Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.06.2013 СЛАВУТЧАНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ "ВСТАВАЙ, УКРАЇНО!"

В опозиційній акції, яка пройшла 9.06.2013 року в місті Хмельницькому, взяли участь близько 5-ти тисяч подолян, серед них – до 100 мешканців Славутчини.

Очолили колону лідер парламентської фракції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк та лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок. Лідер "УДАРу" Віталій Кличко не був присутній на марші. Натомість "УДАР" на акції опозиції представляли місцеві політики.

Скандуючи «Банду – геть!» та «Янукович, Азаров – фашисти», протестувальники пройшлися центральними вулицями Хмельницького.

Під час мітингу на майдані Незалежності Арсеній Яценюк наголосив, що не тільки гроші та економіка визначають "цілісність, цінність і шлях кожної держави": “Перед тим, як отримати економічні здобутки, треба боротись за свої політичні права. Так розвивались всі демократичні держави світу”.

За його словами, політичні права – це насамперед право вибору: коли не продають свій голос, коли голоси виборців не фальшують, коли вибори не скасовуються, як у Києві, лише тому, що Партія регіонів знає, що програє вибори, коли депутата, який не виправдав сподівань виборців, можна відкликати і притягнути до відповідальності: "Коли кожен із вас, хто приходить до чиновника чи місцевого депутата, знає, що ця людина утримується за ваші податки. І якщо він вимагає хабара, він повинен піти до тюрми. Це – справедливість".

Крім того, завдання, щоб створити робочі місця, відновити мережу освітніх, медичних закладів, повернути українську молодь назад в Україну, забезпечити достойну старість і мати право гідного життя в Україні, - "лежать в площині того, яку владу ми будемо мати і чи буде ця влада відповідати перед кожним українцем”.

“Такі принципи є в країнах-членах ЄС. Нам треба йти до Європи. І ми як опозиція заявили - у Вільнюсі повинна бути підписана угода між Україною і Європейським союзом. Ми будемо мати українську владу з європейським обличчям”, - наголосив Арсеній Яценюк.
За його словами, на шляху України як європейської держави стоять великі перепони: “І коли я кажу корупція, безробіття, свавілля, грабіж, знущання над Україною і українцями,.. - в Україні це зло ототожнюється з президентом Януковичем, який повинен піти в небуття”.

“Янукович і його оточення борються за себе і виключно за те, щоб зберегтись при владі. Ми як опозиція боремось за кожного з вас, за кожну родину і Україну в цілому. Це боротьба між правдою і неправдою, між чорним і білим. Це боротьба між тим, чи буде Україна гідна і достойна країна, чи нас потягнуть у темне минуле, яке вже було 80 років”.

“Проти нас задіяна вся машина Віктора Януковича. Вони програють вибори, але вони не збираються іти з влади”, - підкреслив він.
Опозиція об’єдналась на виборах до Верховної Ради і в українському парламенті: “Ми не отримали більшості, але й вони не отримали цю більшість. Сьогодні більшості в Партії регіонів немає, і це ваша заслуга. Тому що ви голосували за опозицію”, - сказав голова фракції "Батьківщина". - “Без вас, без ваших родин, друзів і товаришів перемога неможлива. Це повинна бути наша спільна українська перемога”.

Арсеній Яценюк підкреслив, що ця перемога настане тоді, коли Україна стане членом великої європейської сім’ї: “Щиро сподіваюсь на те, що настане той час, коли в Києві поруч із українським державним прапором буде майоріти прапор Європейського союзу і кожен за українським паспортом буде вільно їхати по Європі і казати: я – українець, і ми гідні члени ЄС”.

Арсеній Яценюк наголосив, що 2004 року українці заклали реальні підвалини демократії в Україні, “а в 2015 році, а може, й раніше, ви скажете своє гучне НІ Януковичу, ТАК європейській Україні, ТАК новому українському президенту, новому уряду і новій Верховній Раді, яка повинна бути обрана зразу після президентських виборів в Україні”.

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок заявив, що діюча влада має мешканців Хмельниччини за тварин.

При цьому Тягнибок оперував статистичною інформацією, порівнявши видатки з держбюджету на Донецьку і Хмельницьку області. Зокрема, у 2013 році на охорону здоров’я з розрахунку на одного мешканця Донеччини передбачено 112 грн, на жителя Хмельниччини – 16 грн; сума субвенцій на капітальні видатки для Донецької області становить 220 грн із розрахунку на одного мешканця, для Хмельницької області – 58 грн; субвенція на соціально-економічний розвиток – майже 100 грн для Доннеччини, 3 грн – на жителя Хмельниччини.

“То скажіть мені, будь ласка, ви що тут, на Хмельниччині, з іншого тіста зліплені, ніж донеччани? Однак вас тут за людей ніхто не вважає, а вважають за тварин. По-інакшому я сказати не можу. Адже ті, що при владі, грабують та плюють на вашу перспективу”, – наголосив лідер ВО “Свобода”.

"Громада має виявити свій протест! Мільйони українців, які вийдуть на майдани, коли прийде час, зметуть антинародну владу. Ми у жодному разі не повинні опускати руки, а маємо боротися до кінця, бо наша боротьба – справедлива. Ми боремося за своє, ми прагнемо справедливости і правди".

За матеріалами інтернет - видань «Хмельницький портал» та «Незалежний громадський портал»
Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 38

читач : здаеться ще трішечки і ця влада сама буде драпати з України, аж сандалі загубить.  (написано 10.06.2013 в 17:01 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
калашников : Як казав яценюк.ми зможемо вільно їздити по країнах евросоюзу.Але на жаль не сказав де більшості Українських пенсіонерів взяти для цього грошенят  (написано 10.06.2013 в 17:03 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
читачу : Їм е куди.А що робити нам всім.Знову чекати коли піднімется єкономіка 20р.А потім інші прийдуть з обіцянками.Невже ви ще не зрозуміли що вони тільки міняются місцями.Скоро подиветесь що стане з опозиціею.На жаль така добра ідея буде загублена.Сені ю.тимошенко,луценко та інші фундатори помаранчевої революції підказують, але він стоїть на свому.Людей вже не цікавить політика при зубожінні, а що на мітингу Сеня каже.Скоро українці зможуть подоружувати країнами Евросоюзу, але не каже де українцям взяти для цього грошей при пенсії в 100уе  (написано 10.06.2013 в 17:17 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Спасибо, Игорь. Ты как всегда на острие событий. Именно так и было. Жаль, что у Виталика Кличка не срослось. С числом, правда, я не согласен. Тысяч 8-9 было точно. А люди пусть определяются с кем они – бандюками при власти, или хоть и не святыми, но патриотами своей страны.   (написано 10.06.2013 в 18:31 з адреси:  98-163-52-37.pool.ukrtel.net)
Надоіла опазиція : Яйценюк і так чартерами іздить.А ми маршрутки ждемо пільговоі.ЗАСРАНЦІ"!!!  (написано 10.06.2013 в 18:58 з адреси:  94-153-30-169-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Калашников, а ты не ной как хлюпик, а работай больше, на выборы ходи, власть меняй хоть раз в пять лет, будь активным и не говорю, что самолетами, но на своей собственной машине как я ездить будешь. Самолетов к сожалению на всех не хватит.))  (написано 10.06.2013 в 19:06 з адреси:  98-163-52-37.pool.ukrtel.net)
 : Голвне щоб коней хватило.Тоді точно буде рай.  (написано 10.06.2013 в 19:42 з адреси:  94-153-30-169-slvt.broadband.kyivstar.net)
читач : нам усім треба немовчати, а гнати цю януковичиську владу геть.  (написано 11.06.2013 в 14:23 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
калашніков читачу : А поставити бідних опозиціонерів, які ще не обросли жиром.Так нові так почнуть красти, що підемо в Европу тільки з простягнутою рукою.А вони все спихуть на бандитську владу, не помічаючи, що вони ще гірші.Хто голосував за постанову 1210 яка обмежила права не захищених.ПР регіонів і всі тварюки інші. Комуняки зайняли класну позицію, яку перейняли від БЮТ.Бачачи що перемагають ті хто потрібен,не голосувати, тим самим підтримуючи негідників.А от якщо б проголосували проти проєкт не пройшов би.  (написано 11.06.2013 в 17:39 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Поддерживаю читателя! Только смена власти обеспечит стране движение вперед, а не назад, т.е. движение в Европу, а не в Азиопу.  (написано 11.06.2013 в 18:48 з адреси:  183-180-178-94.pool.ukrtel.net)
клоуну степці : тебе в европу.не сміши.хіба тільки як клоуна з бутафорською шаблюкою  (написано 11.06.2013 в 19:13 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : В интерете есть заявление КЛЫЧКО о прекращении акции вставай Украина.Первый пошел.КТО следующий.  (написано 11.06.2013 в 19:18 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ірина Франко : Більше скандували "Пам'ятай чужинець-тут господар Українець" та "Свобода прийде-порядок наведе",було чути лише свободівців,добре підготувалися до акції,роздали всім прапори,плакати,ходили з гучномовцями....було десь до 9 тисяч люду,але як на мене то організатори вибрали не тей день,бо по-перше,багато студентів порозїжджалися по домівкам,по-друге,у Хмельницькому на базарі робочий день,підприємців було обмаль(менше,ніж на податковому майдані).  (написано 12.06.2013 в 01:00 з адреси:  37-229-112-18-broadband.kyivstar.net)
ірині франко : Прочитай краще як змінилося життя свободівців, коли вони стали депутатами.Зокрема про і. швайку. коли до депутатства сидів в тенетах кредитів з 4 дітьми.а став депутатом погасив кредит,прикупив хатинку і хюндай сонату.про це пише рух чесно в "лента ру".І таких дуже багато.Отримаеш масу задоволення.А як ти порахувала,аж 9 т.Може так, як перекупщики, збільшуючи ціни на товар.коли беруть опт по150 а в Славуті гонять роздріб по 340.маю на увазі взуття.  (написано 12.06.2013 в 05:01 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Янукович пропонуе знову платити вітину тисячу.Але це йому перед виборами не допоможе.Ще пару місяців такого пакращення і покращення відбудется у них.Ми вже його відчули тепер їхня черга.  (написано 12.06.2013 в 05:48 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : Кличко пропонує призупинити "гастролі" опозиції, бо напоровся на Кандрашникова.  (написано 12.06.2013 в 06:44 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : Коротше-апаздиція в жопі!  (написано 12.06.2013 в 07:18 з адреси:  94-153-30-169-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : цьому Кандрашнікову все не так все не ймеця. нарвеця колись як буде всіх ображати.  (написано 12.06.2013 в 08:46 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
 : повиганяли звідусіль тепер на інших злість зганяє.  (написано 12.06.2013 в 08:49 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
калашников : да пошли.идите и дальше верной дорогой.но только куда зайдете.  (написано 12.06.2013 в 14:22 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : %правды использованый презирватив.опять золотарук вылез.сиди старий дурень и не лезь туда где ты полный нуль.  (написано 12.06.2013 в 14:26 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : Вчора у Харкові міліціонери затримали в одному з міських кафе п'яного суддю, який оформив бійку з персоналом і який намагався вихопити у прибулих міліціонерів табельний автомат із загрозою "всіх розстріляти". Сьогодні стало відомо, що міліціонерів заарештували за ініціативою прокуратури після відповідної санкції суду.
     
     "Поки що ми не знаємо всіх фактів. Подробиці дізнаємося, коли інформація буде внесена до реєстру досудових розслідувань", - сказав ЛІГАБізнесІнформ експерт Центру політико-правових реформ Олександр Банчук.
     
     Говорячи про процедуру притягнення суддів до відповідальності, Банчук нагадав, що Конституція гарантує їм недоторканність - суддів не можна затримувати, брати під варту або обшукувати без санкції Верховної Ради. Тому причиною прокурорського реагування могла стати скарга судді на порушення недоторканності. Однак, на думку Банчука, на перший погляд міліціонери діяли в рамках закону. "Я думаю, що навіть якщо суд дійде висновку, що службовців потрібно взяти під арешт, законодавство передбачає вихід під заставу", - сказав він.
     
     Міліціонери, на думку юриста, незважаючи ні на що повинні були усунути конфлікт у кафе. Після цього, ознайомившись з посвідченням судді, вони повинні були перевірити достовірність документа і відпустити суддю. "У міліції є обов'язки, визначені законом про міліцію, згідно з якими вони зобов'язані підтримувати правопорядок. Якщо суддя намагався вирвати у них автомат, то міліціонери не могли діяти інакше, окрім як перешкоджати цьому і відновити порядок", - сказав Банчук.
     
     У цілому, на думку експерта, ситуація з харківським суддею "ще раз показує, чому суспільство не вірить суддям і вимагає позбавити їх недоторканності". "У Конституції недоторканність депутатів визначена лише для того, щоб влада не могла впливати на суддів. Однак наші судді використовують свої права не для захисту від впливу, а для захисту своїх власних інтересів", - каже Банчук.
     
     Нагадаємо, вчора вночі в одному з кафе Харкові суддя вчинив бійку. Прибулі на місце конфлікту співробітники ДСО намагалися переконати суддю припинити конфлікт добровільно, проте суддя у відповідь лише спробував вихопити автомат у міліціонерів і погрожував розстріляти оточуючих. Міліціонери затримали суддю, але вже наступного дня самі опинилися під арештом. 
(написано 13.06.2013 в 15:46 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
калашников : Сьогодні нарешті опозиція обьедналася, і висунули единого кандидата на Президента України.Дуже уважно послухав кожного лідера.Здивували їхні виступи, де вони майже всі просять допомоги у народу, якого вони 20років поспіль обдирали.Як приклад їньої щирої любові, є те що коли винесли законопроєкт про зняття пільг з депутатів, а ці гроші надати на соц.пільги злиденним, то більшість опозиційних депутатів не підтримали це.Далі більше.Женя тимошенко звернулася з інформаціею про те, що її мама маже при смерті і як її висувати на Президента.Чи може тоді вона оживе, а може в нас буде Президент як в Америці Рузвельт.Далі більше.Женя дуже клялася, і розказувала про те як вона любить дітей, і не згадала про те, як вона зі своїм бойфрендом їздила по людям на пляжі байком.Як тільки їм погано зразу до Українців.Клоунада.  (написано 15.06.2013 в 20:07 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Молодцы, оппозиционеры, давно пора объединиться! Главная задача – подписать ассоциацию, а там и Юлю вытащить из лап шапкокрада. То, что она выдвинута кандидатом в президенты – хороший знак. Только единый кандидат от оппозиции – залог нашего успеха. Слава Украине!   (написано 16.06.2013 в 15:54 з адреси:  129-162-55-37.pool.ukrtel.net)
 : А вона зможе хвора бути Президентом.Власенко заявив, що вона вже не встае, а її доця заявила, що вона вже при смерті.Як жінку, то мені її шкода.І я за те, щоб її звільнили, і хай їде лікуется.Вона забувае що менталітет Українця, це повага до сильного і жалість до хворого.І мало хто оцінить її жертву в ім"я народу.Обісруть як все добре у нас.Так що шановна Юлія Волдимірівна пошліть все на х..,і бережіть свое здоров"я.Не мае чого, і заради чого, повільно вмирати.  (написано 16.06.2013 в 16:04 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Опять врешь, Калашников. То, что она при смерти Власенко не говорил. А то, что больна, так это ничего - до 15 года подлечат. Главное, что она мужественно переносит все испытания, которые шапкокрад послал на ее голову. Он боится ее пуще смерти. Ничего пусть подрожит еще два года - недолго осталось.  (написано 16.06.2013 в 16:13 з адреси:  129-162-55-37.pool.ukrtel.net)
степану : І ти сподіваешся що її підлічать.Хто і де.Ще нікого радіоактивними матеріалами не вилікували.Ти що міркуеш у Владі дурні, щоб її випустити.Ця кричати не буде Слава Україні,і робити дурні акції.Вона реально поведе за собою людей.А цих клоунів влада всерьез не сприймае, тому і не забороняе їхні мітинги які не мають під собою ні соціальних,ні єкономічних вимог.На дешеві понти ,як кажуть в Одессі люди вже не ведится масово.А на більше у них розуму не мае.Потрібен лідер, якого Влада надійно закрила.Розумні політики такі як Гриценко,та організатори майдану там не присутні як і Луценко.Кричіть і надалі москалів геть і Слава дурням.Як в свій час галасували Ющенку.  (написано 16.06.2013 в 16:27 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Никуда они не денутся – выпустят рано или поздно, если в Европу хотят. Освобождение Ю.Тимошенко – одно из главных условий этого процесса. И ни дай Бог с ней что-то случится! Тогда ни шапкокрадам, ни нам Европы не видать как своих ушей. А Луценко не вступил в Батькивщину потому, что сейчас он занимается созданием нового гражданского движения. Так, что все правильно – поднимать людей нужно не только по партийной линии, а и снизу, с самих глубин. Юрий Витальевич с этим справится лучше всех.  (написано 16.06.2013 в 16:37 з адреси:  129-162-55-37.pool.ukrtel.net)
степану : Розумно почав мислити.Тільки шановний Европа їм, не потрібна.Все робится для того щоб дати громадам зрозуміти, що бачите, ми хочемо, а вони нас не беруть.В Европі, тим чим займаются вони тут, там їм це ніколи не пройде.Маю на увазі корупцію,телефоне право,вибіркове судочинство.Для них споріднений ТС так як там, така ж сама модель розвитку.А приеднуватися до Росії їм також не з руки .тому що прийдется ділитися з старшим братом.Ось бовтаемося як щось в ополонці.  (написано 16.06.2013 в 16:48 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : дуже розумно пише козак.а чого не хвалить свого отамана який його кормит і поїть.а ще й на коні дае погарцувати.  (написано 16.06.2013 в 17:24 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Глупые вы. Сближение с ЕС вплоть до обретения Украиной членства – программное положение шапкокрадов. У них нет другого выхода, кроме как идти в Европу. В России они никогда не пойдут, судьба Ходорковского их кое-чему да научила, а оставаться между там и здесь не позволит глобализация. Тут выбор у них невелик: или выпустить Тимошенко и влиться в экономику Европы, или попасть в лапы дядюшке Пу. Они хотят в Европу, но так, что бы Тимошенко осталась за решеткой. Но это им уже не позволят.   (написано 16.06.2013 в 18:36 з адреси:  129-162-55-37.pool.ukrtel.net)
LOM для Степан : Степан не смеши мои тапки.Как только Пахан решит пойти в ЕС и помахать России ручкой,так сразу его пророссийский электорат помашет ручкой ему и поставит крест на его президентсве в 2015 году.Это как пить дать!)))  (написано 16.06.2013 в 19:10 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
калашников LOMу : Совершенно верно.Росия с ее военным потенциалом, никогда не отпустит Украину в Европу.Для нее это потеря Черноморской базы флота,потеря буферной зоны между Росией и НАТО.Приблежение ракетных площадок к своим границам.У Росии пока остается много рычагов давления на Ураину,которая лишилась своего ядерного потенциала в отличии от Беларусии.Так что перестаньте мечтать о Европе.Украина не страны Балтии, котоые Росия отпустила.5колона которая имеет сильные корни в Восточной Ураине не даст Президенту уйти в Евросоюз.  (написано 16.06.2013 в 19:34 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Лому и Калашникову. ПРдуны и шапкокрад лично никогда не скрывали своей европейской цели. Подчеркиваю-это их програмная цель. И она совсем не отвернула от их партии их же избирателей, а скорее наоборот-притянула. Почему? Потому, что в Луганске или Енакиево тоже хотят жить по человечески. Так то, вот.  (написано 16.06.2013 в 20:13 з адреси:  129-162-55-37.pool.ukrtel.net)
 : А теперь казлы двумя ногами..
     сайт
      
(написано 17.06.2013 в 09:02 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік