Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.04.2013 ІНФОРМАЦІЯ НА МІЛЬЙОН

Саме такими словами керівник Нетішинської зразкової естрадної студії «Вернісаж» Ольга Дьячина згадує вокальний майстер-клас, на якому їй довелося побувати разом з вихованцями: Юлією Сидорук, Діаною Завадською та Оксаною Гашевою 23-24 лютого. Саме вони і були єдиними з Хмельниччини, хто завітав на вокальний майстер-клас. Він проходив у Київському інституті музики імені Р.Глієра, де відомий британський професор, актор та режисер Річард Берклі ділився з поціновувачами музичного мистецтва власними секретами вокалу. Річард Берклі – у минулому викладач Лондонської академії драматичного мистецтва та консерваторії Монтев’ю університету східної Англії. Він створив курс вокалу для акторів музичних
театрів в Королівській академії музики. Як актор знявся у стрічках «Гидкий дядя» , «Термінатор 2». Працював разом з такими зірками кіно, як Міккі Рурк та Емілі Уотсон.

Організували цей творчий захід учасники столичного джаз-клубу «Jazzva», які й запросили відомого британця поділитися з українськими вокалістами власним досвідом роботи, основою якого є методи релаксації, активізації внутрішніх ресурсів співаків. Концертний зал був переповнений: на зустріч з маестро завітали творчі особистості з різних куточків України: Києва, Львова, Бродів, Донецька та ін. Серед учасників були як і молоді виконавці, так і досвідченні співаки, серед яких Злата Огневич, переможниця конкурсу Crimea Music Fest у 2011 р., яка у цьому році представлятиме Україну на «Євробаченні» та Денис Повалій, учасник телешоу «Х-Фактор» 2010 р., син Народної артистки України Таїсії Повалій. Усі вони навіть не здогадувалися, яке видовище приготував Берклі. На прикладі пісні «New-York», яку виконав один з учасників майстер-класу, професор звернув увагу на те, як вокалісту важливо розуміти смисл пісні, знати її історію.
Присутні, затамувавши подих, слухали розповідь про бідно-го хлопчика, який їде у Нью-Йорк – місто, яке ніколи не спить. Британець немов сам став тим хлопчиком, він показав це величезне місто, вибудувавши його у власних очах. Після зробленого аналізу, пісня прозвучала зовсім по-новому, більш яскраво та професійно.
Аби допомогти виконавцям вгамовувати хвилювання під час виступу, активізувати їх внутрішні ресурси, англієць показав на бажаючих ряд вправ, за допомогою яких вокалісти
оволоділи власними емоціями. Це дало їм змогу співати вже іншим, справжнім, за словами викладача, голосом. Далі професор вислухав спів усіх охочих, висловивши згодом влас-ну думку щодо виконання ними пісень, вказавши на що потрібно звернути увагу. Серед них була й наша Юлія Сидорук, співом якої маестро залишився задоволений, зауважив-ши, що юна співачка досить професійно спілкується з публікою. Після закінчення майстер-класу учасники стоячи аплодували Річарду Берклі.
«Я отримала безцінну інформацію, яка допоможе мені у подальшому виховувати справжніх професіоналів» – ділиться своїми враженнями Ольга Сергіївна. Навіть зараз вона разом
з вихованцями все ще знаходиться під великим враженням від професійності британського професора та від шоу, яке він подарував. «І що він там тільки не влаштовував! Він бігав
по сцені, ставав навколішки, здіймав руки до стелі, сміявся, одним словом – дивував!» Будучи ученицею Ольги Сергіївни, на одному із занять я мала змогу прослухати захоплюючу розповідь про подорож до Києва та ско-ристатися деякими вправами Річарда Берклі.

Євгенія Кравчук, м.Нетішин


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 5 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік