Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.06.2013 ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

19 травня в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва. А напередодні свята в міському Палаці культури відбулися урочистості на честь всіх, хто працює у цій сфері і дарує нам незабутні хвилини радості та спілкування зі світом прекрасного.
Вітаючи працівників культури і аматорів народного мистецтва очільник міста Василь Богданович Сидор висловив щиру подяку за їхню натхненну працю:
«У нашому місті сфера культури досить розширена. Ми максимально намагаємось її підтримувати та розвивати. Кожного разу відвідуючи святкові заходи, ми маємо змогу побачити високий рівень викладацького складу, наполегливість та майстерність їхніх вихованців, їхні творчі досягнення.
Нам є чим пишатися.
Головне – рухатись вперед. Також ми маємо розуміти, що культура – це не лише пісні та танці, а й духовний стан кожної людини, це історія, це традиції, це наше життя та життя поколінь. Якщо нація не має культури, то в неї немає сьогодення, і не може бути й майбутнього. Саме культура є стержнем, основою будь-якого народу, яку потрібно підтримувати, любити та берегти».
«Культура робить людину особистістю, вона цементує національну свідомість, самоідентифікує націю і саме в цьому величезна заслуга працівників культури», – зазначила заступник
міського голови Галина Йосипівна Фурманчук.
В урочистій атмосфері були відзначені кращі представники цієї галузі нашого міста. Зокрема грамотою міського голови «За сумлінне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівника культури та аматорів народного мистецтва» були нагороджені: Аліна Анатоліївна Бинкова, Олександр Анатолійович Бондарук, Ірина Вікторівна Марчук, Володимир Вікторович Кособудський.
Звернувся з поздоровленнями до працівників культури начальник управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради Сергій Петрович Сакалюк:
«Наше місто має працівників культури, які весь свій час, свій талант, свою душу вкладають в свою професію. У порівнянні з іншими містами, наші заклади культури знаходяться на найвищому рівні та можуть легко конкурувати. Працівник культури завжди в русі, сьогодні в нього один захід, завтра – інший. Часто без вихідних, ще частіше – у свята. Це важка,
щоденна, відповідальна праця».
Ексклюзивною грамотою, яка була розроблена управлінням культури «За сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва», а також альбомом «Козацькими шляхами» нагороджені:
Ольга Вікторівна Ткачук, Василь Олегович Козачок, Надія Федорівна Поліщук, Олег Анатолійович Поліщук, Галина Володимирівна Штукарець, Віктор Миколайович Лукомський, Євген Миколайович Клімчук, Олександр Іванович Шуляк, Іван Іванович Чічмар, Анатолій Олександрович Моторний.
До вітального слова на сцену був запрошений помічник народного депутата України Сергія Буряка Микола Григорович Гончар, який подякував працівникам культури за їхню натхненну працю, за їхню духовність, яку вони несуть людям, за таланти, вміння та терпіння: «Без вас наше життя було б неповноцінним».
Та від імені народного депутата вручив подарунки: Людмилі Василівні Скрипнюк, Георгію Івановичу Білоусу, Ірині Степанівні Сакалюк, Жанні Петрівні Горячевій, Тетяна Анатоліївна Жоган.
Крім того своїх колег привітали учасники муніципального духового оркестру під керівництвом Георгія Білоуса та чарівна, талановита, неперевершена співачка Наталія Гайдайчук.
Шкода лише, що у день працівників культури та аматорів народного мистецтва, зала міського Палацу культури була практично порожньою. Адже порахувати присутніх глядачів можна було на пальцях рук…

Сторінку підготувала Вероніка Чернега, фото автора
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 2

 : А це говорить про те що рівень культури в нас низький, і нагороджують не за талант, а за близкість і хвалу влади,тому фальш не цікава людям.А ше масовки не пригнали. як бувае на всіх заходах.  (написано 17.06.2013 в 05:30 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор Калашніков : СЛАВА українській культурі  (написано 18.06.2013 в 11:59 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік