Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.05.2013 ЩЕ РАЗ ПРО ІНФЕКЦІЇ ТА ВАГІТНІСТЬ

Формування соматичного, фізичного, психічного і репродуктивного здоров’я проходить в утробі матері з моменту зачаття до народження і тісно пов’язано з проблемами її здоров’я. Змішані урогенітальні інфекції (сечовидільних і статевих шляхів) займають особливе місце серед причин акушерських і перинатальних ускладнень в зв’язку з широкою поширеністю, з інфекціями, які передаються статевим шляхом і інфекціями TORH комплекса.
Характер ушкоджень при внутріутробних інфекціях залежить від терміну вагітності. Якщо інфікування проходить в перші 6 годин після запліднення, то під впливом збудника зигота гине або повністю редукується. У перші дві неділі після запліднення інфекції приводять до бластопатій, які схожі до генетичних захворювань. Якщо інфекція вражає материнський та плодовий організм до 28 тижнів вагітності, то вона приводить до порушення подальшого розвитку вже сформованого органа. Наприклад: інфекція сечових шляхів приводить до гідронефрозу нирок плода. Після 28 тижнів вагітності плід набуває здатності специфічно відповідати на попадання збудника лейкоцитарною інфільтрацією, гуморальними і тканинними змінами.
Тому може розвинутись вроджені пневмонії, енцефаліти, гепатити, сепсис.
При екстрагенітальній патології у матері порушується функція фетопла-центарного комплексу, що призводить до затримки внутріутробного розвитку плода, органічним пораженням центральної нервової системи. (Гіпоксія плода – зменшення насичення крові киснем – причина стійкої нейропсихічної патології у дітей після народження).
На даний момент в жіночій консультації для вагітних і на етапі планування вагітності лікарями пропонується обстеження на різноманітні інфекції, які передаються статевим шляхом та TORH групи (токсоплазмоз, цетомегаловірус, герпес, червоничка). Адже знаючи, що токсоплазмоз (зараження до 28 тижнів вагітності) може викликати тяжкі ураження нервової системи та очей, як наслідок викидень, гідроцефалія. Безсимптомні форми, попри роки, у дітей сприяють виникненню хоріоретиніту, глухоти, відставанню в психічному розвитку.
Нелікований хламідіоз – ризик інфікування плода. 70% проявляється в вигляді маніфестних форм менінгіту, пієлоциститу. У новонароджених від матерів з урогенітальним хламідіозом в 2 рази частіше спостерігаються неврологічні розлади. В 4 рази частіше респіраторні порушення. Висока захворюваність на першому році життя.
Уреа мікоплазми можуть викликати мутагенний і тератогенний вплив на плід. Може розвинутись внутріутробна пневмонія, геморагічний синдром, гепатоспленомегалія, остеомієліт.
Вроджений сифіліс може про-явитись у дитини до 2-х років.
Частота вродженого сифілісу варіює від 7,7 до 12,3% в залежності від форми.
Зараження червоничкою до 20 тижнів вагітності приводить до порушення поділу та диференціювання клітин ембріона, що проявляється у вигляді тріади симптомів: катаракта – 30%, пороки серця – більше 40%, глухота – більше 60%.
Зараження в перші неділі цитомегаловірусною інфекцією призводить до загибелі ембріона. На протязі останніх строків вагітності – розвиток фіброзно-склеротичної деформації органів (гепатит, енцефаліт, панкреатит, дисплазія жовчовивідних шляхів).
Існує 3 форми герпетичної інфекції: локальна 20-40% ушкодження шкіри і слизових у новонароджених; генералізована форма – 20-50% і проявляється на 5-10 день життя новонародженого. У 20% новонароджених шкірних проявів немає. Захворювання розпочинається на 2-3 тижні життя з температури, судом, які не піддаються лікуванню.
Наслідки перенесених внутріуробних інфекцій можуть бути причиною погір-шення здоров’я дітей на багато років, тому шановні жінки, запрошуємо Вас до співпраці.

Н. П. Гедзюк, лікар акушер-гінеколог жіночої консультації Славутської ЦРЛ


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік