Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.06.2013 ПРО НЕДОТОРКАНІСТЬ.

На пленарному засіданні сесії Верховної Ради України-14 травня 2013 року - Партія Регіонів "підсунула" для голосування народним депутатам таку собі "дурилку" - обрізану версію законопроекту про зняття депутатської недоторканності.У цьому , нібито "доопрацьованому" законопроекті , позбавляються недоторканості лишень народні депутати , а президент та судді і надалі залишаються недоторканими, посилаючись на рішення Конституційного Суду ,який у липні 2012 року оголосив, що недоторканість можна знімати тільки з депутатів, а з суддів та президента- ну ніяк. Проект цього законопроекту Верховна рада не підтримала. Позицію фракції "Свобода" , щодо вибіркового зняття недоторканності прокоментували народні депутати від ВО "Свобода" Андрій Мохник та Ігор Мірошніченко. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" виступає за скасування депутатської недоторканості у всіх її проявах , про це зазначено в програмному документі партії - "Програмі захисту українців". Однак в усіченому (регіонівському) варіанті , голосувати за проект закону про внесення змін до Конституції України , щодо недоторканості - неприпустимо. ВО "Свобода" нагадує - що сьогодні на народних депутатів від опозиційних сил часто застосовують силу , порушують кримінальні справи та чинять інші види тиску під час виконання ними депутатських зобов'язань. Водночас коли деякі провладні депутати - цивілізовано відпочивають - увага - на закордонних островах та курортах - за наші з вами гроші - українських платників податків. Народним депутатам від ВО "Свобода" економічна недоторканість не потрібна вже сьогодні, а ось політична....- більшість українців знає , що жити в Україні , скасовуючи тільки депутатську недоторканість , буде дуже складно. Тоді про чесні вибори можна забути , а це значить що втрачається можливість кожного українця - впливати та змінювати владу - це значить що в Україні буде панувати режим типу Каддафі- на невизначений термін- чи такого майбутнього ви бажаєте собі та своїм дітям.Тоді народні депутати від опозиції сидітимуть у прокурорів,у райвідділках міліції,а тим часом бандити на всій території України крастимуть людські голоси ,крастимуть кошти з міських та обласних бюджетів . Навіть ця недоторканість що є - не зупиняє дії влади- "ломати" депутатів , пакувати в автозаки та ін. Славутська міськрайонна організація ВО "Свобода" закликає славутчан та мешканців району до підтримки опозиційних депутатів. Не будьте байдужими! Борітесь за свої права! Щасливе майбутнє - це як храм , який треба будувати щодня ,цеглинка за цеглинкою - не покладаючи рук , не зважаючи на втому і не втрачаючи надії. Це наш обов'язок перед нацією і перед своїми дітьми.Слава Україні!


Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 12

калашников : Перед Законом повинні бути всі однакові.І починати потрібно з себе,в першу чергу з депутатів.І не потрібно щось вигадувати.Адже ми добре знаемо, що туди пролізли не дуже чисті в моральному плані людці.А то починаете вигадувати колесо.Зніміть спочатку з себе, а там процес піде.Ні.не хочется.Адже багато з вас туди пішли заради цього.Чесному боятися нічого.А то на словах патріоти, а як до діла то зась.Цікаво .Як проголосуете ви за офшори. Звісно, позитивно ,тому що ваших інтересів там не мае.Ще не встигли туди накласти.Всі ви там однакові.Едине чим відрізняетеся-.коліром прапорів.А Слава Україні будемо казати, коли ми вас всіх поскидаемо зі своеї шиї.Це стосуется депутатів всіх партій і скликань.Слава волелюбному,працьовитому Українському народові без негідників-корупціонерів .  (написано 06.06.2013 в 06:56 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
LOM : Искренне насмешила позиция свободы. :-))))) Или они не понимают, что как только по какой то дикой случайности упомянутый закон примут -им всем , полным составом фракции, придется пересесть с комфортных парламентских кресел на нары следственных изоляторов :-))))  (написано 06.06.2013 в 08:34 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
калашников : Після обідне засідання вр, опозиція перетворила в міжнародне посміховище.Бійки.лайки і свист в залі.Оце ганьба влади.Соромно жити в такій країні.І після цього ми хочемо в Европу.Хто творить закони.Через годину все закінчилось.Дебіли бьются, а кролик сміется і потирае руки.  (написано 06.06.2013 в 16:24 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
калашников : Після обідне засідання вр, опозиція перетворила в міжнародне посміховище.Бійки.лайки і свист в залі.Оце ганьба влади.Соромно жити в такій країні.І після цього ми хочемо в Европу.Хто творить закони.Через годину все закінчилось.Дебіли бьются, а кролик сміется і потирае руки.  (написано 06.06.2013 в 16:25 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : У товарища Калаша все ы, только он и ВБС нормальные. Да и водоканал также нормальный, там его сын работает, а вот ЖКО паганцы. Крыша у Калаша протекает. Он ещё в придачу хочет индивидуальное отопление. Видишь ли у него пенсия маленькая, а тариф на отопление большой.  (написано 06.06.2013 в 16:50 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Д.К. : правильно ро що бьються. Давно пора з турків приклад брати.  (написано 06.06.2013 в 16:53 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
калашников : Это у тебя оида в голове протекает.Для меня что работники водоканала, что жко одинаковые.Они в отличии от тебя работают руками а не языком.И ни какой я тебе не товарищ.Товарищи у тебя петухи на зоне.Ты действительно %правды.Тут ты про себя правду написал.И живут же такие пакостники которые всем гадят.Чтоб ты здох .как говорил один герой кинофильма.А также чтобы рога, которые ты носиш выросли до неба.Мало тебя жизнь наказала.Писал бы уже что я больной Золотарук и взял ник %правды.Тебя же все знают как больного.Носишся с дурной идеей.Езди на своем драндулете без номеров и смотри за новой женой, а то и эта рога наставит.Ты засранец мои деньги не считай. А отопление я не желаю ставить.Мне хватает денег на все.  (написано 06.06.2013 в 18:16 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : Да,ребята,у вас тут просто эталон уважения друг к другу. А еще на депутатов киваете))  (написано 06.06.2013 в 19:30 з адреси:  112-209-53-37.pool.ukrtel.net)
калашников зіркам : А чого він то мене то мера зачіпае.Ми йому що в борщ на...и.який оттвет то такий і привіт.Е з кого приклад брати.В верховні зраді не кращі.Всерівно нас в Европу не візьмуть, то е можливість похамити.З нас і так весь світ сміется.Мені звонили з закордону, то в ніх наші сесії йдуть як бетселери.Кажуть що такого не побачиш ніде.Одні клоуни в одежах від Версачі і Кутюрье.А ти кажеш за нас.Нам також треба розважитися.  (написано 06.06.2013 в 20:23 з адреси:  94-153-30-15-slvt.broadband.kyivstar.net)
Степан : Между прочим в других парламентах не меньше наших дерутся. В Японии например.  (написано 07.06.2013 в 12:24 з адреси:  228-180-178-94.pool.ukrtel.net)
LOM : У меня в связи с последними комментариями риторический вопрос: в банановой республике,где живут папуасы,которые себе уже выбрали ЦАРЯ, нужен ли вообще в такой стране парламент?  (написано 07.06.2013 в 13:59 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Так что, давайте и у нас упраздним? Этой банде только этого и надо!  (написано 07.06.2013 в 20:09 з адреси:  118-237-95-178.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік