Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.05.2013 У СВІТІ МОДНО БУТИ ЗДОРОВИМ… ТА ЛИШЕ НЕ В НАШІЙ КРАЇНІ!

Одного разу, на вулиці, мою увагу привернула дівчина, яка тримала у руках цигарку. Можливо ви скажете, що в цьому не має нічого дивного та чогось такого епохального, оскільки, у наш, без меж, розвинений час, палить кожна третя, якщо не кожна друга дівчина. Та зацікавив мене не сам процес, а те, що ця дівчина була на останніх місяцях вагітності. Спочатку я по-думала, що це не моя справа. Та потім все ж вирішила підійти до неї та запитати, чи не шкода їй майбутньої дитини. Оскільки останнім часом усе частіше почала зустрічати дівчат, які навіть не намагаються кинути цю па-губну звичку і не дивлячись на те, що скоро стануть матерями. Що ж, я підійшла до цієї дівчини. На диво, вона не відреагувала агресивно, а й навіть погодилась відповісти.
А відповідь була банальна та одноманітна для всіх мамочок, яким або байдуже до здоров’я своєї дитини, або ж які просто не забивають собі голову такими дурницями: «Лікар сказав, що неможна кидати палити, якщо вже давно палиш…». Стандартна сучасна відмовка вагітної жінки, яка чомусь вирішила, що цигарки ніяким чином не вплинуть на її здоров’я та на здоров’я майбутньої дитини.
Тому я запитала у лікаря акушера-гінеколога жіночої консультації Славутської ЦРЛ, чи справді шкода від того, що жінка кине палити перевищить шкоду для дитини, мама якої продовжуватиме споживати нікотин, годуючи свою майбутню дити-ну канцерогенними та подразнюючими речовинами, отруйними газами та алкалоїдами, що містяться в цигарці.
Жанна Григорівна Яковчук: «Результатом паління вагітних жінок є народження дітей з малою вагою і зростом та ознаками кисневого голодування. Це пов'язано з тим, що під впливом нікотину відбуваються різні порушення в плаценті, і плід не отримує кисень та поживні речовини у достатній кількості.
Негативний вплив паління відбувається навіть тоді, коли майбутня мама знаходиться в приміщенні, де палять, тобто є пасивним курцем.
Пасивне куріння може спровокувати синдром раптової дитячої смерті. Це смерть дитини першого року життя, у якої не було будь-яких відхилень у стані здоров’я. Одним із факторів, що викликає даний синдром, є тютюновий дим. Та саме вплив паління найлегше попередити.
Що стосується твердження жінок про те, що вони не кидають палити тому, що лікар заборонив, – це повна нісенітниця.
Більш того, часто вагітні жінки не зізнаються своїм лікарям, що палять. Це значно утруднює лікування можливих ускладнень під час вагітності у майбутньої мами. Медпрацівники жіночих консультацій постійно проводять інформативні бесіди про негативний вплив паління не лише для жінки, а й для її майбутньої дитини з вагітними жінками та з жінками, що планують народжувати.
Батькам необхідно запам’ятати, що найкращим рішенням для захисту здоров’я та життя дитини є припинення паління всіх членів сім’ї, яким притаманна ця шкідлива звичка, і виключення впливу інших джерел тютюнового диму. Відмовтеся від паління заради дітей не тільки тому, що діти, які живуть в тютюновому димі, часто хворіють, а інколи і гинуть та більша
їх частина в майбутньому стає курцями».
Не менш важливим залишається і відмова від цигарок, якщо ви тільки плануєте народити дитину. Адже куріння зменшує репродуктивні здібності, як жінки, так і чоловіка. І коли чоловікові ще притаманна здатність відновлення, то у жінки ситуація значно складніша. «Жінка народжується з певною кількістю яйцеклітин, заміни яких протягом життя не відбувається. Вони
лише дозрівають і з кожним менструальним циклом зникають.
Тому, якщо жінка, до завершення процесу дітонародження, вагітна чи не вагітна, палить, цигарки негативно впливають на весь генетичний набір, який вже є в яйцеклітині». Лікарі радять для початку відмовитися від шкідливої звички, причому і батькові, і матері. Буде добре, якщо до моменту зачаття пройде як мінімум один місяць. Але оптимальний термін утримання
від куріння перед зачаттям дитини – приблизно півроку, поки організм не відновиться після руйнувань, завданих йому тютюновим димом. Та зазвичай навіть більш відповідальні май-бутні батьки відмовляються від цієї пагубної звички лише коли тримають у руках позитивний тест на вагітність.
По суті, якщо жінка має вибір палити їй чи ні, то дитина по-збавлена цієї можливості і змушена палити зі своєю недолугою мамою «за компанію». Згадане вище твердження виявилось
лише вигадкою вагітних жінок, які просто не здатні пожертвувати своїми примарними задоволеннями заради повноцінно-го здорового життя своєї дитини. Вони чудово розуміють яку
шкоду наносять, тому й вигадують різноманітні казочки типу:
«А нам лікар заборонив кидати палити! А я народила здорову дитину, хоч і курила!» І цілком заспокоєні продовжують далі вбивати своїх дітей. А те, що в майбутньому дитина може
страждати від ожиріння, хвороби серця, головного мозку, безпліддя їх мало цікавить. Неодноразово мені траплялись і ті вагітні жінки, які палили лише через те, що палять їхні подруги.
Напевно думаючи, що це норма, чи модно, чи через небажання відрізнятись. Байдуже через що. Головне, що з такими темпами аномалією стане здорова дитина, а не хвора.

Вероніка Чернега


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 1

калашников : Повезло.Видно мамочка була під кайфом і лагідно відповіла.  (написано 20.05.2013 в 21:17 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік