Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.05.2013 НАШЕ МІСТО – НАША ОСЕЛЯ

Ось уже втретє, в рамках місячника з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста, трудові колективи установ, підприємств, організацій та жителі міста долучаються до
прибирання прилеглих прибудинкових територій та спільного користування.
Стало звичним прибирати не лише в дворах будинків, але й у прилеглих до них лісових смугах, парках, берегах рік.
Із таненням снігів оку відкривається не най-краща картина поводження людини із навколишнім світом, природними багатствами Землі.
Адже у лісі тонни найрізноманітнішого сміття – залишки від розкішно накритих «полян», не прикопані обвуглені дерева з вогнищ, пластикові стаканчики та стакани від бурно проведених годин відпочинку на природі, пакети із побутовим сміттям, зав’язані, але уже роздерті бродячими собаками, поліетиленові пакети наповнені використаними дитячими памперсами та іншими засобами гігієни, розкидані використані шприци – ось далеко не весь арсенал того, що можна знайти у лісі чи на березі річок, на узбіччі доріг. І це все продукти нашої діяльності.
Виникає просте запитання, а кому ми це все робимо? Можливо надіємося, що ніхто не дізнається про викинуте нами сміття не у місці його збирання? Але справа не лише в громадському
осуді. Питання засмічення природи відгукнеться у найближчому часі – це і погіршення якості води, зменшення лісів, які не витримують наших «культурних» відпочинків. Це і отруєння хімікатами земельних площ не лише у рамках сільськогосподарських робіт. Згадаймо, хоча б, скільки сміття викидають родини під час проведення ремонтних робіт у своїх квартирах чи будинках. І усіма випаровуваннями цього сміття дихають наші діти.
Але повернемося до прибирання 19 квітня.
Саме у цей день на військовому містечку та на Сонячному проводилось прибирання лісового масиву. Працівниками виконавчого комітету Славутської міської ради та учнями старших класів зош № 1 та зош № 3 було зібрано тонни сміття. Під час спілкування славутська юнь задавала прості та життєві запитання: «Чому в лісі стільки сміття?», «Чому мешканці багатоквартирних будинків, що проживають неподалік, не піклуються про чистоту прилеглого лісового масиву?», «Чому у лісі, окрім уже звичних залишків людських розваг, накидано гори квашених огірків, помідорів та яблук?». Важко дати відповідь на такі, здавалося б, дивні запитання для цивілізованої людини… Чи можливо потрібно запитати у мешканців будинку № 12, що знаходиться по вулиці Сокола у нашому місті.
Старі та прості істини людського співіснування з навколишнім світом відомі нам з дитинства. Природа не прощає зневаги та знущання над собою, відплата буде важкою та несподіваною і неочікуваною. Але що, власне, зроблено саме нами для підтримання чистоти міста та навколишньої округи? Одні ретельно прибирають сміття, а інші, без мук совісті, спокійно його викидають на узбіччях доріг, в лісових насадженнях, в місцях, де навряд чи воно має ви-кидатися.
У місті існує багато громадських організацій, діяльність яких, поза сумнівом, дуже потрібна та корисна. Одні сприяють юридичній грамоті населення, інші - піклуються про братів наших
менших, треті беруть активну участь у прове-денні мітингів задля інтересів городян. Але хто із активістів брав участь у прибиранні нашого міста? Де їх гучна та красномовна активність ?
Чому прибирання сміття та благоустрій нашого міста лягає на плечі незначного штату ЖКО та небайдужих городян, представників трудових колективів установ, підприємств та організацій, учнів шкіл? Невже саме діти відповідають за дії своїх батьків ?
Впродовж цього тижня благоустроєм територій міста займались представники громадської організації ветеранів Афганістану, працівники відділення «Приватбанку» у м. Славута.
Десятки машин зібраного сміття було вивезено, та ще багато не зібрано. Тому основним нашим завданням залишається - звільнити міську та прилеглу до неї території від сміття, здійснити насадження кущів та дерев, покращити благоустрій міста. Сприяти не лише його економічному процвітанню, але й зробити усе, аби Славута було гарним, естетично прикрашеним містом. Адже усе це у наших з вами руках.
26 квітня відбудеться черговий «суботник» - акція, що сприятиме покращенню санітарного та екологічного стану нашого міста, яка дасть змогу мешканцям жити в чистому та екологічно безпечному місті.

Зроби своє місто чистим!
Прийми участь у прибиранні міста 26 квіт-ня 2013 року!

Ігор Яніцький
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 14

калашников : Дуже приемно дивитися на чисті і охайні вулиці Славути.І молодець мер, що знаходить можливість віднайти кошти на ремонт доріг.Він особисто взяв під свій контроль проведення "суботника"по благоустрою нашого міста.  (написано 21.05.2013 в 05:49 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : Впрямь как Генеральный прокурор ".Він особисто взяв під свій контроль проведення "суботника"по благоустрою нашого міста". Товарищ калашниов, Вы подскажите ему, что надо жить по учению В.И. Ленина. Своим личным примером показать как нужно таскать бревно вокруг памятника ленину. А лично для Вас, найлюбезнеший товарищ калашников, время безвозвратно утеряно. Наш мэр больше не возьмёт Вас к себе на работу разносить почту. Он больше Вам не доверяет. Вышли Вы у него с доверия.   (написано 21.05.2013 в 06:45 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
калашников %правды : Я не нуждаюсь в работе от мера.В данный момент я на пенсии, и в отличии от тебя всем доволен.Єто тебя все не устраивает.Мое время не утеряно.Все что я хотел,я добился.А тебе советую-поменше сарказма.Если тебе не нравится работа мера напиши об єтом открыто и под своей фамилией.Как в свое время мы писали о недостатках в своей газете Голос громады.И то что мер учел ошибки и исправил делает ему честь.А ты, как я понял мало что трус, так ты еще и завистник.  (написано 21.05.2013 в 11:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : Он не только завистник, а еще и брюзга. Есть такая категория людей вечно чем-то недовольных. %правды из таких. Ему хоть волшебника мэром поставь, он все равно будет брюзжать и сыпать в его адрес проклятьями. А сам наверное за свою жизнь даже собачьей будки не построил.  (написано 21.05.2013 в 12:05 з адреси:  77-164-55-37.pool.ukrtel.net)
калашников крапкам : Согласен.Сильный человек не обидет слабого.Успешный не будет завидовать,а порядочный будет стремится к успешности.К %правды это не относится, так как это вася гапон.А он не доволен работой мера так как метит на его место.  (написано 21.05.2013 в 12:31 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : Только что посмотрел в прямом эфире выступление министра внутренних дел в Верховной Раде. Это кашмар а не страна. И если мы и дальше будем кичиться один перед другим, кто больше и лучше сделал в этой бандитской стране для унитаза Януковича, грош цена вам всем, защитникам такой страны, засраного унитаза.  (написано 21.05.2013 в 12:34 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
% правди : калашников, ты всегда и со всеми соглашаешься. Я не Вицке и не Гапонюк. А на счёт собачьей будки, так вы ёё точно заслуживаете.  (написано 21.05.2013 в 12:41 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
предприниматель : Калашникову: думаю, что %правды это один из так называемых общественных баламутов В.Золоторук. Угадал?  (написано 21.05.2013 в 14:04 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
калашников предпринимателю : Наверное угадал.Єто тот кто сильно не любит а,и боится его.Лает как моська на слона из-за подворотни.  (написано 21.05.2013 в 18:07 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : Ну - ну, попали пальцем в ж.... Как раз для вас двух это и подходит.  (написано 21.05.2013 в 19:00 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
калашников %правды : Що ти нуль правди можеш тут писати.В собачіій будці живе собака, яка не мае призвіща.А людина з призвіщем живе в квартирі.На данний час в тебе тільки собача назва і живеш ти там де тобі і місцеІ замічу що ти справжня моська.І тобі все не подобается.Ні мер ні влада.А в ж...у скорі тобі засунуть те на що ти заслуговуеш і тоді ти поміняеш назву.Дурень пустоголовий  (написано 21.05.2013 в 19:17 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : Як розповів виданню Тиждень.ua один зі спортсменів, що заробляють на життя участю у політичних акціях та рейдерських захопленнях, молодиків, які влаштували бійку 18 травня 2013 року в м. Києві, найняла Партія регіонів. Хлопець також зізнався, що був у складі групи спортсменів, що працювали на 223-му окрузі на боці самовисуванця Віктора Пилипишина. За словами хлопця, група працює під прикриттям міліції.
      Також в опозиції кажуть, що бійців, які напали на журналістів, бачили серед охорони «антифашистського» мітингу, організованого Партією Регіонів. Про це свідчать і фото, розміщені в соціальних мережах. Опозиція тепер кличе в раду Генпрокурора та голову СБУ
     
     Крім того, опозиція вимагає ще одного звіту міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.
      «Міністр внутрішніх справ Захарченко свідомо дає неправдиві свідчення українському парламенту. Після цього вимагаємо до парламенту генерального прокурора і голову Служби безпеки», – наголосив він.
      «Ми не отримали жодної інформації і стало тільки зрозуміло, що це спланована акація під керівництвом президента, у виконанні секретаря Ради нацбезпеки Клюєва, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України і всієї правоохоронної системи», – додав Яценюк. 
(написано 21.05.2013 в 20:22 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
% правди : Один из спортсменов, нанятых на драку 18 мая, рассказал "Украинской неделе" о том, что их наняла Партия регионов. Однако ребят никто не предупреждал, что им придется серьезно драться.
     "Эта драка произошла спонтанно. Никто не собирался драться, нас об этом не предупреждали!", - сказал парень.
     По словам "коллеги" Титушко они просто охраняли людей на антифашистском митинге. Затем им сказали идти в гостиницу "Интерконтиненталь" получать деньги.
     А там их неожиданно встретили свободовцы - и началась драка.
     "Половина наших стали убегать, никто не собирался вступать в конфликт, никто не понимал, что происходит. Думаю, регионалы нас очень жестко подставили", - подытожил один из участников столкновений 18 мая.
     Заявление Вадика Румына о том, что ребят наняла оппозиция, собеседник назвал работой Партии регионов.
     "Думаю, в конце концов они "отмажут" Румына, и уже пообещали ему это. Условный срок дадут. Максимум немного посидит - пока будет шум в СМИ". 
(написано 21.05.2013 в 20:27 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
% правди : Єврокомісія стривожена побиттям журналістів у Києві.
     Єврокомісія стривожена відсутністю необхідних дій з боку правоохоронних органів України, направлених на встановлення винних у застосуванні насильства відносно журналістів під час мітингів в Києві 18 травня. Про це пише "Дзеркало тижня. Україна".
     У зв'язку з цим Брюссель закликав українську владу "оперативно і ефективно" розслідувати інцидент.
     "Особи, винні в насильстві, мають бути притягнені до відповідальності, вони не повинні залишатися безкарними", - озвучив позицію ЄК Пітер Стано, представник європейського комісара з питань розширення Штефана Фюле.
     За його словами, в Брюсселі "з неспокоєм стежили за інцидентами між учасниками мітингів, які пройшли в Києві в минулі вихідні". 
(написано 22.05.2013 в 09:50 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік