Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.05.2013 ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЩОДО КОНЦЕПЦІЇ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

Ми, депутати Славутської міської ради, представляючи інтереси територіальної громади міста Славути Хмельницької області, погоджуємося із тим, що система місцевого самоврядування в Україні потребує проведення процедури реформування.

Схвально відносимося до ряду пропозицій, висловлених у запропонованій державою Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Зокрема, дійсно необхідним є внесення змін до Конституції України щодо утворення виконавчих органів районних та обласних рад, що сприятиме підвищенню ефективності діяльності даних структур.

Самоврядування може стати рушієм для держави, однак йому потрібна фінансова та технічно-матеріальна база. В проекті Концепції слушно констатується неспроможність переважної більшості органів місцевого самоврядування здійснювати власні і делеговані повноваження, обмеженість фінансових ресурсів місцевого самоврядування.

Для вирішення даної проблеми необхідно на державному рівні змінити підходи до формування місцевих бюджетів. Територіальні громади повинні мати фінансові інструменти, достатні для того, щоб вирішувати завдання власного розвитку.

Разом з тим, громаду міста непокоїть висловлена у Концепції позиція щодо зміни статусу місцевих державних адміністрацій з органів загальної компетенції на контрольно-наглядові органи у системі виконавчої влади з функцією координації діяльності місцевих органів виконавчої влади. У державі уже діє ціла низка таких контролюючих органів.

Реформування місцевого самоврядування повинно не обмежувати повноваження місцевих територіальних громад, а навпаки – сприяти їх зростанню.

Окрім того, якщо ми будуємо державну політику на демократичних засадах, то варто звернути увагу і на виборність деяких посад на місцях. Якщо громадяни обирають міського голову, то вони повинні мати право також обрати як мінімум чотири керівника різних департаментів – фінансового, земельного, комунального, освітнього. Це ж має стосуватися і посади суддів та начальника міліції, які мають також бути виборними.

Маємо сподівання, що при здійсненні на державному рівні реформування місцевого самоврядування буде враховано думку територіальних громад відповідно до Європейської Хартії місцевого самоврядування.

Схвалено на сесії Славутської міської ради 30 квітня 2013 рокуРозміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 34

Сергій : Підтримую! Особливо це стосується cуддів і міліції.  (написано 14.05.2013 в 13:57 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Не туди звертаются.Написати потрібно було на імя Яценюка або до Юлі.  (написано 14.05.2013 в 15:11 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : Все правильно. Бить нужно во все колокола, или эта банда януковичей уничтожит нашу страну. А Юля обязательно выйдет и будет нашим президентом.   (написано 14.05.2013 в 18:18 з адреси:  50-210-53-37.pool.ukrtel.net)
тарас  : З\п 2342 ліквідує свободу слова і принцип презумпції невинуватості
     
     До Верховної Ради сьогодні вийшов чималий натовп людей. Пікетували і погоджувальну раду лідерів фракцій, а потім і будівлю Верховної Ради. Причина – законопроект N2342 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні". Стверджую – цей найдурніший і найнебезпечніший законопроект у цій площині, який коли-небудь з'являвся в Україні.
     
     Починаючи з березня вже понад 10 тисяч людей звернулися до Верховної Ради, Президента і Уряду з вимогою відкликати цей законопроект, або відхилити його під час голосування.
     
     Рух ЛПГ звернувся до адміністративного суду з позовом проти Кабміну – оскільки Уряд навіть не провів публічне обговорення законопроекту. З дня на день очікується рішення суду.
     
     Сьогодні на прохання Олександра Єфремова 2342 зняли з розгляду. Але питання залишається актуальним.
     
     Цілком зрозуміло, що законопроект написаний взагалі не в Україні, нам його просто переклали і підсунули для голосування – під соусом Саміту Україна-ЄС у листопаді.
     
     Але нехай ніхто не сумнівається – ані на Банковій, ані на Грушевського – навіть спроби ухвалити подібні закони погано обернуться для всіх вас! На виборах таке вам не забудуть!
     
     2342 – це знищення свободи слова і свободи віросповідання в Україні!
     
     2342 – це ліквідація принципу презумпції невинуватості!
     
     2342 – легалізована гомодиктатура!
     
     Щоб краще розібратися у сіті законопроекту 2342, пропоную почитати статтю юриста і адвоката Сергія Гули:
     
     П'ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК НОВОЇ ГОМО-ІНІЦІАТИВИ УРЯДУ
     
     Уряд Миколи Азарова 19 лютого подав до Верховної Ради України відверто прогомосексуальний законопроект N2342. Назва – "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні". Отже, в чому реальна небезпека та трагедія цього законопроекту?
     
     1. У разі ухвалення закону, вперше в Україні на законодавчому рівні з'явиться поняття "сексуальна орієнтація" (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього уряд і парламент не можна буде спинити від подібних і ще гірших ініціатив. Далі слідуватиме надання додаткових прав представникам сексменшин (легалізація одностатевих "шлюбів", всиновлення ними дітей) та повне зелене світло для ЛГБТ, які не тільки руйнують сім'ю, але і всі підвалини здорового суспільства.
     
     2. Вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні, а саме – непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації (ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).
     
     Що це означає? Це означає, що все, що ви могли б зробити чи не зробити і це кимось із представників сексменшин буде представлено як непряма дискримінація – то це вже буде вважатися дискримінацією – прямою, непрямою, наміром чи підбурюванням!
     
     Або якщо Ви захотіли сказати в церкві чи в робочому колективі, що гомосексуалізм це гріх чи збочення, то це буде розцінено не тільки як намір про дискримінацію, але і підбурювання цілої громади до дискримінації. І тоді ви не просто за це понесете звичайну відповідальність, але адміністративну і навіть кримінальну.
     
     3. Законопроектом розширено рівні відповідальності включно із кримінальною. Якщо чинний закон передбачає лише відповідальність, яка передбачена законом, то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме адміністративна, цивільна і кримінальна (ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні). І що найгірше, свою невинуватість будете зобов'язані доводити Ви, а не представник сексменшин.
     
     4. Одна з найгірших гомосексуальних ініціатив у ст. 60 Цивільного процесуального кодексу України, а саме – у разі наведення позивачем фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов'язок доказування необґрунтованості позовних вимог у цій частині покладається на відповідача. Тобто, вже не геї будуть змушені доказувати, що ви їх дискримінували (наприклад, під час церковної проповіді назвали, що це гріхом чи збоченням). А вже священнослужитель буде зобов'язаний доводити, що він нікого не дискримінував. У разі запровадження цієї норми слід чекати величезну кількість позовів і найперше до священнослужителів та всіх моральних людей чи організацій.
     
     Це реальний спосіб для сексменшин закрити рота всім, хто скаже, що вони "не такі"!
     
     5. Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органам державної влади і місцевого самоврядування, їх посадовим особам, юридичні та фізичні особи, тобто, звичайним громадянам, здійснювати будь-яку так звану дискримінацію, "намір про дискримінацію, непряму дискримінацію, підбурювання до дискримінації" (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).
     
     Ось вам і принцип закритого рота!
     
     Отже, друзі, хто думав, що нам ще далеко до Сполучених Штатів чи до Західної Європи, де вже священнослужителі та люди доброї совісті бояться говорити, що гомосексуалізм – це гріх і збочення? "Ласкаво просимо" до такої ж України у разі прийняття законопроекту N2342!
     
     Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими! Що найменше – дайте цю статтю іншим, починайте кампаній у соціальних мережах, пишіть листи Президенту, головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети і все, що можливо! Тільки не мовчіть! 
(написано 15.05.2013 в 08:48 з адреси:  250-161-132-95.pool.ukrtel.net)
*** : Именно так и должно быть, если мы хотим в Европу. Это только при Совке секса не было, а аборты в грязных подвалах делали. Природу ведь не переделаешь, как не старайся. Если однополая любовь имеет место быть, почему же ее не узаконить? Я, например, "За", хоть и женщинолюб:)) Ведь в Европе на первом месте-права человека.  (написано 15.05.2013 в 12:38 з адреси:  222-165-54-37.pool.ukrtel.net)
*** : Гомосексуалисты и лесбиянки должны иметь такие же права как и все остальные граждане нашей страны. Чем они хуже, тем, что чувствуют не так как мы? Но ведь они в этом не виноваты, вот в чем вопрос!  (написано 15.05.2013 в 12:44 з адреси:  222-165-54-37.pool.ukrtel.net)
Сергій : Дурь, це коли дійсно права людей порушують. Для вас, гомосоветікусів, це дійсно дурь, бо треба щоб усі любили одне-одного за вказівкою партії. А при Союзі не тільки сексу не було, а одностатевої любові не існувало. Тільки чомусь багато секретарів ЦК КПСС були голубими.  (написано 15.05.2013 в 13:17 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Надати їм дирявий посуд і заборонити користуватися тим, чим користуются нормальні люди.А то огидно брати в магазині буде речі після них.Але чому дивуватися якщо в раді половина з них .А крапкам скажу, що огидно це все.І все це засуджуе Біблія.А може ти полюбляеш це прикриваючись Европою.Да їх треба знищити.Від трахання в ж... і в р..діти не народжуются.Природа так нас зробила щоб ми плодили собі подібних.А інакше для чого ми на цьому світі.  (написано 15.05.2013 в 14:35 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : А ви дійсно совкі, аж бразкаєте. Ну любить Петя-Миколу а Галя-Свету і навпаки, то нехай собі лю, навіщо ж їх нищити? Чи вони не люди? Їх же теж такими створила природа. Тоді чім ви кращі за фашистів, що знищували євреїв, бо вони не такі.   (написано 15.05.2013 в 14:44 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Так звані патріоти за, тому що в схронах жінок не буде.Ось вони і готуются.Нічого.25травня пацани морди вам начистять на вашому гей-параді.А Сергію скажу що ти сам собі заперечуеш.Пишеш проти комуняк,за легалізацію ів і в той же час пишеш що при срср багато секретарів були голубими.Виходить що тоді була справжня демократія.Помиляешся.Спитай у старшого покоління яка була стаття за це.І в славуті за це не одного посадили.Був такий танцор Гаврилюк.Якому за це впаяли і він після відсидки в Славуту не повернувся.  (написано 15.05.2013 в 14:46 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Я теж не схвалюю це діло, але людину треба сприймати такою, якою вона є. Ось і все.  (написано 15.05.2013 в 14:47 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : А ти вік на фашиста змахуєш своїми замашками. З такою філософією тобі краще залишатися в совку і каструвати всіх голубих і лесбіянок.  (написано 15.05.2013 в 14:51 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : сергей и крапочник ктож ваши права нарушает? занимайтесь между собой любовью сколько хотите. зачем только всем про это рассказывать?  (написано 15.05.2013 в 14:53 з адреси:  250-161-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : І шо ти плутаеш грішне з праведним.Може тобі буде приемно коли света після облизування галиної п...піде пити каву, а барменша не помие чашку і налье тобі.а бо петя після попи не вимивши руки буде мацати хліб, а ти потім його візьмеш.Почитай Біблію за що Бог знищив Содом і Гомору.  (написано 15.05.2013 в 14:53 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік тарасу  : Ось і все стало на свої місця.Тепер ми знаемо хто полюбляе це.Тому вони під ніками і пишуть.  (написано 15.05.2013 в 14:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
сергію : А як з такою людиною здороватися.вийдеш запомиений.ти спитай у тих хто сидів. де місце дирявим. коло параші і сплять вони під шконками.я не тільки їх би кастрував.тут ти правий.  (написано 15.05.2013 в 15:04 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Якщо у вас з цим проблеми, то я традиційної орієнтації. І мова не про те, що хтось про це розповідає, я проти пропаганди. Але і переслідувати за це людей не правильно, бо це вже фашизм, панове.  (написано 15.05.2013 в 15:06 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : серега утверждает что библию написали фашисты, о как!!!
     
     "Не ложись с мужчиною, как с женщиною: это мерзость. И ни с каким скотом не ложись, чтоб излить семя и оскверниться от него; и женщина не должна становиться пред скотом для совокупления с ним: это гнусно" (Лев. 18, 22-23). "Кто смесится со скотиною, того предать смерти, и скотину убейте. Если женщина пойдет к какой-нибудь скотине, чтобы совокупиться с нею, то убей женщину и скотину: да будут они преданы смерти" (Лев. 20, 15-16). Если кто-то еще думает, что это напрасные слова, прочитайте статью о дошедшем до немыслимого уровня европейском развращении сайт. Вот уж действительно в чем невозможно достичь «евро-пейского уровня», так это в разврате! 
(написано 15.05.2013 в 15:09 з адреси:  250-161-132-95.pool.ukrtel.net)
Сергій : Вік, а звідки я знаю, що, наприклад, ви з Тарасом в туалеті робили: це саме, чи в дупі копирсалися. Це ваша справа. Мені може після вас теж каву огидно пити. То зроби концтабір і всіх людей нетрадиційної орієнтації там посели, а сам стань гейшою.  (написано 15.05.2013 в 15:11 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
% правди : Долбики и в Африке долбики. Ваши рассуждения про руки и тряпочки с облизывающим кофе впрямь тряпочные. Мы уже давно носим одежду от гомиков. В секон хенде ходит половина наших людей. Живут себе нормальным сексом и детей рожают. Мне эти гомики также противны. Нашли за что протестовать. Вам подкидывают а вы глотаете. В мировой статистики 10% людей рождаются с такими отклонениями. Они были до нас, будут и после нас. Есть вопросы поважнее.   (написано 15.05.2013 в 15:14 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : сер-гей, не сваливай с больной головы на здоровую. не надо.
      
(написано 15.05.2013 в 15:14 з адреси:  250-161-132-95.pool.ukrtel.net)
сергію : тобі за рівнем освіти до Тараса як до Киева рачки.Людина яка трактуе Біблію, вже е високо духовна і моральна.Не зачіпай того кого не достойний.  (написано 15.05.2013 в 15:17 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік -%правды : Нарешті дочекалися від тебе розумних коментарів.Дійсно .Е справи набагато важливіші чим вести дискусію за тих кого природа обділила.Це їхня біда.Пропоную змінити тему.  (написано 15.05.2013 в 15:21 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
тарас  : я не трактую. я просто привел фрагменты.  (написано 15.05.2013 в 15:23 з адреси:  250-161-132-95.pool.ukrtel.net)
Сергій : А фашисти теж жили по Біблії у своєму розумінні. Якби всі жили по Біблії, то на землі вже давно наступив би рай. І трактувати Біблію одне, а жити по Біблії інше. І до чого тут тварини? Це зовсім інше, це вже хвороба, зоофілія називається, якщо не помиляюся.  (написано 15.05.2013 в 15:25 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
% правди : А якже з рострілом гоміків? Що хай собі живуть. Ні Віку продовжуй далі свою тему. Ти вже дойди до рівня освіти ціх гоміків. Не зупиняйся на пів дорозі.   (написано 15.05.2013 в 15:26 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Послухаєш Віка і Тараса, складається враження, що з монахами говориш. Праведніки ви наші, щоб ми без вас робили! Ви в дзеркало на себе давно дивилися?  (написано 15.05.2013 в 15:28 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Он в Німеччині, чи у Франції, вже не памятаю, міністр закордонних справ гомік. І всі про це знають. І що? А у нас вроді і не гоміки урядовці, а скотиняки, яких ще пошукати треба!   (написано 15.05.2013 в 15:32 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : т.е. если фашисты жили по библии то библия потеряла свою актуальность. так что-ли?
     животные к тому, что скоро начнется борьба за права зоофилов, некрофилов и т.д. с гомиков только все начинается.
      
(написано 15.05.2013 в 15:38 з адреси:  250-161-132-95.pool.ukrtel.net)
тарас  : в германии министр гомик.   (написано 15.05.2013 в 15:40 з адреси:  250-161-132-95.pool.ukrtel.net)
*** : Да, уж. Вижу лечить не только зоофилов надо, но и оголтелых совков тоже. Верить в Бога всем гомикам и жить исключительно по Библии тоже через газовые камеры убеждать будете?  (написано 15.05.2013 в 18:14 з адреси:  222-165-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік