Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.05.2013 ТВОРЧИЙ ЗВІТ СЛАВУТСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

27 квітня кожен, хто переступив поріг Славутського міського Палацу культури не залишився байду-жим до святкового дійства, яке нам представили викладачі та вихованці
Славутської дитячої школи мистецтв – творчого звітного концерту. На свято завітали не лише батьки, близькі родичі та друзі, а й люди, які не залишаються байдужими до дитячої
творчості, до високих успіхів наших юних славутчан (хоча їх було небагато). Номер за номером на сцену виходили найкращі: талановиті, завзяті, упевнені. Цікаві виступи, оригінальні аранжеровки викликали захоплення у всіх присутніх в залі.
Особливі емоції викликали учні підготовчої групи хореографії (керівник Т. Чешева). Адже, впевнена, не залишилось нікого, кого не зачепив виступ цих ще таких маленьких, але вже зірочок, які обов’язково засяють на найвищих переможних п’єдесталах їхнього майбутнього творчого шляху.
У цей день найкращі учні та викладачі були відзначені грамотами. «За вагомий внесок у художньо-естетичне виховання підростаючого покоління, за сумлінну працю та підготовку учнів до міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів» директором Славутської дитячої школи мистецтв Людмилою Василівною Скрипнюк грамотами були нагороджені: завідуюча фортепіанним відділом Н. Д. Чайка, керівник зразкового гурту «Щедрик» Т. В. Маліновська, завідуючий народним відділом О. А. Бондарчук, завідуюча
теоретично-хоровим відділом А. А. Бинкова, викладач хорового відділу Н. О. Салогуб, викладач народного відділу В. Ф. Литвиненко, викладач художнього відділу А. К. Нугуманова, викладачі оркестрового відділу І. С. Козачок, О. В. Гринькова, Г. В. Нестерук, заступник з навчально-виховної роботи, викладач фортепіанного відділу Я. Ф. Ткачук.
«За активну участь у громадському житті школи, зразкову поведінку та популяризацію музичного мистецтва» нагороджено учнів оркестрового відділу К. Гринько, М. Барінову, А. Бабенко, О. Лук’янчук, О. Шварц; учнів фортепіанного відділу Д. Орєхову, Т. Чайку, А. Мельничук, Н. Бондар; учнів вокально-хорового відділу О. Григорук, Д. Форсюк, Ю. Савчук, В. Савчук, Д. Хижавського, В. Якимчук, А. Федорову; учня народного відділу А. Чайку.
Грамотою Обласного науково-методичного центру «за високу професійну та виконавську май-стерність виявлену під час обласного конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах» нагороджений концертмейстер О. В. Моісєєв.
Грамотою Обласного науково-методичного центру «за досягнуті успіхи у навчанні, високохудожню виконавську майстерність виявлену в III етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймось брати мої» присвяченого Шевченківським дням» нагороджено ученицю СШМ Владиславу Миронюк.
За IV місце в Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Підводні фантазії» грамотою нагороджена учениця СШМ Інна Федорчук. За участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Підводні фантазії» грамотою нагороджено Станіслава Кравчука.
За участь у Всеукраїнському конкурсі «Юний піаніст», який відбувався у місті Кам’янець-Подільський дипломом нагороджено Божену Поліщук, Ярославу Андельш.
Подякою «За участь у VI Обласному конкурсі виконавців на народних інструментах «Подільський дивосвіт» нагороджено Миколу Хильчуна та Сергія Мельника.
Дипломом нагороджено Славутську дитячу школу мистецтв, яка зайняла IV місце в Міжна-родному фестивалі дитячої творчості «Підводні фантазії - 2013».
Також Людмила Василівна відзначила, що «звітний концерт – це велика подія, яка вимагає від учнів – відповідальності, старанності, від викладачів – зібраності, організованості. Водночас, звітний концерт – це велике свято, свято краси, посмішок та музики. Ми навчаємо дітей прекрас-ного, навчаємо музиці, тому нашу місію у цьому житті можна назвати найбільш гуманною. Сьогодні, на цій сцені, наші юні обдарування мали змогу продемонструвати свої здобутки в різних напрямках: фортепіанному, народному, вокально-хоровому, оркестровому, духовому, хореографічному».
Міський голова Василь Сидор високо оцінив майстерність кожного виконавця та побажав по-дальших творчих злетів. «Ми в свою чергу намагатимемось зробити усе, щоб наші діти могли себе реалізувати, щоб мали змогу прославляти нашу культуру, нашу Україну».
Останнім часом Славута була багата на різноманітні звітні концерти, огляди художньої самодіяльності, конкурси. На кожному святі славутчани мали змогу насолоджуватись
високопрофесійними виступами юних обдарувань, які робили усе можливе аби довести – Славута справді талановите місто. Нехай, у майбутньому, не кожен піде стежиною творчості. Нехай не кожен з цих дітей стануть видатними музикантами, популярними співаками та танцівниками.
Та цінні уроки, які вони отримали від своїх наставників, спогади про перші маленькі перемоги назавжди закарбують любов до високого мистецтва гри, танцю та співу.
Кожен концерт супроводжувався чудовими виставками ручних робіт з найрізноманітніших матеріалів. Що вкотре підтвердило – в нашому краї живуть майстри на всі руки. Славутська дитяча школа мистецтв представила на осуд глядачам прекрасну виставку картин, натюрмортів, у виконанні учнів 10-12 років, інтер’єрних ляльок (Анжели Нугуманової), виставку петриківського розпису (Ірини Ткач). Клас декоративно-прикладного мистецтва функціонує лише один рік, а вже такий успіх.
Шкода лише, що відвідувачами подібних заходів є в основному рідні та близькі, що рідко побачиш під час концерту людину, яка прийшла, бо їй справді цікаво. Чомусь, коли до нас приїжджають більш відомі артисти, ми не втрачаємо можливості і знаходимо вільну годинку у нашому графіку аби відвідати захід, а коли діло доходить до наших, славутських, артистів, усе закінчується напівпустим залом. Тому хотілося б побажати славутчанам більш цікавитись культурним життям нашого міста, можливо кожен із вас віднайде там щось справді важливе та корисне для себе.

Вероніка Чернега, фото автора
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік