Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.05.2013 НЕ ПОВТОРИТИ ПОМИЛОК ІСТОРІЇ

Микола Миколайович Руцький народився 28 березня 1961 року в селянській родині в с.Ільпибоках Млинівського району на Рівненщині. Закінчив Демидівську середню школу, а в 1983 році українське відділення філологічного факультету Львівського державного університету ім. І.Франка. працював учителем, науковим співробітником Острозького історико-культурного музею-заповідника, журналістом, редактором видавничого центру фірми «Надія», режисером телекомпанії «Руна».Один із лідерів і засновників Народного Руху на Славутчині. Обирався депутатом Нетішинської міської і Хмельницької обласної рад народних депутатів 21 скликання.Друкувався у республіканському літературному альманасі «Вітрила» (1988,1989 рр.), у Хмельницькій антології «Сто поезій ста поетів»(1992 р.), журналі «Дзвін» у рубриці «Вірші наших читачів» (№12, 1992 р.) у наукових краєзнавчих збірниках «Житомир в історії Волині й України» (1994 р.) та «Велика Волинь» (1994 р.). Стаття «Останній бій художника УПА Ніла Хасевича» вийшла у 1996 році в книзі австралійського письменника українського походження Юрія Борця (Ю.М.Пашківського).Лауреат Хмельницької обласної премії імені Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» (1996 р.) за дослідницьку роботу в історії національно-визвольних рухів Волині та Поділля.

У Славуті 10 квітня в бібліотеці міського Палацу культури, відбулася презентація книг відомого на Хмельниччині письменника, нашого земляка, що нині проживає у Нетішині, Миколи Руцького: «Вертеп Смерті», «Система», «Котел», «Вони виборювали волю України» - всі вони пов’язані між собою тематикою Українського Повстанського руху.
Подібні видання, що були презентовані вчителям історії м. Славути, є досить важливими для сучасної української спільноти, адже навколо багатьох сторінок визвольного руху ще й досі не вщухають суперечки та дискусії. Тому важливим є донесення правдивих сторінок історії нашого народу в період воєнного протистояння Радянського Союзу та Німеччини. Як розповів автор, збирати матеріали для книг почав дуже давно, адже народився в сім’ї українського повстанця, і ще з раннього дитинства бачив, що є дві правди однієї теми.
Силою політичних обставин склалося так, що в роки, коли на заході України воїни УПА билися й гинули в нерівній боротьбі за волю свого народу, більшість цього самого народу під впливом комуністів була байдужа або ставилася до них, як до зрадників. Антиукраїнські стереотипи, насаджені у свідомість населення України компартійними ідеологами, продовжують діяти і сьогодні, маючи неабиякий вплив і після проголошення незалежної Української держави, за яку віддали свої життя воїни УПА, і як мовив на презентації міський голова В. Сидор, ми повинні знати правду, використовуючи об’єктивну інформацію зібрану та збережену невтомними ентузіастами та сподвижниками української справи, щоби не повторити помилок минулого.
В ході зустрічі Микола Руцький розповів про перебування та бойові кампанії українських підпільних загонів УПА на території Славутчини та регіону. Детально проаналізова-но діяльність активних діячів УПА зі Стриган, Ганнополя, Піддубець, Острога, Ізяслава, змальований їх життєвий шлях з реальними іменами та прізвищами.
А основою цих життєвих історій стали численні зустрічі автора із безпосередніми учасниками груп та загонів УПА у нашому регіоні. Багатьох з цих людей уже немає в живих, але записані з їх слів розповіді, дають можливість уявити картину боротьби українського народу за незалежність та свободу з-під окупації як німецької, так і радянської.
Цікаві факти, історії, що довгий час трималися учасниками підпілля лише в собі, стали доступними саме непохитній волі Миколи Руцького. Так у місті Славута проживає Іван Юхимович Зеленюк, легендарна особа, що пройшла славний шлях українського повстанця.
Викладені матеріали у книгах автора дають можливість реального проектування фактів та подій, що відбувалися у нашому краї в період воєнного протистояння, особливо це корисно учителям історії.
Зневіра сьогодення сприяє національній апатії та байдужому ставленню до історії свого народу. Але є ще патріоти свого народу, що здатні бити у дзвін та кликати за собою, говорити голосом правди.
І серед них, почесне місце за Миколою Руцьким, який своєю невтомною працею, небайдужістю до історії власного народу та його минулого, своєю творчістю сприяє популяризації історичної правди нашого народу, його славних традицій.
Автору вдається не просто, в черговий раз, написати та виправити перекручені кимось сторінки української історії, але й донести до нас світлі імена борців за незалежність та свободу Української держави.
Книги Миколи Руцького про період воєнного лихоліття в житті нашого народу сприятимуть не лише розумінню історії нашого краю, але й тих ідей, що спонукали учасників національно-визвольного руху до самопо-жертви заради українського народу та його державності.

Ігор Яніцький,фото автора
Розміщено:
Редакція «Вісті громади»  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 31

*** : Молодец,Николай Николаевич! Руби правду-матку и дальше на благо нашего города и нашей украинской страны.  (написано 16.05.2013 в 21:35 з адреси:  129-180-178-94.pool.ukrtel.net)
єсу : така популярність як зараз у юльки в народа.виходить 200 проплачених і все  (написано 17.05.2013 в 05:41 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Вам рашистам написали, що захід був для вчителів історії. А вчителі будуть доносити цю правду учням і т.д. Караван-іде, а ви все гавкаєте. Не набридло?  (написано 17.05.2013 в 07:51 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Фашисти і комуністи починали зі спалювання книжок. Рашисти починають зі спалювання ляльок. Вчора на рашиському шабаші в Криму вже палили ляльку Фаріон. Якщо їх не зупинити, завтра ці відморозки будуть палити прапори України, а після завтра всю Україну.  (написано 17.05.2013 в 09:10 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
*** : Точно, Сергей. Дай этой "антифашистской" мрази волю, они всю страну снова в ГУЛАГ превратят.  (написано 17.05.2013 в 12:29 з адреси:  157-2-178-94.pool.ukrtel.net)
*** : ЭС, а ты кавычки то не переноси, не надо. Вы такие же антифашисты, как рашисты-демократы. Одного вы поля ягоды, дорогой, одного-тоталитарного.  (написано 17.05.2013 в 16:46 з адреси:  157-2-178-94.pool.ukrtel.net)
калашников : Уважаемый г.Гавюк убедительно прошу вас ввести регистрацию.Чтобы каждый писал под своей фамилией.Об этом вас просил кроме меня и И.пиголь и многие нормальные люди.Тогда пойдет нормальная дискусия и исчезнут тени которые сайт избрали для обливания грязью своих опонентов.За слова сказаные надо отвечать.Все хотят в Европу так надо перестраиватся.Там за оскорбление оччень большие штрафы.  (написано 17.05.2013 в 19:24 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : В принципе, я тоже был бы не против. Но, уважаемые сограждане, сейчас есть вещи поважнее. Внимание! Обыкновенный фашизм. На завтрашнюю акцию оппозиции не только не пускают людей, но уже стягивают спецвойска. Только что прочитал: Щойно прийшли повідомлення із Луганська та Маріуполя, що на вокзалах цих міст міліція не пускає на потяги групи людей, які прямуютьдо Києва, попри наявність на руках квитків та посвідченнь особи. Всі, хто не за Януковича, – фашисти!
     "В Луганську та Маріуполі активістів опозиції, які їдуть до Києва на акцію протесту "Вставай, Україно!", знімають з потягів. – сайт "Батьківщини".
     Так, сьогодні міліція і провідники не пустили у потяг "Київ-Луганськ" близько 50 активістів. Все це відбувалося під керівництвом начальника зміни Ольги Татарченко та підполковника міліції Євгена Дубовського. Вони виправдовували свої незаконні дії "руководством специальной инструкцией".
     При цьому провідників і міліцію не цікавило, що у активістів є всі необхідні документи і квитки.
     Крім того, людей, які мали намір взяти учать у акції опозиції 18 травня, зняли із потяга "Маріуполь-Київ". Кількох активістів забрали у міліцію.
     Щойно стало відомо, що на під'їзді до станції Волноваха одну з активісток Лідію Сергєєву правоохоронці на ходу викинули з потяга. Очевидці повідомляють, що в неї закривавлена голова. Зараз поїзд рушив, правоохоронці, які викинули активістку з потяга, зачинилися в тамбурі.
     Також на Донеччині невідомі особи вночі масово знімали номери з приватних автомобілів опозиціонерів.
     В какой стране мы живем и что делать с этими скотами в лице власти дальше?
      
(написано 17.05.2013 в 19:29 з адреси:  157-2-178-94.pool.ukrtel.net)
калашников : Может кто стыдится своей фамилии.Недавно был круглый стол по поводу льготного обслуживания автотранспортом.Приглашенны были все общественные деятели.Но...никто из тех, кто толпой привык кричать,прячась за спинами не пришел.А почему.Видно для них здоровая дискусия, где было найдено рациональное решение не нужно.Для них главное дестабилизация в городе и чем хуже тем лучше  (написано 17.05.2013 в 19:32 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : И не только в масштабах города, а страны. Но нас не остановить. Сегодня ночью выезжаем с друзьями на Киев на моей "быстрой лошадке". Всех не переловят. Присоединяйтесь. Украина-вставай!  (написано 17.05.2013 в 19:39 з адреси:  157-2-178-94.pool.ukrtel.net)
калашников точкам : Согласен.Особо меня удивило сегодня высказывание Г.Ефремова.Он на брифинге заявил что провокаций не будет.А уже то, что в противовес акции опозиции, проводить свою акцию уже есть провокация.Ведь акция Вставай Украина запланирована была раньше.Свою акцию ПР должна была бы провести в другой день.Где спрашивается свобода выбора, и где забота о народе, когда возникает очень большая вероятность столкновений.Когда власть научится уважать и беречь свой народ.Жаль что забывают историю и не помнят слова великого полководца, что воюют не числом а умением.И который при переходе через Альпы, спал вместе с солдатами и кушал с ними с одного котелка.Он берег каждого солдата, а маршал Жуков кидал в мясорубку войны тысячи, и говорил что бабы еще нарожают.Вот вам и результат того, что в 17г к власти пришло быдло, которое и сейчас при власти.Как пример,многие депутаты от ПР не знали кто такой академик Вернадский.Светило с мировым именем.Отсюда все наши беды.Давайте не уподоблятся им и будем толерантны друг к другу. не взирая на разные политические взгляды  (написано 17.05.2013 в 19:53 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Aдмін : калашников, не потрібно писати коментарі, представляючись іншою особою. До того ж реєстрація вже пару років є сайт Реєструйтесь.  (написано 17.05.2013 в 19:57 з адреси:  109-162-25-99-slvt.broadband.kyivstar.net)
17 05 : Калашніков, і тут тебе розкусили.  (написано 17.05.2013 в 21:21 з адреси:  68-97-124-91.pool.ukrtel.net)
калашников линну. : Спасибо за подсказку.На сколько я помню Пугачева казнила Екатерина.А насчет того что шапками закидаем, то это высказывание Николая2 перед войной с Японией.А то что в войне с Германией в СССР Человеческий фактор не учитывали, то от этого ни куда не денешся.Даже лозунг не сотреш.Победа любой ценой.Чье это высказывание.Подскажи.  (написано 18.05.2013 в 01:19 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
22-RUS : Вообще-то бывают моменты, когда приходится не учитывать человеческий фактор; когда приходится жертвовать сотнями тысяч людей во имя жизни миллионов.  (написано 18.05.2013 в 02:45 з адреси:  host-109-171-65-213.bbcustomer.zsttk.net)
калашников : Согласен.Но при условии что нет альтернативы.Но когда в результате действий безграмотных военначальников ,когда другое мнение не учитывается гибнут сотни тысяч то это -преступление.Как пример сдача 18армии генерала Власова в плен.А ведь многие этого не хотели.  (написано 18.05.2013 в 04:20 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : ЭС наче з Марсу спустився. Не сміши мої сандалі, ЭС. Ти новини коли останній раз дивився? Справжній фашизм це те, що виробляють сьогодні бритоголові антифашисти. Викидають з вагонів людей, які їдуть на акцію в Київ, зупиняють потяги, автобуси, б’ють і калічать по всій Україні всіх, хто проти цієї влади. Оце справжнісінький фашизм. А на так звані антифашистки двіженія силою зганяють бюджетників і студентів. Оце фашизм. Але скільки фашистській мотузці не витися, а кінець буде.  (написано 18.05.2013 в 08:42 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
PRAVEDNIK : Сергей! Ты хоть вообще понятие имеешь, что такое фашизм? Конечно нет)) Ты же в школе плохо учился)) И по поводу новостей - ГДЕ ТАКОЕ БЫЛО????, чтобы антифа людей из поездов выкидывали))))))))))))))) РАССМЕШИЛ)))))
     Точкам - будешь в Киеве, не забудь крикнуть пять раз "Слава Украине" и два раза подпрыгни, только после этого можешь смело говорить - Я ПАТРИОТ!) 
(написано 18.05.2013 в 09:02 з адреси:  213.174.12.137)
Сергій : Електропоїзд Коростень-Київ, на якому не менше як 120 активістів їхали до столиці, щоб взяти участь в акції "Вставай, Україно!", зупинили на станції Тетерів.
     Активісти повідомляють, що працівники станції Тетерів, посилаючись на наказ "Укрзалізниці", планують відновити рух електропотягу лише після 12.00, тобто після початку акції "Вставай, Україно!" в Києві, повідомляє прес-служба "Батьківщини".
     Водночас, як повідомляють активісти, три ранкові електропоїзди, що мали за розкладом вирушити з Тетерева до Києва, взагалі не вийшли на маршрут.
     Разом з тим, як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", в Одесі вночі невідомі порізали скати на колесах мікроавтобуса, яким активісти мали їхати до Києва на акцію "Вставай, Україно!". Автівка перебувала в дворі голови Одеської обласної організації ВО "Свобода" Андрія Маляса.
     Як повідомляється на Twitter-сторінці "Свободи", у Ніжині скасовано вранішні електропоїзди у київському напрямку. Також скасовано вранішні маршрутки та електрички з Білої Церкви до Києва. Весь ранок за офісом міської "Свободи" стежать міліціянти.
     
     Крім того, скасовано всі рейсові автобуси і маршрутки з Прилук і Чернігова. З обласного центра не можна виїхати до 11-ї години. Автобус, яким чернігівські свободівці курсують до Києва на акцію "Вставай, Україно!", двічі зупиняли даішники і перевіряли "на викрадення".
     
     Водночас автобус свободівців на виїзді з Канева зупинили, водія протизаконно забрали на обстеження щодо наявности алкоголю в крові.
     
      
(написано 18.05.2013 в 10:59 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Багато людей, які думали, що це їх омине, тепер будуть прихильниками опозиції, а велика частина "антифашистів" приєднаються до маршу опозиції!
      
(написано 18.05.2013 в 11:01 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Риги звозять бидло на антифашистський марш: сайт
     Антифашисти-покращувачі:
     сайт
     Фашизм мимо не пройде:
     сайт
     Ось так і живемо:
     сайт
      
(написано 18.05.2013 в 12:39 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
PRAVEDNIK : Серожа) Обратись к врачу. Возможно, еще не поздно)  (написано 19.05.2013 в 11:35 з адреси:  213.174.12.137)
 : Руцький-жопа.  (написано 20.05.2013 в 08:18 з адреси:  37-229-112-191-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік