Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.05.2013 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

Уже не один раз побував у Славуті собріолог із Черкас, член Всеукраїнської громадської організації «Твереза Україна», Юрій Оробець. Двічі він проводив п’ятиденні курси з основ обріології про тверезий та здоровий спосіб життя для працівників психологічних служб та викладачів предмету «Основи здоров’я» в межах Положення про щорічну Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене», затвердженого наказом МОН, молоді та спорту України від 11 травня 2012 року №567, а також для фахівців Славутських районної та міської служб для сім’ї, дітей та молоді. Вони отримали кваліфіковану професійну інформацію про напрямки подолання алкогольної та тютюнової залежності тих категорій населення, з якими безпосередньо працюють. Це дасть можливість фахівцям даної сфери застосувати таку науку як собріологія на практиці.
З цікавим лекціями та семінарами побував Юрій Григорович (і неодноразово!) у кожному навчальному закладі нашого міста (крім технічного ліцею), лісгоспі, центрі зайнятості, ЖКО, міськводоканалі, міськвиконкомі. Його наснажливі лекції, ілюстровані фрагментами документальних філь-мів, цікавими роликами, мали нагоду чути шкільні та батьківські колективи сіл Миньківці, Іванівка, Хоровець, Крупець, Кривин Славутського району, село Хутір Шепетівського району. У самій Шепетівці він неодноразово читав лекції у школі-інтернаті, медучилищі, сільськогосподарському технікумі, школі №1. Ця просвітницька робота була ініційована Славутською міськрайонною громадською організацією «Твереза Славутчина» (голова А. І. Почекета), за сприяння інформаційно-методичного центру управління освіти виконавчого комітету Славутської міської та районної рад.
За свідченнями слухачів та моїми особистими враженнями лекції, семінари, курси, «круглі сто-ли», які проводить Юрій Григорович Оробець присвячені животрепетним та актуальним питанням тверезості. Вони глибокі, доленоснострогі. Їхня суворість, на мою думку, тільки надає слухачам впевненості в тому, що з ними, в наш лукавий час, якраз і не лукавлять, а говорять, хоч і гірку, пекучу, але правду. Великий життєвий досвід, надзвичайно широка ерудиція, уміння говорити і переконувати, відчувати та розуміти аудиторію – ось далеко
не повний перелік особистих якостей собріолога із Черкас. Зі своїми лекціями та семінарами він іде до людей різного віку та життєвого досвіду, але його особливо цікавить молодь. Школи, ВНЗ найбільше потребують його аргументованого, розумного, правдивого слова.
Широка географія перебування Юрія Григоровича у різних куточках України: Луцьк і Рівне, Львів та Ужгород, Миколаїв і Чернівці, Шепетівка та Івано-Франківськ, Славута і рідні Черкаси… Жителі міст і сіл України, в яких перебував і читав лекції, вів семінари Юрій Григорович, прислуховуючись до нього, вчаться жити тверезо, осмислено, красиво. У слухачів формується ціннісне ставлення до тверезості, бажання в особистісному плані позбавитися від хімічної залежності. Найбільше у цьому допомагають курси. За їх основу взято
методику Г. А. Шичка, згідно з аргументованими переконаннями якого людина труїться алкоголем а палить в результаті відповідної запрограмованості.
Алкогольна та тютюнова запрограмованість – це така спотвореність свідомості проалкогольними та протютюновими вимислами, яка спонукає людину здійснювати об’єктивно невиправдані протиприродні та багатогранні шкідливі вчинки, вживаючи отруйну рідину, що містить наркотик – етанол, ковтаючи отруйний тютюновий дим.
Слухачам курсів доноситься достатня та достовірна інформація з даної проблеми і запропонована методика її аналізу за допомогою написання щоденників. На перший погляд на заняттях Юрія Григоровича нічого особливого не відбувається.
Він читає лекції, ілюструючи їх цілим рядом відеороликів та кадрами з кінофільмів. Слухачі записують основні положення, а потім вдома, перед сном, відповідають на спеціально поставлені за-питання, тобто ведуть так званий щоденник, занотовують установки самонавіювання на відмову від алкоголю та тютюну, за ведення здорового способу життя. Та на подив самих слухачів, уже після де-кількох занять у них наступало прозріння, і вони бачили шляхи добровільної відмови від отруєння тютюном і алкоголем, бачили шляхи вибору свідомої тверезості.
У ході занять забезпечується засвоєння наукової інформації про наркотики, які дискредитують спосіб життя, зв’язаний з їх вживанням, надається допомога у формуванні життєвих
цілей та потреб. Викладач переконливо доводить, що тяга до наркотиків, тобто позитивні про них думки, є не хворобою, а результатом спотвореної свідомості, й що вживання алкоголь-ного наркотика у вигляді пива, вина, шампанського та інших – дика і нерозумна традиція, яка призводить до виродження роду ті народу. На моє прохання поділитися враженнями від курсів слухачі відповідали так: «Враження найкращі, цілком і повністю позитивні». «Від занять у мене дуже приємні враження. Налаштована на позитив, на тверезий спосіб життя і хочу, щоб всі мої близькі люди вели також здоровий спосіб життя». «У результаті занять відбулось усвідомлення того, що немає безпечних доз і що навіть у малій і зовсім
малій дозі алкоголь та тютюн негативно впливають на здоров’я». «Заняття дуже змістовні, цікаві, аргументовані, інформативні. Використаю отриманий матеріал для просвіти своїх учнів, знайомих».
Були й ті ( а їх переважна більшість), які з болем у серці говорили про те, як кожного дня до-водиться спостерігати за людьми із цими згубними звичками. Так і кажуть: «Я мушу бути пасивним курцем і вдень і вночі…». «Боліло серце від безпорадності допомогти близькій людині «поламати» шкідливу програму. Тепер, завдяки заняттям, я бачу шляхи як це зробити. Велике спасибі Юрію Григоровичу».
Не здивували мене і слова слухачів про те, що роботу Ю. Г. Оробця треба назвати подвигом.
Кожного разу, перебуваючи в Славуті, Юрій Григорович виступав з вражаючими матеріалами та інтерв’ю на Славутському телебаченні, допоміг провести цікаву телевізійну зустріч із молодим подружжям, Зіновієм та Юлією Станішевськими, - львів’янами, які не так давно дуже гарно, по особливому колоритно відсвяткували своє тверезе весілля. Хочеться низько вклонитися і сказати слова щирої вдячності Юрію Григоровичу за те, що своєю невичерпною енергією, енциклопедичними знаннями, наснагою та силою Духу він сіє золоті зерна Добра, Краси, тверезості. Тож нехай проростуть вони рясними сходами у людських серцях.

Марія Караван


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 1

калашников : А чого не згадали голову ГО Територія життя А.Ільїна.Він бува часом не запив.Чи може поїхав на зустріч з Аделаджі.І на круглому столі коли була зустріч з перевізниками, він як голова громадської ради був відсутній.Видно сердешний перетанцював на дискотеках.А його так чекали.  (написано 20.05.2013 в 21:14 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік