Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.04.2013 У ЦЕНТРІ

Найвищий прояв людської незгоди з якимось суспільно-політичним явищем зачасту перетворюється у мітинги, акції протесту тощо. Звичайно, право на організацію подібних заходів, як форми вільного волевиявлення громадян гарантоване Конституцією України. Та часто ми можемо споглядати неконтрольоване дійство, в якому протестую-чі не розбираються хто і роти чого прийшов та за що борються – усі попадають під «гарячу» руку.
Останнім часом і Славутчина прославилась акціями протесту, які відбулись 1 березня та 5 квітня. Основними вимогами стали зменшення тарифів на воду та цін на послуги у міській лазні, скасування системи пільгових перевезень, яка діє у місті та багато іншого. Що ж, ніби усе правильно. Люди стомились від якихось обмежень в житті, вони ображені на владу через нереалізовані надії, невиконані обіцянки. А організатори славутських мітингів уміло цим користуються. Усі ми чудово знаємо, яким чином організовуються подібні акції.
Усі учасники протесту – це люди, які «запрошені»відвідати захід, і лише невеличка кількість є справді тими, хто ще вірить крикунам з рупором і справді йдуть відстоювати свої права.
Особисто я, корінна славутчанка, завжди була небайдужа до усіх подій, які відбувались у нашому місті. Тому й мітинг 5 квітня я також відвідала.
Сказати, що це було щось масштабне, не можу. Оскільки не полінувалась та підрахувала скільки людей прийшли на площу перед будівлею міськвиконкому. Їх було близько 50, з урахуванням місцевих ЗМІ та випадкових перехожих. Активістів, які з упевненим виразом на обличчі стояли перед сценою, було десь 20 осіб. Усе почалось як завжди: «Ми незгідні, тому місцева влада мусить обов’язково виконати наші вимоги. Бо ж розумні організатори дійства сказали, що так треба. А ми їм віримо, бо вони ж такі як МИ!»
Ось таким чином все і відбувалось…
Поки я, згідно законів про засоби масової інформації, виконуючи свій професійний обов’язок, не задала запитання: «На яких законних підставах організатори мітингу вважають неправомірним підняття цін на комунальні послуги та що такі місцеві комунальні підприємства як ЖКО та УВПКГ скоро обов’язково збанкрутують?» Коли активіст з рупором не зміг відповісти на таке просте запитання, контроль у свої руки вирішили взяти декілька особливо активних, які стояли перед сценою. Тобто, вони повернулись до мене обличчям і почали усі гуртом безперервно кричати:
«Чого ти лізеш? Чого ти сюди при-йшла? Та ти нічого не розумієш? Хто тебе сюди прислав? Йди звідси, поки ціла?» Словом, у повній мірі проявили своє ГРОМАДЯНСЬКЕ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ. Сказати, що при цьому мене називали усіма нецензурними словами та не соромлячись згадували мою родину, то це нічого не сказати.
Дивною була й поведінка активістів з рупором. Тобто більше навіть здивувало їхнє ставлення. Оскільки вони просто стояли осторонь з усмішкою спостерігаючи, як пенсіонери жорстоко штовхаючись та кричучи «відповідають» на запитання, захищаючи сумнівні вимоги організаторів мітингу. Було таке враження, що вони отримують найвище задоволення від
побаченого. Чому я назвала їхні вимоги сумнівними? А тому, що ніякої законної документації, ніяких правомірних перевірок насправді не було проведено цими крикунами з рупором. Усі їхні вимоги базувались на міфічних доказах та власних образах на місцеву владу. А славутчан, які прийшли на площу просто використали. Здивували й оточуючі. Адже ніхто, навіть сло-вом не обмовився на захист. Хоча, чому тут дивуватись.
Українці звикли жити за принципом:
«Моя хата скраю…» У підсумку, на поставлене запитання активісти з рупором так і не змогли дати хоч якоїсь відповіді, а сказали лише: «Побачите… усе буде як ми сказали…» Люди
потроху заспокоїлись, дехто навіть підходив до мене з вибаченнями: «Ну ти розумієш… не треба було тобі ліз-ти…» Залишались і ті, хто здалека ще покрикував: «Чого ви її слухаєте? Не
підходьте до неї, не слухайте, що вона каже…» А чому не підходьте? Ніби я якась прокажена! Та мабуть вони так боялися, бо тут, на площі, появився хтось, хто думає інакше, хтось, хто
може внести в їхні ряди якусь невпевненість та сумніви. Нікому не було цікаво, що відбувається насправді.
Ніхто з протестуючих не хотів чути щось інше, окрім того, що їм кажуть активісти з рупором. Та й з того про що ці ж активісти говорили, протестувальники обирали собі найважливіше: «Ми праві, а усі інші ні»
Знаєте, споглядаючи подібні дійства мені все частіше на думку спадає, що інколи люди забувають, що вони ЛЮДИ. Забувають про людські відносини та принципи життя, про етику спілкування. Ось, наприклад, візьмемо пенсіонерів, які так р’яно захищали свої права. У кожного з них є діти, внуки, правнуки. Мені просто цікаво, що б вони сказали, якби почули, що їхні люблячі та ласкаві бабусі з дідусями ладні роздерти та обізвати будь кого через те, що хтось насмілився думати не так, як вони. Що хтось посягнув на ЇХНЮ правду, на ЇХНІ права, на ЇХНІ вимоги. А ще мені дуже цікаво, як би ці ж пенсіонери відреагували, якби почули, що акти-вісти з рупором потім теж підходили до мене говорячи: «Ви ж розумієте, це натовп…»
Тому, шановні організатори мітингу, хотілося б побажати вам розумних вчинків та перестати бездумно використовувати людей, називати їх натовпом, та, користуючись їхньою довірою, досягати власних корисливих цілей. Безсоромно руйнувати людські мрії на краще майбутнє. Перестати нехтувати людськими долями та ховатися за їхніми спинами, тихенько виглядаючи: «А що ж буде далі…»

Вероніка Чернега


  коментарі: 9

)))) : Всі мітинги проти влади потрібно заборонити.На те вона і влада щоб працювати і не потрібно ій мішати.А то так як в тезах комуністів що Державою повина керувати свинарка і пастух.А Вероніці не потрібно мусувати цю болючу тему.Знову люди підуть на акції протесту.Не потрібно злити голодного звіра.Люди змирилися і почали потроху забувати а девочка опять дровиць в полумя  (написано 28.04.2013 в 14:34 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : ))): Всі мітинги проти влади потрібно заборонити.На те вона і влада щоб працювати і не потрібно ій мішати. Місцеву владу передати В.Є. Калашнікову! Центральну владу закріпити за В.Ф. Януковичем довічно! Слава Україні!   (написано 28.04.2013 в 15:16 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Славутчанин : Вероніка, дочко, це твій життєвий досвід, безцінний досвід, гіркий та образливий, аби наяву побачити хто є хто. Ти ще не раз зустрінешся з цими людьми, з їх підлістю і обманом. Я вже їх трохи знаю, тому не прийшов на це збіговисько крикунів організоване місцевими комуністами і ... демократами, включаючи неотесану "свободу". Щасти тобі на твоїй журналістській стезі.  (написано 28.04.2013 в 17:11 з адреси:  69-157-132-95.pool.ukrtel.net)
*** : И после этого некоторые "демократические свиньи" еще обвиняют местную власть в грубости. Пиголя на вас нет чтоб по чайникам настучать как следует.  (написано 28.04.2013 в 18:20 з адреси:  118-162-54-37.pool.ukrtel.net)
)))) : А краще поставити дурня Віцке від якого позбавилися на солод. заводі.А заступником спекулянта та злодюгу гапонюка.І ти ще гамнюк тут будеш кричати слава.Підбурюеш людей на спротив влади а потім хаваеешся за їх спинами.Готов рило.падлюка продажна.  (написано 28.04.2013 в 19:19 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : А це вже кримінал. На Шарикових цій молодій журналістці треба подати до суду. Нехай би знали на майбутне, як себе поводити, горлопани.  (написано 29.04.2013 в 10:22 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
)))) сергію : До якого суду.Европейського маеш на увазі.В Україні суди не мають ніяких повноважень і на їхні рішення всі очільники Держави не зважають.А менти продажні тварюки, які сплять і бачать як здерти з українця останню копійку.Вони тільки спроможні лупцювати кийками беззахисних, тому що туди йдуть працювати ледацюри і не роби.І розуму та виховання у них О.  (написано 29.04.2013 в 11:10 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : тра було начистити їм сюрпалки щоб журналістів не ображали а то все цяцькаюця з цим непотрібом  (написано 29.04.2013 в 12:10 з адреси:  46.247.198.240)
.... : А лучше кинуть на уборку улиц языками  (написано 29.04.2013 в 16:38 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік