Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.07.2013 МЕЛОДІЯ ДУШІ

Не вперше у селі Ганнопіль відбуваються творчі зустрічі учасників літературних читань «Хви-лина одкровення». Але цього разу вона особлива.
Адже окрім любителів та шанувальників слова, поезії - творчо обдарованих особистостей, на святі були присутні майстрині та народні умільці – люди, у яких творить і душа та їх чарівні руки.
Ідейним натхненником творчих зустрічей жителів села Ганнопіль є Валентина Миколаївна Шевченко. Саме їй, вдалося не лише зібрати навколо себе творчих людей, але й допомогти розкритися їх таланту, душі та серцю, виклавши своє сокровенне у віршах та творчих доробках. Вона не лише як добра господиня свята, але й як мати, ніжна та добро-зичлива до кожного учасника та гостя.
З вуст Валентини Миколаївни звучали прекрасні вірші про сокровенне та буденні теми нашого життя. Думки про сьогодення і роль людини у ньому.
Про сім’ю та долю жінки, матері.
Ще до початку офіційного дійства, в приміщенні сільського Будинку культури, коли майстри розвішували та розкладали на стендах свої роботи, мені вдалося відчути дух творчості. Кожен витвір, поробка розміщувалися з такою любов’ю, нібито в руках у автора - дитина.
Тут все від народу, по-українськи. На столі, на вишитому рушнику, коровай – увінчаний барвінком та калиною. На стендах – вистраждані думки та муки серця, покладені в малюнок картини чи вишивка, виріб з дерева чи інших матеріалів.
Саме їм, творчим людям, під силу слово покорити, намалювати картину, скласти стіжки вишивки та підібрати кольори, щоб руками викласти все те, що Богом дано і творено серцем та душею.
Творчість, це спроба людини відволіктись від буденності не пориваючи з нею. Бо коли людина творить, душа її зростає.
Першим до слова був запрошений Ярослав Федюк, який майстерно володіє технікою української вишивки, адже займається улюбленою справою ще з дитинства, перейнявши захоплення від своє мами.
«Люблю вишивати рушники, яким мама придумує назви та імена. Особливих візерунків, створених самостійно - не маю. Використовую те, що є ви-даним у журналах, друкованих виданнях, збірках народної вишивки. У вишивці люблю яскраві кольори. Адже це хобі, що тішить душу, та наповнює життя не просто кольором, а підносить та сповнює
його радістю» Наступною творчою особистістю, кого запросили до слова, була Тетяна Ходак. З-під пера цієї чудової людини виливається прекрасна поезія, а золоті руки – творять дива. Фантазії цієї майстрині немає меж. Сьогодні не лише вона сама, але й уся сім’я захоплені творенням прекрасного. Здавалося б, що можна зробити із паперу чи пустих скляних пляшок? «Наша сім’я активно займається творенням прекрасного – чоловік, займається фотографуванням, старша донька і я – займаємося декупажем, менша займається бісероплетінням. Декупаж(від фр. decouper вирізати з паперу) — декоративна техніка по тканині, склу, дереву, що полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів та наклею-ванні їх на поверхню, що декорується. Наші роботи неодноразово приймали участь у різноманітних виставках.
Сьогодні ми оволоділи ще однією цікавою технікою відтворення прекрасного – це техніка «терра.
Принцип цієї новинки дуже простий – ви наносите шпаклівку на поверхню чи об’ємну річ і методом вдавленням сухого матеріалу (самого різноманітного – сухі квіти, насінини, стебла, листя, биті рештки порцеляни чи кольорового скла) у шпаклівку ство-рюєте колаж, який за допомогою шпателя поступово вичищаєте і залишаєте підсихати. Таким чином матеріал не наклеюється, а стає основою шпаклівки. Після підсихання наносите фарбу на ваш витвір.
Якщо раніше у нашій сім’ї були різноманітні речі, яких хотілося позбутися, то сьогодні всі вони перетворені у те, що миле і подобається нам усім».
На святі слово надали Надії Грушецькій, яка з теплотою серця та біллю душі читала вірші свого чоловіка. Та з радістю показувала творчий доробок своєї онуки – намальовану картину на склі.
Цікавим був виступ Ніни Домбровської, яка зачитала власні вірші про патріотизм та любов до України та свого села Ганнопіль.
Цікаво та дружньо відбувалась бесіда учасників свята. Було чого навчитись та що перейняти у своїх односельців.
Радо, без заздрощів розглядали учасники дійства вироби народних умільців та майстринь. намагаючись збагнути думки автора під час роботи.
Усі виступаючі наголосили на позитивному настрої таких зустрічей та їх продовженні.
До нової зустрічі, шановні умільці та творці прекрасного.

Ігор Яніцький
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 1

Александр : Не Валентина Миколаївна Шевченко,а Вера Миколаївна Шевченко )))) грамотеи  (написано 11.07.2013 в 13:53 з адреси:  140-160-55-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 3 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік