Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.04.2013 ОСОБЛИВІ ДІТИ

Ніхто не хоче мати дитину з проблемами у розвитку. Всі ми хочемо здорової, розумної, вродливої дитини, яка добре влаштувалась би в нашому суспільстві та якою ми пишалися б. І тому немає нічого дивного в тому, що батьки бувають шоковані, почувши від лікаря – психоневролога медичний діагноз: ранній дитячий аутизм. Ще декілька років тому
в місті не фіксувалось жодного подібного випадку. На даний час такий діагноз встановлено трьом дітям дошкільного віку та двом – шкільного. У деяких малюків є тільки певні прояви аутизму, які вдало компенсуються ефективно застосованими корекційними прийомами.
Великою мірою аутизм є загадкою, особливим малозрозумілим розладом, який ставить багато запитань і викликів для всіх, хто з ним стикається. Тому й не дивно, що довкола нього багато міфів і упереджень серед пересічних людей, суперечливих думок і поглядів серед спеціалістів.
Найважче зорієнтуватися батькам, котрим так важливо зрозуміти, якою «дорогою» піти разом із своїм малюком, які з-поміж багатьох рекламованих і пропонованих шляхів та методів допомоги вибрати, щоб досягти оптимальних результатів.
Діти з розладами спектру аутизму можуть дуже відрізнятися один від одного своєю здатністю встановлювати контакт з оточенням. Важко відшукати хоча б двох малюків з однаковими симптомами. І якщо говорити про спектр та крайні форми вираженості симптомів, то це, з одного боку соціально ізольовані немовні діти з інтелектуальною недостатністю, а з іншого – діти з високим інтелектом, розвиненою мовою, але дуже обмеженим колом інтересів та труднощами у спілкуванні й встановленні стосунків (ця частина спектру отримала назву синдрому
Аспергера). Тому важко відшукати єдину програму реабілітації дітей даного порушення. Потрібна пластичність у побудові системи корекційного впливу на дитину та велике бажання допомогти.
Розлади спектру аутизму належать до розладів психічного розвитку – тому важливо усвідомити, що це є пожиттєва особливість дитини, зумовлена специфічністю будови та функціонування центральної нервової системи, і попри те, що у розвитку дитини завжди можливий прогрес і що в різному віці дитина буде різною, вона завжди залишатиметься з певними «аутичними» особливостями.
На жаль, медицина ще не здатна вилікувати таких дітей, але у разі комплексної медико-соціальної реабілітаційної роботи та психолого-педагогічного впливу, можна допомогти їм максимально адаптуватися до навколишнього світу та соціуму, порівняно нормально розвиватися і знизити небажані моделі поведінки.
В місті сім’ї з такими дітьми не залишені наодинці з бідою. Двоє дітей шкільного віку охоплені індивідуальним навчанням у загальноосвітніх школах, троє дітей - дошкільною освітою. Всі ці діти перебувають під супроводом корекційних педагогів.
Практичний психолог ЗОШ №7 Григорук Зоя Михайлівна у роботі з аутичною дитиною використовує ігротерапію: ігри на формування навичок дотримання послідовності дій, ігри на формування мовних навичок, сенсорні ігри, ігри – пісні та ігри – танці з ритмами, які здатні активізувати мову та комунікацію;
лялькотерапію, яка допомагає формувати важливі соціоемоційні навички. І дитина, яка до цього не говорила – заспівала!
Практичний психолог ЗОШ №4 Нечипорук Тетяна Сергіївна в своєму арсеналі має великий запас різних релаксаційних та пальчикових ігор, використовує часте переключення з одного виду діяльності на інший, індивідуальний ритм роботи з дитиною.
У центрі раннього розвитку дитини «Дивосвіт» вихователь Пізнюр Світлана Іванівна та практичний психолог Простапчук Тетяна Олександрівна використовують такі ігри як «Чарівний мішечок», «Вгадай предмет», «Рамки Монтессорі», складання головоломок на дотик, із заплющеними очима, методику американського лікаря – фізіотерапевта Глена Домана, яка допомагає
хворим дітям відновити порушенні функції мозку.
У ДНЗ №6 практичний психолог Годованюк Оксана Григорівна та вчитель – логопед Коцар Галина Леонідівна використовують малювання фарбами (пензликами й особливо пальцями), роботу з піском, глиною, пшоном, водою, пісні та танці з нескладними рухами. Все це дає свій позитивний результат.
В місті функціонує міська психолого – медико – педагогічна консультація, яка виявляє, здійснює психолого – педагогічне вивчення дітей із синдромом аутизму, визначає для них освітній маршрут, координує роботу корекційних педагогів закладів освіти. Від ранньої діагностики та своєчасного початку реабілітаційного процесу залежить доля ді-тей, хворих на аутизм.
Чого слід чекати в майбутньому від дітей з аутизмом? Все залежить від тяжкості симптомів, віку, коли почалось лікування і наявність підтримуючих ресурсів для дитини.
Тяжкість симптомів знижується з віком та початком терапії. Дехто з хворих на аутизм може вести нор-мальний або приближений до цього спосіб життя. Найбільш пристосованими до життя є діти з високим інтелектуальним рівнем і здатністю говорити.
Корекційна робота з будь – якою аутичною дитиною буде успішною, якщо її проводити комплексно, сис-темно та послідовно групою фахівців та батьками. Вона буде тривалою, кропіткою, але для того, щоб по – справжньому допомогти дити-ні, треба вірити, що це не безнадійна справа. Не можна домогтися зняття діагнозу, але можна зробити багато
чого: зрозуміти дитину, прийняти її такою, яка вона є, і, з огляду на її особливості, допомогти пристосуватися до світу. Знаючи загальні закономірності розвитку дітей – аутистів, можна підібрати ключик до них, навіть у найскладніших випадках!

О. Новоселецька, завідувач Славутської міської психолого – медико - педагогічної консультації


  коментарі: 1

yamaha-ru : Кінотеатр Gold, залюбки запросив би таких дытей з батьками на безкоштовний перегляд мультфыльму, за попереднйою домовлиныстью. Звертайтесь за телефоном 097-18-300-30, або 067-384-70-49 Руслан. Звернутись персонально немаємо змоги через вітсутність телефоних номерів. Якщо О. Новоселецька матиме змогу зателефонувати нам та зібрати дітей на перегляд, ми булиб дуже раді.  (написано 01.05.2013 в 20:41 з адреси:  109-162-25-25-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік