Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.05.2013 МАРАФОН ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Марафон дитячої творчості в НВО «Дошкільний заклад – початкова школа І ступеня» продовжує свою веселу, бадьору ходу. Після проведення дитячого фестивалю «Обдароване сонечко» відкрилась нова грань учнівської краси – краси інтелектуальної, коли під час весняних канікул 27 березня був проведений шашковий турнір для учнів 3-4 класів на першість закладу, та 4 квітня відбулась інтелектуальна гра «Найрозумніший» для учнів 3-4 класів. Переможцем шашкових змагань став учень 4 класу Кривець Дмитро, який впевнено крокував від одного туру до іншого.
Ці ігри стали уже традиційними і дуже популярними серед дітей. Ще б пак! Це ж унікальна можливість перевірити знання й уміння, а також і результативність своєї роботи. І тому весь рік всі напружено готуються до випробувань різної складності, до активної самореалізації.
Щоб гідно виступити на конкурсах такого рівня як Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», треба навчитися:
правильно відповідати на питання, заповнювати бланки, встигати виконувати запропоновані завдання. Та навіть і це не головне! Найважче – навчитися брати участь в інтелектуальних змаганнях, вигравати і вміти програвати, робити висновки і в жодному разі не здаватися, іти вперед, врахувавши свої помилки. І тоді перемога видається ще бажанішою, а навчальна праця стає не просто «ходінням до школи», а життєвою необхідністю.
Як це відбувається у нас? Після оголошення про дату і час проведення гри «Найрозумніший», дитяче море «заворушилося», почалися розпитування, пошуки цікавої літератури, обмін враженнями, групування за інтересами.
12 учасників змагання вибрали теми неабиякі, а цікаві і складні. Наприклад: Лук’яненко Олександр – «Всесвіт», Верба Вадим – «Тварини», Аліна Ружицька - «Найкращі кімнатні квіти», Діана Сергійчук - «Риби», Данило Гнатко – «Будова Землі», Кухарчук Дмитро - «Дикі тварини Африки», Дубіна Дмитро – «Земля», Дикун Назар – « Космос», Рубанович Денис – «Папуги», Васютинська Анастасія - «Комахи і ссавці. Рептилії», Музурик Денис- «Динозаври», Максим Добринчук – «Україна у ІІ Світовій війні».
Гра розпочалась чітко і організовано, але переходи у грі від одного туру до іншого видалися дуже складними: різниця в набраних балах виявилася мінімальною, тому учасникам довело-ся відповідати на додаткові питання.
Це були справжні уроки виваженої поведінки у запропонованій ситуації, хвилини безцінного досвіду боротьби і усвідомлення того, що знань занадто багато не буває.
Слід зауважити, що сліз і розчарувань від перших невдач у маленьких «конкурсантів» не було, адже ми ро-зуміємо, що вчимося грати, набуваємо досвіду і на наступний рік знову при-йдемо в цю захоплюючу гру.
За результатами змагань до членів шкільного клубу «Найрозумніший» зараховані Верба Вадим, Дмитро Кухарчук, а переможцем інтелектуальної гри «Найрозумніший», володаркою головного призу – Мудрої сови і титулу «Найрозумніша» стала учениця 4 класу Діана Сергійчук.
Хочеться вірити, що «Найрозумніші» – це претенденти на велику перемогу у прийдешніх конкурсах і змаганнях.
Можливо, в майбутньому вони стануть членами клубу «Найрозумніший», візьмуть участь у Міжнародній грі, покажуть свої знання і вміння в усіх життєвих олімпіадах.

А.Лук’янчук, соціальний педагог НВО № 1
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік