Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.05.2013 У МІСТІ СЛАВУТА ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС З ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Нещодавно у Славутському міському Палаці культури відбулося справжнє свято вокального мистецтва – перший регіональний вокальний конкурс «Соняшник», який зібрав кращих учасників із різних міст Хмельниччини. А саме: Нетішина, Острога, Шепетівки, Ізяслава і звісно ж, Славути. Раніше «Соняшник» тричі проходив як міський вокальний конкурс. Засновником та організатором конкурсу є Славутський міський Палац культури за сприяння управління культури Славутського міськвиконкому. Конкурс має на меті широко пропагувати серед дітей та молоді кращі зразки української пісні, не лише народної, а й естрадної, розкривати та підтримувати таланти юних виконавців з усього нашого регіону. Подібні конкурси – це не лише власне виконання музичних творів, а й можливість отримати досвід, перейняти краще у колег та отримати рекомендації від компетентного журі, як учасникам, так і їхнім керівникам.
Слово для відкриття конкурсу було надане начальнику управління культури Славутського міськвиконкому Сергію Петровичу Сакалюку: «До цього часу в нашому місті успішно відбувався міський вокальний конкурс «Соняшник», в якому приймали участь дуже багато дітей різної вікової категорії. Цього року – він регіональний.
Подібні конкурси – це своєрідна творча лабораторія, яка допомагає конкурсантам спілкуватися та обмінюватись досвідом, ставати кращими та сильнішими у вокальному мистецтві».
На знак гостинності, на знак поваги та майбутньої співпраці Славута зустрічала своїх конкурентів з інших міст з хлібом та сіллю.
За умовами конкурсу конкурсанти представляли свої таланти у двох вікових категоріях: перша група – 7-12 років, друга група – 13-18 років. Та у двох музичних жанрах – академічний та естрадний спів.
Так як не були подані заявки в жанрі народний спів, цього разу ми не мали змоги почути представників цієї категорії. У кожній віковій групі оргкомітетом було передбачено три призові місця, а також одне загальне – гранпрі конкурсу. Але, відповідно до положення про конкурс, журі мало право присудити не всі призові місця у тій чи іншій віковій категорії або жанрі.
Порядок виступів конкурсантів визначалося методом жеребкування.
Кажуть, що «голос - найприродніший музичний інструмент даний людині від народження, однак як і майстерності гри на будь-якому інструменті, співу, зокрема академічному вокалу, потрібно наполегливо навчатися. Адже для виконання оперних арій, номерів із оперет та мюзиклів, романсів, потрібні особливі здібності та талант».
Саме з академічного співу й розпочався перший регіональний конкурс вокалістів «Соняшник».
Оцінювали виступи вокалістів: викладач хорового відділу Славутської дитячої школи мистецтв Наталія Олександрівна Салогуб, начальник управління культури Славутського міськвиконкому Сергій Петрович Сакалюк, голова журі – старший викладач відділу «Хорове диригування» Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби, відмінник народної освіти Віктор Іванович Супрунов.
Підведення підсумків голова журі розпочав з деяких невеличких, та не менш важливих зауважень керівникам учасників конкурсу. «Сьогодні справді відбулось чудове свято пісні. Члени журі отримали масу задоволення від того, що сьогодні побачили та почули. Та все ж хотілося звернутись до керівників, щоб вони пам’ятали, що існує поняття, як охорона дитячого голосу. Тому, коли ви обираєте для ваших підопічних репертуар, зважайте на їхні вокальні дані та можливості, аби не нашкодити, не зірвати дитячий голос. Щоб не траплялось так, що дитина береться за той репертуар, який їй не під силу. Сьогодні, на жаль, були такі випадки, коли багатьом учасникам невдало обрали тональність. Ще хотілося б звернути вашу увагу на дихання під час співу. Його має бути рівно стільки, скільки потрібно для однієї стрічки – не більше, не менше. На низьких нотах його майже не потрібно, на верхніх – треба дуже багато. Сьогодні не всі наші учасники володіли цим прийомом», - зауважив Віктор Іванович.
Далі він наголосив на тому, що навіть не дивлячись на те, що це переший регіональний вокальний конкурс, на сцені міського Палацу культури виступила така велика кількість справді талановитих та обдарованих дітей. Журі приємно порадував підібраний репертуар, який «був цікавим, різноплановим, та що найголовніше – дитячим, діти співали те, що вони розуміли, та в повній мірі змогли донести до присутніх у залі». Також їх вразили костюми учасників, які, з кожним новим виходом вокаліста, вражали своєю оригінальністю, яскравістю, майстерністю виготовлення.
Адже багато костюмів були ручної роботи.
За одностайним рішенням журі місця у конкурсі розподілилися таким чином.
Молодша вікова група в жанрі академічного співу: I місце – Анастасія Загородня (м. Ізяслав), II місце – Ангеліна Гуменюк (м. Славута), III місце – Анастасія Криницька (м. Острог) та Вікторія Личик (м. Ізяслав).
Старша вікова група: I місце – Юлія Гренішена (м. Шепетівка), II місце – Мар’яна Давидюк (м. Острог).
Молодша вікова група в жанрі естрадного співу: I місце – Ірина Оніщук (м. Славу-та), II місце – Анастасія Музика (м. Шепетівка), III місце – Діана Новицька та Дар’я Стєпанова (м. Славута).
Старша вікова група: II місце – Діана Назарова (м. Шепетівка) За майстерність виконання почесною грамотою була нагороджена Богдана Оборжицька (м. Славута), яка виступила в пер-шій віковій категорії, у жанрі естрадного співу.
Також за участь у конкурсі грамотами були нагороджені: Оксана Легка, Ірина Кучерук, Оксана Стратович, Ольга Губенко, Діана Єфіменко, Вікторія Дячук (м. Шепетівка), Ольга Буджерак, Денис Федулов, Ангеліна Кудрей (м. Ізяслав), Ольга Потапова, Марія Цисарчук, Вікторія Савчук, Анна Климчук, Нікіта Ішмуратов, Марія Палійчук, Анастасія Федорова, Анна Курильчук, Ольга Герман, Дар’я Буштин (м. Славута), Мар’яна Заєць, Валентина Бартощук (м. Нетішин).
Гранпрі першого регіонального конкурсу солістів-вокалістів «Соняшник» отримала славутчанка Валерія Ходанович.

Вероніка Чернега, фото автора  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік