Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.07.2013 ПРИХОВАНИЙ ГЕНОЦИД

Всюди ми чуємо слово мир, але це неправ-да. Навпаки, навкруги нас йде війна, безпе-рервна і жорстока. Ця війна – нелюдяна, ме-тодична бійня, геноцид, що немає прецеденту або порівняння в історії всього людства. Це війна батьків проти дітей.
У нашій країні в рік скоюється близько 7-9 мільйонів абортів, і це тільки зареєстрованих в медичних установах.
Число таємних абортів взагалі не підлягає обліку. І хоча найбільшу кількість жертв понесла ІІ світова війна та дітей, убитих своїми батьками, є набагато більше, аніж солдатів, загиблих на фронті. Часто ми чуємо заклики до миру, але довкола нас не тільки продовжується, але і збільшується криваве побоїще, яке по числу своїх жертв перевершило нашестя гунів і монголів.
Батьки стають не тільки тиранами, але і катами своїх дітей. Вбивство беззахисного – найпідліше, що може бути і нашому житті, тому люди, які зважилися на вбивство беззахисного не мовляти, можуть при певних обставинах вчинити будь який інший злочин.
Доведено, що діти успадковують не тільки фізичні властивості, але і певні душевні якості своїх батьків. Емоційне життя мами та тата відображається у генетичних кодах і переходить у вигляді нахилів до їх дітей. Батьки, що зважилися на аборт, вже внесли до свого генетичного коду нахил, який обтяжить психіку майбутніх дітей.
Для християнина вбивство немовлят відкривається не тільки як моральне падіння і деградація людини, але як страшна духовна безодня. У Біблії сказано: «Не убий». Ця за-повідь – неодмінна умова союзу людини з Богом. Історія розповідає, що в Карфагені стояв ідол на ім’я Молох. Він був виготовлений з міді та срібла. Усередині нього розпалювали вогонь; метал розжарювався. – тоді на про-стягнуті руки ідола клали дітей, яких добровільно приносили батьки. Вбивство дитини вважалося вищою жертвою демону. Щоб за-глушити стогін і крики діток, жерці грали не-музичних інструментах, співали і танцювали.
Молох вважався божеством багатства. Навіть сьогодні цьому демону багатства і на-солоди приносяться в жертву діти. Деякі виправдовуються і говорять: « Ми робили аборти через матеріальний стан», - тоді як пояснити той парадокс, що в бідних більш численні сім’ї ?
Жодна тварина, жоден плазун, ні змія, ні скорпіон не знищують свідомо своїх дітей, а людина епохи цивілізації, освіти і гуманізму перевершила їх в жорстокості. Вбивство зхолодним розрахунком, заради користі – наймерзотніший вид вбивства і найстрашніше падіння людини.
Багато хто говорить сьогодні про свій патріотизм, про свою любов до Батьківщини. Але Батьківщина – це, перш за все, самі люди. Ті батьки, які убивають немовлят, вбивають май-бутнє своєї Вітчизни. Вони ведуть геноцид проти власного народу.
Втрата любові до Бога зробила людство нещасним. Тепер мало щасливих людей.
Постійне внутрішнє невдоволення, відчуття залишеності, відчуженості – поступово трансформуються в злість, жагу руйнування і знищення.
Зовні це виявляється у найрізноманітніших формах: в наркоманії, алкоголізмі, сімейному садизмі, тиранії.
У Біблії читаємо вражаючі слова, звернені до вбивці – Каїна : « Голос крові брата твого взиває до Мене від землі» (Буття 4, 10). Кров невинних дітей, як кров Авеля, взиває до неба.
Не тільки в майбутньому, але і в земному жит-ті вбивці одержують відплату. Забруднена совість позбавляє людину найголовнішого – духовного світла і духовної радості. Тільки
через покаяння душа може знову знайти їх.

Протоієрей Микола Бочкай, депутат міської ради


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік