієнтів, коли до педіатра стоїть черга, а він мусить йти в кабінет здорової дитини для огляду немовлят. У свою чергу в цьому кабінеті збирається 20 матерів чи бабусь з маленькими дітьми, і ви самі розумієте яким чином відбувається огляд.
Тепер вагу та ріст немовляти визначають в кабінеті здорової дитини, а огляд проходить в кабінеті педіатра».
Під час дослідження проблеми профілактичного медогляду все частіше траплялась інформація про можливість його проведення безпосередньо у школах, на що Олег Віталійович Гаврилюк відповів:
«Відповідно до наказу №518 Міністерства охорони здоров’я «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» потрібно забезпечити «щорічну організацію проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів медичними працівниками у присутності батьків або інших законних представників у лікувально-профілактичному закладі за місцем спостереження дитини протягом календарного року». Чи будуть приходити на шкільні медогляди батьки?
Навряд чи. Не може школа забезпечити належні умови для проведення якісного профілактичного огляду дитини, а також окремого кабінету для кожного спеціаліста.
Тим паче, для того, щоб дитина пройшла медогляд, вона повинна обстежитися лабораторно, має пройти й додаткові методи обстеження. І знову ж таки, якщо лікарі підуть на медогляди у школи, хто буде приймати хворих у поліклініці?».
Що ж проблем вистачає, та їх обіцяють найближчим часом вирішити. Будемо надіятись, що усі нововведення сприятимуть кращій співпраці лікарів з пацієнтами.

Дякую Вам за коментарі!


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 30

Den : Подивіться про ригівське покращення медреформи. Славуту таке теж чека. сайт  (написано 22.07.2013 в 11:18 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Власть Шапкокрада продолжает издеваться над людьми и проводить свои тупые медэксперементы. Уважающий себя врач уже давно бы уволился или перевелся на другую должность, а наши перевертыши Иващуки все выслуживаются! Кому дальше выслуживаться будете, прислужники, ведь Шапкокрад не вечен?!  (написано 22.07.2013 в 12:17 з адреси:  7-167-54-37.pool.ukrtel.net)
.ЮЕМ : Степан . як ти вже бачиш з попередніх коментарів , я завжди погоджуюся з твоєю думкою. Що до мед персоналу , то вони певно змушені так поступати . Погодься ,їх ставлять перед фактом . Пригадуєш як в минулому році , 14 чи 17 працівників туберкульозного закладу одним махом вступили до злочинного угруповання ПР ? Не з доброго дива і не за власним бажанням. Бо вони хотіли мати роботу хоч на ту мізерну 1000 гр. Дякую тобі за твою демократичну позицію. Ні .ні ти не з тих російськомовних . що викрадали літаки з Старокостянтинівського аеродрому , ти наш патріот . Слава УкраЇні !!!  (написано 22.07.2013 в 13:37 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Героям Слава! Спасибо, ЮЕМ, за добрые слова, но я простых людей не осуждаю, я руководство нашей больницы критикую, ведь именно оно является проводником этих тупых псевдореформ. Хотя и к людям, простым работникам тоже есть вопросы. Бедность-бедностью, но всему есть предел. И если их как стадо баранов заганяют в партию власти, они не должны покорно это сносить. О детях надо думать, о нашем будущем.  (написано 22.07.2013 в 17:22 з адреси:  7-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Ну, если не считать таких "пустяков" как голодоморы, войны, репрессии, концлагеря, политические психушки, киллометровые очереди за колбасой и т.д., то жилось сносно.  (написано 22.07.2013 в 18:58 з адреси:  7-167-54-37.pool.ukrtel.net)
:) : І тут аси знову про політику....  (написано 22.07.2013 в 19:16 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Правильно, Админ, всех крапленых идиотов, за нецензурщину - в утиль, дабы неповадно было.  (написано 22.07.2013 в 19:26 з адреси:  7-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Стёпа! Если так хреново жилось, то как же ты выжил?  (написано 22.07.2013 в 19:38 з адреси:  251-122-124-91.pool.ukrtel.net)
Линн : Стёпа:) назовите страну в которой этих "пустяков" не было,и для конкретики: сколько км очереди, ежели не стоял,спроси у тех кто стоял?и за границей тоже.   (написано 22.07.2013 в 20:07 з адреси:  46.44.47.161)
Степан : А чего так разволновались то, ась, «строители коммунизма»? Я ведь написал, что жилось сносно.. Вы не поверите, но страной, в которой этих «пустяков» не было является наша современная Украина, 22 летие которой мы скоро отметим))  (написано 22.07.2013 в 20:19 з адреси:  7-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Линн, отвыкай отвечать на вопрос – вопросом, не в правилах полемики это  (написано 22.07.2013 в 20:23 з адреси:  7-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Не мое, но уж очень красочно. Речь идет о Москве. «…Да, безусловно, и сегодня бывают очереди – например, в «Перекрёстке» рядом с моим домом регулярно в период от 18 до 20, когда люди едут с работы, в кассы выстраивается очередь человек по… 10-15. Зато днём очередей не бывает вовсе. Но товары одни и те же, что днём, что вечером. И – самое забавное – они (товары) не заканчиваются. Так вот, эта сегодняшняя «перекрёсточная» очередь в 10-15 человек не идёт ни в какое сравнение с той, например, очередью, которую однажды, году так в 1977-м, я наблюдал в универмаге «Москва» на Ленинском проспекте. Очередь начиналась на первом этаже, потом поднималась по лестничному маршу на 4-й, затем уходила куда-то вглубь этажа и там заканчивалась бурлящей злобной толпой людей, готовых убить друг друга. А знаете, что продавали? Импортных цветастых гномиков в красивой прозрачной упаковке. Гномиков! Ёб……, за детскую игрушку – лишь потому, что она была импортной, очень красивой и остродефицитной – люди готовы были драться друг с другом. А вы говорите – колбаса...»  (написано 22.07.2013 в 20:40 з адреси:  7-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : А на главный вопрос статьи: "Кто крайний?", можно смело отвечать - Шапкокрад!  (написано 22.07.2013 в 21:38 з адреси:  7-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Хтось : тут пишуть що твару постійно вдосталь , це правда , але якість в них така , що виникае бажання , щоб ціх товарів не було...
      
(написано 22.07.2013 в 22:19 з адреси:  V32-03.opera-mini.net)
Хтось  : *твару- читати як товару , вибачьте  (написано 22.07.2013 в 22:20 з адреси:  V32-03.opera-mini.net)
Линн : стёпа;) вопрос был, как просьба:уточните.Вот так и стряпаются достоверные факты.За некоторыми цветастыми импортными "гномиками" и сейчас можно фанатские очереди наблюдать.Лично стоял в очереди в ГУМе за венгерскими осенними сапогами в 1977(((увы метраж был намного меньше и быстро шла,вот за мясом да, но не по длине,а по времени увы(((. Пример современной Украины ((( из другого времени;) да и тебя сегодня "жареными" фактами закидают ((( и все на нынешнего президента не спихнёшь.  (написано 23.07.2013 в 00:01 з адреси:  46.44.47.161)
Den : які дурні! Я за Степана! Так, проблем у незалежної України вистачає, головна проблема це влада, але казати, що тоді при срср було добре можуть тільки ідіоти в кубі, або невиліковні гомосоветікуси. Слава Україні!   (написано 23.07.2013 в 08:14 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
відповідь для Den : : голодранці , но пани ! ось едина гідна заслуга незалежної України ! ви б історію почитали , Україна отримала незалежність саме в складі СРСР !  (написано 23.07.2013 в 09:05 з адреси:  v44-15.opera-mini.net)
Den : ми свою cправжню історію знаємо, не хвилюйся. А живемо ми ще не досить добре бо при владі у нас вилупки комуністичні зосталися та все назад в СеРеСеРу тягнуть.  (написано 23.07.2013 в 13:46 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
LOM : Цитата от ЭСа "...Сейчас в Украине полная анархия и безнаказанность. За 22 года Украина стала криминальной страной, страной в которой развалили почти все производство, оборонку, медицину и образование.То что имели- не сохранили и ничего не создали. "
     
     ну а что ты хотел, разве мы за 22 года построили полноценное национальное государство Украина? то, что мы имеем должно называться либо хохляндией, либо же совковией, но никак не УКРАИНОЙ! И главная причина в том, что настоящие свидомые украинцы все эти годы независимости были перманентными маргиналами в своей родной стране : лишь один президент из четырех был ими даже не выбран, а скорее поставлен в результате народного бунта, все остальные три были избраны люмпенами-- совками и являются подлинно совковыми -- а это 17 из 22-ух лет независимости. у нас до сих пор совковые законы,совковый президент с правительством ( азиров -- это вообще феномен,даже для совка ))), совковая история и совковые герои в этой истории.
      А люди, посвятившие всю свою жизнь борьбе за Национальную свободу и независимость и сегодня, живя казалось бы уже в Независимой Украине, уходят из жизни, являясь по-прежнему изгоями для своего родного государства ((( 
(написано 23.07.2013 в 14:48 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Хтось Дену : не тільки при владі бувши совети а і в опозіції та свободі !  (написано 23.07.2013 в 15:22 з адреси:  v44-15.opera-mini.net)
Линн : Если посмотреть с точки зрения отдельных индивидуумов,то "савок", так называемый,конечно не сахар ,потому -что МММ демс и духовному и маркентильному ходу не давал(((,;) и кто этому поверит?)))масштаб ограничивал((( ,а вот всё-таки в развитии технологическом и техническом не отставал в мировом масштабе ,да и как-то честь и совесть сохранил,пусть на этом нашем " рабском" уровне.Так что ЛОМ и Ден ежели дискотека,то пойдёт аргументация,а ежели, пусть критериям"ЕС";)))экономическое сообщество ,........ не в красную армию(((   (написано 23.07.2013 в 17:40 з адреси:  46.44.47.161)
Степан : И когда ж ты уже поумнеешь, ЭС? Разве я писал, что сегодняшняя жизнь в Украине – сахар? Бандитизм, воровство, коррупция и прочее при совке были тоже, мама не горюй!, только об этом не писали, партия бдела. Но, как правильно написал Ден, говорить о том, что жизнь в совке была лучше, чем в сегодняшней Украине, могут только идиоты в квадрате. И еще. Уж лучше действительно Лома президентом выбрать, да кого угодно!!!, чем терпеть на этом посту тупого украинофоба-шапкокрада.  (написано 23.07.2013 в 17:57 з адреси:  200-182-178-94.pool.ukrtel.net)
Линн : Не украинофоба,Стёпа))),а плоть от крови,так что развенчивайте парламентскими методами,и не жалуйтесь,что народ "быдло",а вы святые(((.  (написано 23.07.2013 в 18:28 з адреси:  46.44.47.161)
гордеев : дурные националистические козлы  (написано 29.07.2013 в 13:53 з адреси:  194.50.254.222)
Линн : Да уж яблочный Спас на носу,вот предки рассчитали..не купаться,фиг им ,купаться будем ,))) даже в проруби;)) двоеточие , а урожай яблок это к добру;))).  (написано 05.08.2013 в 14:57 з адреси:  46.44.47.161)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік