Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.07.2013 ПОБУТОВА ХІМІЯ ВСЕ ЧАСТІШЕ СПРИЧИНЯЄ АЛЕРГІЧНІ РЕАКЦІЇ

Сьогодні полиці магазинів рясніють різноманітними засобами побутової хімії. Адже вона стала невід’ємною частиною нашого життя. Жінки постійно шукають все нові засоби для прання, для миття посуду, вікон чи підлоги. Та прагнучи зробити оселю чистою до блиску вони часто забувають про запобіжні заходи та нехтують елементарним – гумовими рукавичками. Така безпечність все частіше стала причиною виникнення алергічних реакцій саме на побутову хімію, і замість бажаного комфорту жінки отримують довготривалий процес лікування, під час якого навіть найменший контакт з побутовою хімією чи засобами гігієни призводить до рецидивів, болі, печіння та постійного
дискомфорту. У боротьбі за чистоту всі засоби хороші, але платимо ми за неї здоров’ям. Адже 90% пральних та миючих засобів, якими користуються українські господині, виготовлено на основі фосфатів, аніонних ПАР (поверхнево-активних речовин), катіонних ПАР, хлору, цеолітів, силікатів, продуктів нафтопереробки тощо. Коли порошок під час прання практично виполіскується з одягу, то засіб для миття посуду декілька разів на день потрапляє в їжу з «чистих тарілок». Отже, як часто жінки страждають алергією на побутову хімію та як з цим боротися розповіла нам лікар дерматолог-венеролог Ольга Романівна Андрєєчкіна.
Ольго Романівно, скажіть, будь ласка, з якими проявами алергії до Вас найчастіше звертаються?
– Насамперед, почнімо з того, що таке алергія? Це імунна патологічна реакція організму. Іншими словами – це підвищена чутливість імунної системи до окремих речовин, які здатні сенсибілізувати організм, що в свою чергу викликає алергічну реакцію.
Вона розвивається лише у тих осіб, які вже мають підвищену чутливість до даного алергена. Тобто, алергія не завжди виникає при першому контакті, частіше – при повторному.
Як впливає алерген на організм людини, у нашому випадку, на шкіру людини?
– При дії алергена на шкіру людини розвиваються дерматити. Це запалення шкіри, яке виникає від безпосереднього контакту з різноманітними факторами зовнішнього середовища. Їх можна поділити на декілька груп: фактори фізичної та хімічної природи. До факторів фізичної природи відносяться:
тиск, тертя, висока чи низька температура, електричний струм, іонізуюча та сонячна радіації. До факторів хімічної природи належать: кислоти, луги, солі, дезінфікуючі речовини, медикаменти, побутова хімія та інші засоби. У нашому повсякденному житті нам найчастіше доводиться стикатися саме з побутовою хімією, якою ми користуємося постійно,
де б ми не перебували: на роботі, на відпочинку чи вдома. Будь-який засіб побутової хімії є справжнім алергеном по відношенню до шкіри людини.
Ольго Романівно, скажіть, будь ласка, чи часто до Вас звертаються з проявами алергічної реакції саме на побутову хімію?
– Як і будь-які хвороби, дерматити мають сезонність перебігу та певну ділянку прояву в організмі людини. Алергічні загострення спостерігаються більше в осінньо-весняний період. Найчастіше алергія на побутову хімію проявляється на руках і може характеризуватися як легким почервонінням шкіри, так і глибокими виразковими ураженнями.
Алергія може виникати не лише при безпосередньому контакті з алергеном, а й під час перебування у приміщенні, де відчутний запах хімічного засобу.
До нас все частіше почали звертатись з проявами алергічної реакції саме на побутову хімію.
Що стосується ступеня запущеності…
– Тут пацієнтів можна поділити на дві групи:
на тих, хто піклується про своє здоров’я й одразу звертаються до лікаря, за найменших проявів подразнення і тих, які не одразу звертають увагу на проблеми зі здоров’ям. Вони спочатку трішки зачекають, спробують усе, що є вдома, далі відвідають аптеку, де придбають усе, що їм порадять або ж запитають у сусідів, близьких, і вже насамкінець, коли нічого не допомогло і алергія запущена, вони звернуться до лікаря.
Які симптоми мають змусити людину звернутись в лікарню?
– На шкірі, у ділянці контакту з подразником розвивається обмежене дифузне почервоніння яскравого кольору, шкіра стає набряклою, що супроводжується печінням, іноді болем та свербежем.
Також можуть виникати пухирці в яких є серозний вміст – прозора рідина. Уражені ділянки мають не-чіткі межі, а елементи висипу з’являються всі одночасно. Тому, у першу чергу, необхідно усунути вплив подразнюючого чинника, щоб не допустити подальших уражень шкіри. При значних площах ураження спостерігається місцеве або загальне
підвищення температури. Людина може відчувати слабкість, головні болі, втратити апетит. Через де-кілька днів процес сам по собі може стихати, але після повторного контакту з алергеном, проявитись знову. Також може бути повторне загострення і без контакту: пухирці починають лопати та в результаті на шкірі з’являється незначне лущення.
Якщо людина не звертає увагу на прояви алергії та не лікує її, до чого це може призвести?
– Якщо не лікувати, то цей процес переходить в хронічну форму, тобто розвивається хронічний дерматит. Шкіра стає червоною, з синюшним відтінком, інфільтрованою, набряклою. Вона постійно суха та лущиться, стає грубою з вираженими природними шкірними зморшками, так звані «руки пралі».
Чи може дерматит пройти сам по собі?
– Якщо контакт був одноразовим і недовготривалим, процес може мати самовільне розрішення. При постійному контакті з подразником, без медикамен-тозного втручання не обійтись.
Після одужання, можливі рецидиви?
– Можливі якщо є повторний контакт з засобом, що викликав алергію. Або ж коли до складу іншого побутового засобу входить та сама речовина, яка викликала алергічну реакцію. Щоб не проявлялись повторні алергічні реакції, потрібно максимально обмежити використання будь-якої побутової хімії та обов’язково використовувати рукавиці. Адже основна небезпека алергії в тому, що раніше алергічну реакцію зняти було легко та швидко. Сьогодні потрібно застосувати цілий комплекс заходів: обмежити контакт, вивести з організму те, що спровокувало алергію та одночасно лікувати. Тому, ще раз повторюсь, потрібно максимально обмежити використання побутової хімії, а приміщення після прибирання обов’язково провітрювати.

Дякую Вам за розмову!
Що ж, якщо не лінуватися, ми можемо значно обмежити використання побутової хімії. Адже можна скористатися корисними і не дуже дорогими методами наших бабусь. Наприклад, аби видалити іржу, вимити вікна та видалити плями з одягу, порцеляни та алюмінію можна використати сік лимона. Натуральні природні масла та есенції можуть стати
замінниками освіжувачів повітря. Оцет, який є в кожній оселі, дезінфікує, очищає плитку, кахель, видаляє накип. Можна також застосувати універсальний миючий засіб, що не містить абразивів і шкідливих хімічних речовин, варто лише у теплій воді розвести харчову сіль. А ще для миття посуду можна використати найекологічніший засіб – гірчичний порошок. Тож трішки більше витративши часу на безпечні засоби для миття, ми вбережемо наше здоров’я. Оскільки окрім нас самих про нього ніхто не подбає. Якщо байдуже до власного здоров’я, то
варто подумати про дітей. Адже вони щодня їдять з тих тарілок, які вимиті шкідливими хімічними речовинами, зачасту, лише один раз обполоснуті та не завжди під проточною водою, вдихають пари аерозолів та засобів для миття підлоги.

Сторінку підготувалаВероніка Чернега


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік