Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.07.2013 НЕЗАЛЕЖНІ ЕКСПЕРТИ ПРОВЕЛИ ПОВТОРНУ ОЦІНКУ СЛАВУТСЬКОЇ ЦРЛ

Цієї середи Славутська ЦРЛ мала можливість підтвердити свій почесний статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». Аби перевірити нашу лікарню на відповідність цьому званню, до нас завітала група незалежних експертів до складу яких входили: Ольга Любомирівна Шлемкевич, кандидат медичних наук, лікар-неонатолог Львівського обласного клінічного перинатального центру;
Лариса Геніївна Третяк, заступник головного лікаря Хмельницької міської дитячої лікарні, керівник моніторингового Центру з підтримки грудного вигодовування в Хмельницькій області; Лариса Олексіївна Добровольська, головний педіатр департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації.
Експерти оцінювали лікарню за допомогою спеціально розроблених ВООЗ ЮНІСЕФ анкет, які заповнювали не лише медичні працівники, а й матері.
Проводився огляд медичного закладу, вивчення медичної документації, спостереження та аналіз показників роботи.
Нагадаємо, що вперше Славутська ЦРЛ отримала статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» ще у 2010 році. Це звання присвоюється усім закладам охорони здоров’я України, які надають допомогу матерям та дітям відповідно до вимог Розширеної Ініціативи ВООЗ та ЮНІСЕФ. В основу Ініціативи покладені Принципи підтримки грудного вигодовування (ГВ).
Даний статус присвоюється рішенням Координаційної ради міністерства охорони здоров’я України. На сьогодні вже 429 лікувальних закладів по всій Україні мають цей статус. У Хмельницькій області – 10 закладів, з яких 4 пройшли переоцінку. На черзі Славутська ЦРЛ, яка витримала прискіпливу перевірку та за словами Ольги Любомирівни Шлемкевич, має усі шанси повторно отримати це звання.
«Кожні три роки, ті лікарні, які мають статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» проходять повторну перевірку на відповідність цьому званню. Перевірка заключається в тому, що комісія оглядає медичний заклад, проводить співбесіди з медпрацівниками, пацієнтами, які знаходяться в лікарні на момент перевірки. Сьогодні я можу сказати, що ваша лікарня дійсно відповідає цьому статусу. Ми відвідали пологове відділення та дитячий стаціонар – вони відремонтовані, мають світлі та затишні палати, пацієнти повністю задоволені. Тут впроваджуються усі 12 принципів підтримки успішного ГВ: навчання медичного персоналу, для того, щоб усі медпрацівники мали певні правильні знання як підтримати та організувати успішне та тривале ГВ, це інформування вагітних, підтримка виключно грудного вигодовування, створення груп підтримки, заохочення матерів до ГВ, забезпечення цілодобового спільного перебування матерів та членів родини з дитиною, впровадження в практику сучасних методів підготовки сім’ї до народження дитини тощо», - розповіла Ольга Любомирівна.
Не обійшлося і без зауважень. Члени комісії висловили пропозицію виділити окреме приміщення для Школи відповідального батьківства, яка є дуже важливою для майбутніх матерів. Адже там вони зможуть отримати всю необхідну інформацію про майбутні пологи, грудне вигодовування та догляд за дитиною у післяпологовий період. Також наголосили на придбанні, в майбутньому, ліжка-трансформера для пологів, яке значно полегшує пологи для жінок та медичних працівників. Та це недешеве задоволення, тут залишається надіятись на підтримку міської влади та спонсорів.
Також члени експертної групи поділились особистими враженнями від перебування у Славутській ЦРЛ та відзначили, що їх позитивно вразив рівень знань медичних працівників. Наголосили на тому, що лікарня з кожним роком розвивається та впроваджує нову політику та методи роботи. А також відмітили тепле ставлення до усього медичного персоналу самих пацієнтів, з якими експертам вдалося у цей день поспілкуватися.
Матеріали оцінки з висновком про присвоєння Славутській центральній районній лікарні статусу «Лікарня доброзичлива до дитини» будуть передані в моніторинговий центр Української дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ, де на засіданні Координаційної ради буде прийняте остаточне рішення.

Побажаємо нашим медичним працівникам успіху!


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 1

@ : Доброзичливість до дитини в любій лікарні прямо пропорціональна кількості грошових знаків у батьків дитини. Переконайте мене у зворотньому, або якщо це не так, то киньте у мене камінь.  (написано 06.07.2013 в 22:28 з адреси:  247-66-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік