Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.06.2013 «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – СПІЛЬНА ТУРБОТА»

Під такою назвою з перших весняних днів проходить традиційний Всеукраїнський місячник з облаштування, упорядкування, а також будівництва нових об’єктів. Найактивнішу участь у даному заході приймають підрозділи комунального об’єднання КП «Славутське ЖКО».
Усі роботи проводяться планово та не обмежуються лише одним місяцем. Не дивлячись на пізню весну за поточний період приведені у належний стан практично всі спортивні майданчики за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення міста. Сьогодні на балансі ЖКО знаходяться 57 спорт-майданчиків, а це 275 одиниць обладнання. Своєчасно проведені ремонт та заміна металевого та дерев’яного обладнання, їх фарбування, благоустрій територій спортмайданчиків. Активну допомогу працівникам комунальних служб надавали жителі будинків, волонтери з числа вихованців спортивних клубів за місцем проживання.
Особливу вдячність виражаємо жителям будинків по вул. Садова 5, 15, Ізяславська 10, 13, Я. Мудрого 55, Лісна 19, Сокола 9, Кузовкова 14, 16 та ін..
за зразкове утримання спортмайданчиків та активну допомогу в їх благо-устрої. За традицією кількість спортмайданчиків щорічно зростає. Не став виключенням і цей рік. Проводяться підготовчі роботи з облаштування декількох спортмайданчиків.
Повним ходом проводяться роботи по підготовці дитячих ігрових майданчиків. А це 60 об'єктів та 156 одиниць обладнання. Усі роботи планується завершити до закінчення навчального року та до Дня захисту дітей.
В цьому питанні активну підтримку надає міська влада. Нещодавно депутати міста прийняли рішення додатково виділити 50 тис. гривень на розвиток матеріальної спортивної бази та фізкультурно-оздоровчу роботу за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.
Закликаємо населення міста дбайливо відноситись до спортивних та дитячих ігрових майданчиків та обладнанню. Не миритися з проявами вандалізму та безкультур’я на їх території.
Просимо вносити свої пропозиції щодо їх реконструкції, надавали посильну допомогу в їх благоустрої та ремонті. Головне – чим менше піде коштів на ремонт існуючих майданчиків, тим більше залишиться на будівництво нових об'єктів.
Тільки усі разом ми зможемо перетворити наше улюблене місто у найкрасивіший та зручний для життя куток України.

Cторінку підготовлено спеціалістом Славутського міського ЦФЗН «Спорт для всіх» С. Шабуровим
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 3

serj : Козак, Шабуров хоч щось корисне робить на відміну від тебе. А питання щодо спорткомплексу то компеенція міськоі влади.  (написано 18.06.2013 в 23:24 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор Калашніков : Коментар не за адресою.Шабуров мае таке відношення до спорткомлексу як 5колесо до воза..Потрібне вольове рішення по цьому питанню мера на чолі депутатского корпусу.Ми в газеті ГОЛОС ГРОМАДИ не однарозово піднімали це питання, але крім ворогів нічого не нажили.Одне що було швидко зроблено- замінено керівництво Громадської ради на більш лояльне до влади, і газета припинила свое існування.  (написано 19.06.2013 в 06:25 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік