Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.06.2013 МИРНИЙ АТОМ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ АЕС

Формування об’єктивного ставлення до функціонування атомної енергетики у підростаючого покоління – важлива складова майбутнього розвитку галузі. Адже, сьогодні атомна енергетика України — базова галузь економіки, яка забезпечує близько 50% загального виробництва електроенергії. Тож її стабільне функціонування і надалі вкрай важливе.
Вісімнадцятий рік поспіль інформаційний центр Хмельницької АЕС проводить конкурс «Атомна енергетика і ми» серед школярів регіону розташування ХАЕС та міста – супутника
– Нетішина. Конкурс вже знаний в регіоні, тому, як правило, збирає велику кількість учасників.
Це своєрідне соціологічне опитування серед наймолодших верств населення через засоби мистецтва, літератури та початкової наукової діяльності.
22 травня 2013 року відбулось нагородження переможців конкурсу. Конференцзала інформаційного центру Хмельницької АЕС, де була представлена експозиція творчих робіт, ледь по-містила усіх учасників.
Наймасовішій конкурс – конкурс дитячої творчості «Мирний атом Хмельницької АЕС». До участі в конкурсі було представлено 180 творчих робіт школярів міст Нетішина, Острога, сіл Острозького, Гощанського, Костопільського районів Рівненської обл., м. Ізяслава та сіл Ізяславського району, м. Славути та сіл Славутського р-ну, м. Шепетівки Хмельницької обл. у жанрах графіки, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва. Досить нелегко було членам журі обрати найкращих. Гранпрі конкурсу виборола «ветеран» конкурсу Анна-Марія Макарик з м. Нетішина. Серед найкращих Борцова Ірина (м. Нетішин), Клей Вікторія (с. Киликиїв Славутського р-ну Хмельницької обл.), Довжаниця Ірина (с. Деражне Костопільського р-ну Рівненської обл.), Рибальченко Тетяна та Савчук Леся (м. Нетішин), Душнюк Яна (с. Вельбівне Острозького р-ну Рівненської обл.). Відмічені також номінанти конкурсу – за краще живописне, графічне, декоративне та оригінальне вирішення теми. Багато учасників отримали заохочувальні призи.
Багато робіт було представлено і на літера-турний конкурс «Нетішин – місто енергетиків».
Літературні твори в прозі і у віршах можливо стануть окрасою збірки літературних творів про наше місто – енергетиків. Перше місце цьогоріч посіла Даниленко Мар’яна з с. Плужне Ізяславського району із віршем «Електрика».
Друге місце у Крутенчука Дениса з с. Ганнопіль Славутського району за твір «Нетішин – місто енергетиків» та у Закусило Олени з с. Клепачі Славутського району. Третє місце розділили Макогончук Михайло з с. Грем’яче Острозького р-ну за вірш «Епоха змін» та Якуш Ірина з с. М’якоти Ізяславського р-ну.
Гранпрі конкурсу рефератів «Майбутнє ядер-ної енергетики» в цьому році у острожанок Ткачук Катерини та Данилюк Вікторії, які представили реферат «Людина і світ атому». Цікаве соціологічне дослідження провели дівчатка у своєму рідному місті Острозі. Виявляється, що відношення до атомної енергетики залежить від віку опитуваних. Чим старші були респонденти, тим негативніше була їх думка щодо розвитку атомної енергетики в країні.
Перша премія конкурсу за дослідження теми «Вплив ХАЕС на регіональний розвиток Ізяславського району» у Віталія Ковальчука (с. Кунів Ізяславського р-ну Хмельницької обл.).
Другу премію отримала Порада Тамара із м. Нетішин, яка провела дослідження за тематикою «Світ бобрів». Третя премія у Пігольчук Олесі (с. Гориця Славутського р-ну) із роботою «Сьогодні і завтра атомної енергетики».
Всі переможці конкурсів отримали цінні призи. Підтримати та привітати переможців при-йшли представники керівництва та спеціалісти Хмельницької АЕС, учні музичної школи міста.
Невеличкий концерт для переможців конкурсу додав святковості та щасливих дитячих посмішок.

ВП «Хмельницька АЕС»Інформаційний центр.


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 12

% правди : Американські спецслужби оприлюднили сумну для українців статистику. Україна посіла друге місце серед держав світу за рівнем смертності. Така інформація наводиться у звіті Центрального розвідувального управління США, повідомляє РБК-Україна. Рейтинг укладено з розрахунку кількості смертей на 1 тис. мешканців країни. Лідером було визнано ПАР із показником 17,36. Друга сходинка дісталася Україні. В ній американці нарахували 15,75 смертей на вказану кількість населення. Третю позицію отримало Лесото із показником 15,02. Слідом розташувався Чад – 14,85 померлих на 1 тис. Згідно з дослідженнями ООН, при збереженні динаміки скорочення населення до 2030 р. кількість українців зменшиться до 39 млн. Як зазначалося в демографічному звіті ООН, в Україні найнижчий в світі природний приріст населення. Кількість мешканців держави станом на 1 травня 2013 р. складає 45,49 млн. Протягом 2012 року чисельність населення України скоротилася на 80,6 тис. осіб. Раніше повідомлялося, що Україна посіла перше місце в Європі за кількістю смертей від інфарктів та інсультів.
      
(написано 19.06.2013 в 06:23 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Віктор Калашніков : Едине що добре робить %правди. це переписуе статті з інтернету.Це питання вже не одноразово піднімается на сайті.НЕ СПИ.Краще перепиши результати голосування з проекту Закону, про зняття пільг депутатам.ПР дала всього 10 голосів, а більшість опозиції знайшли відмазку.Хай почитають і будуть вдячні за турботу народних обранців.Та й тобі подякують за інформативність.  (написано 19.06.2013 в 06:34 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор Калашніков : ЗА звичай в красиву обгортку кладуть не потріб, а потім рекламують.  (написано 19.06.2013 в 06:37 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор Калашніков : Чим молодший вік тим більше прихильників добудови блоків.Погано що молодь забувае що може принести ядерна єнергетика такій країні як наша,де все робится на авось.Мало ЧОРНОБИЛЯ.Та й аврію на Фукусі чомусь забувають.Історія і події, як круговорот в природі. мають шанс повторюватися.Якщо ми це не беремо до уваги, то обовьязково нам це нагадають.Завжди після свята приходить гірке похмілля.  (написано 19.06.2013 в 07:08 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Опять Кандрашников бред несет. Никто Чернобыль не забывает. Но альтернативы атомной энергетике - нет.  (написано 19.06.2013 в 11:58 з адреси:  49-182-178-94.pool.ukrtel.net)
LOM : Да трогательная статейка,особенно вышибает слезу забота о бобрах.Но у меня в мейнстриме темы риторический вопрос: если в Верховной Раде выступают бухие министры,то не могут ли за пультами упраления АЭС сидеть бухие операторы? ((( И если НЕ ДАЙ БОГ что-то случиться,кто,куда и за какие шиши нас будет эвакуировать?  (написано 19.06.2013 в 12:27 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
to LOM : Как работник АЭС отвечаю - бухие операторы за пультами не сидят. ПАКРАЩЕННЯ каснулось и ХАЭС. В частности в рамках ПАКРАЩЕННЯ грядет сокращение персонала. Прийти на работу бухим значит сразу вылететь с работы. А прапорщики это очень бдят дабы получить премию.  (написано 19.06.2013 в 12:41 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор Калашніков : Цілком згоден з тобою.Бухі в Раді,на дорогах їздять під наркотичним дурманом, а степану ніяк в голову пусту, це не дійде.Він призвіще мое не може написати, не те що адекватно мислити.Йому Шо скаже шеф те він і барабанить. А якщо мене хоче образити, то цим він показуе свою тупість і не вихованість.А переселять нас на дачі тих, хто лобіруе і палко агітуе за добудову 3і4 єнергоблоків.Аальтирнатива дуже проста.МЕНШЕ Продавати і красти тоді для України хватить.НАДОЇЛО віддавати здоровья на всілякі еєсу.  (написано 19.06.2013 в 12:49 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор Калашніков : .Прапорщики что, с другой планеты, или существует такой контроль, что способен учуять наркотик или принятие алкоголя не оральным способом.Если у нас в тюрмы проносят все это за бабки. и можно даже устроить свидание с женщиной, то о каком контроле идет речь.Унас ведь все покупается и продается, а вы о каком то контроле.И не обязательно быть бухим.Семейная неурядица,бытовые проблемы,короче человеческий фактор в конце концов.И не секрет что у работников станции все так уже в этом плане в порядке.На фоне экономической ситуации в государстве, эти все ситуации находят благоприятную почву.  (написано 19.06.2013 в 13:03 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
ЮЕМ - : По скільки в УкраЇні не існує інших альтернативних шляхів в пошуках ел.енеггіЇ , нам нічого не залишається як вірити і переконувати ближнього в надійності цих старих як світ порохових бочок...  (написано 22.06.2013 в 18:57 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор Калашніков : Як я вже казав альтернатива е.І досить діева.Це єнергозбереження і припинення безконтрольного з єлементами корупційних схем продажу єнергії.Дурням постав в кожному місті по аєс і всєрівно буде мало.  (написано 23.06.2013 в 05:17 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік