Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.07.2013 МУЗИКА ЯК МОЛОДІСТЬ ДУШІ

Минулої п’ятниці, відбувся щорічний звітний концерт народного аматорського хору ветеранів війни та праці при міському Палаці культури, керівник Анатолій Моторний, акомпаніатор Іван Чичмар. Не дивлячись на те, що на свято прийшла «величезна» кількість глядачів, близько 20 осіб, хор подарував усім присутнім чудові пісні.
Влучно сказала ведуча, що на концерті зібрались ті, хто цінує пісню. Бурхливими оплесками присутні вітали кожен виступ ветеранів. На концерті прозвучали пісні Великої Вітчизня-ної війни, українські народні пісні, а також український гумор у виконанні Валентина Шевчука.
У виконанні хору прозвучали «Пісня про Славуту», «Поем мы песню той войны», «Ничто не забыто, никто не забыт», «А льон цвіте синьо-синьо», «Я не жалею» (солістка Тамара Мазур), «Ой у полі береза» (солісти Галина та Василь Прокопчуки), «Земле наша мила», «Степом степом» (солістка Галина Бендюг), «Моя Україна» (солісти Та-мара Мазур та Іван Якобишин), «Дунаю, Дунаю», «Гей соколи».
Пісню із кінофільму «Небесний тихохід» виконала чоловіча вокальна група хору, а пісню «Біла хата» подарували усім присутнім жіноча вокальна група народного аматорського хору
ветеранів війни та праці. Валентина Березінська прочитала «Обеліск».
«Зібрались в хорі ветерани, у їхніх згадках років час. Про гарне свято Перемоги, вони співають кожен раз». Завершальною піснею хору стала «День Победы», яка не залишила байдужим жодного та була супроводжена оплесками. У кожній ноті відчувалася велика радість перемоги, невимовна сила духу та незгасаючий оптимізм.
Глядачів приємно вразили життєвий оптимізм та артистизм аматорів такого поважного віку. Вони є справді віддані своїй творчості, адже навіть невеличкій кількості людей
вони подарували годину приємних вражень та спогадів.
Нагадаємо, що творчий шлях народного аматорського хору ветеранів війни та праці починається ще з 1980 року. У 2003 році хор вперше отримав почесне звання «народний», а наступного року з успіхом його підтвердив.
Зараз в колективі хору 35 учасників, які знаходять відраду у пісні. За багаторічне своє існування він став невід'ємною частиною культурного життя міста та району. Найстаршій учасниці колективу 85 років, наймолодшому – 53. Та не дивлячись на цей поважний вік, вони кожного тижня відвідують репетиції та беруть участь у всіх святкових заходах, приурочених до державних свят.
Також щороку хор запрошують у місто Хмельницький на огляд хорових колективів ветеранів присвячений Дню Незалежності. Керівник хору Анатолій Олександрович Моторний розповів, що єдиною проблемою хору на сьогодні залишається пошиття костюмів та транспорт, оскільки це потребує певних витрат. Щодо іншого, то у них є всі умови для творчості, також немає проблем у кадровому забезпеченні. Все частіше вони стали виконувати пісні в народному стилі. За свій 20-ти річний досвід роботи Анатолій Олександрович зрозумів, що пісня – це єдине, що не знає границь. Пісня – основне джерело духовності та культури нашого народу. Вона є невід’ємною частиною української нації. Вони постійно шукають щось нове, та завжди залишаються пісні, які ніколи не зійдуть зі сцени та назавжди залишаться популярними.

Вероніка Чернега, фото автора
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік