Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.06.2013 ПРО ТРУБУ

На минулому засіданні сесії Славутської міськради - депутатом міської ради від ВО "Свобода" Костирком О.В. було озвучено заяву , щодо позиції ВО "Свобода" до такої здавалосяб далекої для славутчан ,але водночас і близької теми - "здачі" Росії найважливішого стратегічного об'єкту- Газотранспортної системи України.Нагадаємо, що 6 квітня цього року чинний режим проявив свою антинародну сутність,зареєструвавши у Верховній Раді законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою реформування Національної акціонерної компанії - "Нафтогаз України". Цей проект закону передбачає розмаїття варіантів передачі Росії контролю над українською ГТС- від оренди до безкоштовної приватизації. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" розцінює подання цього законопроекту , як зраду національних інтересів України. ВО "Свобода" принципово вважає , що в жодному разі ГТС не можна ані цілком , ані частинами передавати під контроль іншої держави. Замість того , щоб постійно йти на поступки іншій державі , слід встановити сувору залежність цін на транзит газу територією України від відпускних цін на газ , які встановила Росія для України. Потрібно спрямувати всі інструменти української дипломатії на координацію дій з іншими країнами - трнзитерами російських енергоносіїв з метою створення реальної противаги монополістичному впливу російського "Газпрому" . ВО" Свобода" - провівши паралель між законопроектом про реформування НАК "Нафтогаз України" та ухвалення злочинних Харківських угод. Україна і на сьогодні не отримує належні міль'ярди коштів за оренду української території російським флотом. 18 травня 2013 року в м.Київ та 9 червня 2013 року в м.Хмельницький під час акції "Вставай , Україно!"- лідер ВО " Свобода" - Олег Тягнибок застеріг націю від небезпеки перед якою постала Україна. Він закликав українців та всіх громадян згуртовано виступити проти здачі національних інтересів . В Україні будь-яка "прихватизація" обертається для людей - насамперед подорожчанням послуг ,або продукту ( стали обленерго приватними- зразу зросла ціна, став водоканал приватним -зросла ціна - і т. д.). Зараз в державі склалася ситуація , коли крім ГТС та землі практично немає , що дерибанити , існує велика загроза дефолту. Тому , безумовно ще будуть неодноразові спроби прибрати їх до своїх рук за допомогою парламенту та уряду. Відтак заспокоюватися однозначно не можна.Спроба дозволити приватизацію ГТС - є своєрідним тестом - провокацією для українського народу. Партія регіонів подивилася , як люди реагують на це питання і вирішила , що воно ще не на часі. Але бажання "регіоналів" забрати трубу нікуди не зникло.............................................................................


Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 4

 : труба діло святе.це символ. як і сало.вона повина працювати і приносити прибуток,а чия вона, то мені по фую.що російський злодій що український однаково.Білоруси віддали її і в х..не дують.Ціна газу яка там.Але не це головне.Наші порламентарі ще не таке чудять.Депутат від бют, Томенко запропонував зняти з розгляду законопроєкт про заборону пропаганди гомосексуалізму, як такого що втратив актуальність.Робіть тепер паради геїв і дивітся порнуху.читайте новини і будете в курсі всих справ.  (написано 12.06.2013 в 05:30 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Ти краще дай інформацію як змінилося житя найбіднішої партії.Як круто піднялися партійці.Ми також хочемо так піднятися, як пише рух чесно .  (написано 12.06.2013 в 05:41 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Дивно що вдвідувачів найбільше цікавить стаття про те кого піарить ,або навпаки газета трудівник полісся ніж ціна на трубу газ електроенергію бензин та ціни які автоматично від цього залежать врешті все те на що ми з вами витрачаємо практично всі кошти-ну ось тепер і думай - що в цьому житті добре а що ні...........................  (написано 12.06.2013 в 21:17 з адреси:  176-160-52-37.pool.ukrtel.net)
читач : те що нас цікавить ми кожен день на цінниках бачим. а від вашої труби толку-0 так само як від вашої Свободи. може віддали б цей мелалолом то ціни менше стали.  (написано 13.06.2013 в 09:52 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік