Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.07.2013 «ДРУЖИНА, ЯКА НІКОЛИ НЕ БАЧИЛА СВОГО ЧОЛОВІКА ЗА ЛОВЛЕЮ РИБИ, НАВІТЬ НЕ МАЄ ПОНЯТТЯ, ЗА ЯКУ ТЕРПЛЯЧУ ЛЮДИНУ ВОНА ВИЙШЛА ЗАМІЖ» — ЕДГАР ХАУ

Багато хто з нас, особливо чоловіки, люблять посидіти де-небудь з вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов. Для деяких рибалку неможливо замінити ні походом в театр, кіно чи прогулянкою в парку. Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, принаймні, знаходять в ньому величезний відпочинок для душі і пристойний заряд бадьорості для тіла.
Свято під назвою «День рибалки» було закріплено Указом Президента України від 22 червня 1995 року за № 464/95 та відзначається кожної другої неділі липня. Цьогоріч воно припадає на 14 липня.
Поспілкувалися ми із завзятим рибалкою, цікавим співбесідником, Миколою Федоровичем Паламарчуком, директором Славутського міського територіального центру соціального обслуговування.
– Знаємо, що вільний час Ви присвячуєте риболовлі, розкажіть про своє хобі, стиль відпочинку читачам нашої газети.
– Це хобі з дитинства. Адже перший раз пішов на рибалку із старшими сусідськими хлопцями десь у 6 років, і з того часу захопився на все життя.
У той час не те, що професійних вудок не було, а навіть і гачків. Тому виходили з положення наступним чином – з ліщини робили вудилище, брали звичайні нитки та робили із шпильок гачки, загинаючи їх. Згодом, коли в магазинах з’явилися гачки, ми майстрували собі справжні вудки.
Коли я вже працював інженером технічного відділу на заводі ЗБВ, профком підприємства часто організовував виїзд працівників на відпочинок, в район піщаних озер заводу, де ми також ловили рибу.
– Чи є така риба, що може вас обхитрити?
– Всяка риба є дуже хитрою. Тому зачасту, під час риболовлі, коли риба обдурює рибалок, завжди стається якась кумедна пригода.
Дуже хитрим є карп. Він намагається завести рибалку в очерет і все робить, аби порвати рибальське принаддя. Якщо з 10 карпів вдасться витягнути 5 – ви прекрасний рибалка.
– Чи підтримувалось у сім’ї Ваше захоплення риболовлею? Чи маєте послідовників?
– Коли діти були малими, дружина не завжди поділяла моє уподобання. Але з часом звиклася. Якогось разу вона та дружина товариша, з яким я ловив рибу, вирішили перевірити де ми ловимо рибу на ставку, чи на ринку. І як виявилось, їм сподобалося бути на рибалці, але єдина проблема, яка завадила наступним походам – комарі.
Сьогодні моїм послідовником є менший онук, який опановує мої хитрощі та прислухається до по-рад і задумок під час риболовлі.
– Чи були у вас кумедні ситуації під час риболовлі? Чого можна повчитись з таких ситуацій?
– Безперечно такі ситуації є у кожного рибалки, хоча краще вчитись на чужих помилках. Але своє закарбовується назавжди.
Одного разу, у переддень Дня рибалки, профком підприємства запропонував працівникам поїздку на ставок до села Антоніни, Красилівського району.
На місце дісталися під вечір. Розмістилися на березі водойми села Антоніни, зловивши трохи риби вирішили розпочати святкування Дня рибалки звечора, у суботу. Наступного дня, згідно розпорядження старшого нашої групи, незалежно від кількості улову, потрібно було усім зібратись близько 11 ран-ку. Але ми з моїм товаришем даної команди не по-чули і відійшли від нашої групи на певну відстань, я ближче до групи, а він – далі, глибше в очерет.
Коли я побачив, що навколо нашого транспорту збираються рибалки, а сам уже встиг зловити 5-6 кг риби, тому ловити більше необхідності вже не було, також підійшов.
Коли усі зібрались, виявилось, що саме мого компаньйона і не було разом з нами. Ми обішли ставок по кругу, але його так і не знайшли. Усі рибалки стали вимагати їхати додому, а ті, хто не встиг, не-хай самостійно дістаються. Вирішили – зробили.
Коли приїхали, я поцікавився у дружини товариша, чи не приїхав він раніше нас. Але мої сподівання були марними. Я ще й отримав на горіхи від неї, що залишили її чоловіка самого та й без грошей.
Виявляється, що мій товариш змінив одяг з костюму на солом’яний капелюх та шорти і знаходячись в очереті подалі від берега, не чув криків під час наших 2-х годинних пошуків, та й ми його не змогли побачити під час рибалки.
Коли зловив більше 10 кг риби вирішив повернутись на берег до місця зборів. Від місцевих рибалок дізнався про те, що уся його команда перед від’їздом проводила пошуки рибалки, але не знайшовши – зібрались та й поїхали, адже пропадає риба.
Зібравшись, вирушив до станції Антоніни та на товарному потязі дістався Шепетівки. А далі усю ніч - до Славути. Зрозуміло, що йому довелося розплачуватися рибою за свій проїзд.
На ранок, коли ми прийшли на роботу, дізналися, що він уже вдома.
Така була історія, бувальщина з життя. Вона повчальна тим, що залишати товариша неможна. Адже нам довелось добре похвилюватися.
– Чи маєте свій фірмовий рецепт, яким може-те поділитись із нашими читачами?
– Так, маю. Для цього потрібно взяти карпа 1-1,5 кг. Адже це риба з якої можна робити різноманітні страви, навіть маринувати як оселедця.
Почистити щойно зловленого карпа, потримати 10 хв у просоленій воді, щоб він став білим і очистився від крові. Натерти рибною приправою. В середину додати 5-10 штук чорносливу, нарізаний на декілька частин лимон, свіжий чи консервований кріп. На спинці риби зробити прорізи через 2-3 см.
Так риба краще просмажиться. Риба настоюється у приправі 1 годину.
Страву можна готувати за різноманітними технологіями, головне – замотати рибу у фольгу у два шари, а далі – в духовці в квартирі, у лісі чи на березі водойми - на вуглях, на дачі – на решітці. Але якщо готуєте на вуглях – не перетримуйте більше 10 хв на одній стороні та поміняйте місцем.
Рецепт простий, але ця страва дуже смачна у при-ємній компанії співрозмовників.
Моя родина також любить за таким же рецептом приготовленого судака. Але потрібно додати до начинки кисле яблуко. Страва має надзвичайно привабливий смак.
Отож, справжній рибалка - рибалка завжди, а не тільки в свято. І щастя зловити рибу своєї мрії коли-небудь посміхнеться кожному.

Спілкувався Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік