Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.07.2013 ШЛЯХОМ АКТИВНОЇ СПІВПРАЦІ

Працівники Славутського КВІ спільно з міським центром СССДМ організовують засідання спостережної комісії, основною метою якої є запобігання злочинності й, насамперед, рецидиву злочину серед дітей та молоді.
Усім відомий вислів: «Діти – наше майбутнє». Проте не завжди суспільство при виборі пріоритетів і стра-тегії розвитку керується потребами саме цієї вікової категорії населення. Питання економіко-політичного характеру начебто вирішуються, але рівень злочинності серед дітей та молоді, на жаль, залишає бажати кращого. Як діяти, як впливати на осіб, що за п’ять кроків до самостійного життя оступилися, вступили у конфлікт із законом і, зазнавши складного життєвого випробування, розчарувалися в долі? Як переконати людину, що ніколи не пізно почати нове життя, сповнене радості?
Відповіді на ці питання шукають і знаходять підрозділи кримінально-виконавчої інспекції як державного органу, що не лише виконує альтернативні позбавленню волі покарання, а й безпосередньо бере участь у широкій соціальній роботі із засудженими. Відомо, що колишні вихованці талановитого педагога А. Макаренка більше не поверталися до місць позбавлення волі, а ставали активними й свідомими членами суспільства.
Безумовно, й сьогодні існує система, яка не дозволяє кидати напризволяще неповнолітніх засуджених. При цьому велике значення мають соціально-педагогічна робота з сім’ями, психологічна корекція, формування навичок самоконтролю, здорового способу життя, іншими словами, – надання можливості дітям і молоді виявити свої позитивні риси й відчути себе потрібними суспільству. З метою самосвідомого відновлення правопорушників у відповідному соціальному статусі й дотримання їхніх прав і законних інтересів кримінально-виконавча інспекція Славутського району Хмельниччини активно розвиває партнерство з державними та громадськими організаціями. Це здійснюється шляхом проведення круглих столів та засідань спостережних комісій. Відповідно до Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розроблено план спільних дій, який передбачає заходи соціального, психолого/реабілітаційного й профілактичного характеру. Звичайно, одними з найефективніших методів соціально-виховної роботи є бесіда, яка дозволяє «по-бачити» дитину, виявити причини певної поведінки.
Молоді правопорушники, що перебувають на обліку в КВІ, як правило, зростають у неблагополучних сім’ях, є свідками пияцтва і колотнеч. Майже кожен третій з них виховується в неповній сім’ї (з одним з батьків) або дідусем, бабусею. Алкогольні напої починають вживати у ранньому віці. Окрім того, переважна частина молоді негативно зарекомендувала себе під час навчання в школі. Є засуджені, які ще з дитячих років перебували на обліку в міліції. Безліч факторів слід враховувати при роботі з засудженими. Важливо вчасно виявити і створити так звані позитивні перспективи для формування й розвитку позитивного в особистості. Людина не може жити, якщо в неї попереду немає нічого радісного. Технологія створення перспективних ліній, розроблена А.Макаренком, потребує: постановки перед засудженим конкретних завдань, визначення шляхів їх вирішення, допомоги особистості в їх вирішенні, підтримки впевненості в досягненні бажаних цілей, постійного й послідовного ускладнення перспектив.
Особливо впливовим є очікування «завтрашньої радості» особами підліткового та юнацького віку, насамперед у формі особистісно значущого виховного заходу: участі в концерті, спортивних змаганнях тощо.
Зважаючи на той факт, що більшість підоблікових осіб не мають стабільності в житті, практично не можуть самі вирішити свої труднощі і в результаті втрачають свою соціальну значимість, духовність, моральний образ, здоров’я, потребуючи при цьому юридичної і психологічної допомоги, – перед кримінально-виконавчою інспекцією постає питання «групи ризику». Це діти-сироти, з девіантною поведінкою, хворі на СНІД, жертви насильства, особи без визначеного місця проживання, ті, що втратили певне соціальне становище, тощо. В роботі з такими засудженими важливо довести людині, що немає безвихідних ситуацій, надати їй позитивну соціальну установку – психологічну готовність до певної поведінки.
Кримінально-виконавча інспекція має на меті перевиховання і, як наслідок, виправлення засуджених та свідоме їх повернення до здорового, нормативного, правослухняного життя.
Ю. Гончарук ,ст. лейтенант внутрішньої служби Інспектор Славутського МРП Шепетівського МРВ КВІ УДПтС України у Хмельницькій області


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 1

Степан : Какая власть в стране - такое и отношение к проблемам детей - наплевательское!  (написано 06.07.2013 в 20:56 з адреси:  79-205-95-178.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік