Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.04.2013 УПРАВЛІННЯ ЖКГ: ЗВЕРНЕННЯ ДО СЛАВУТЧАН

Шановні славутчани!

Напередодні свята Великодня, у Славуті вже традиційно проходить місячник з благоустрою міста. Приємно, що попередні роки славутчани активно долучалися до прибирання рідного міста. Хотілося б, щоб і цей рік не став виключенням, тому звертаємося до усіх колективів підприємств, установ, організацій міста, будинкових і квартальних комітетів, кооперативних будинків і ОСББ, до кожного мешканця Славути, які не байдужі до свого рідного міста: зробіть свій внесок у спільну справу, долучайтеся до наведення чистоти у місті!

Чергове загальноміське прибирання відбудеться 19.04.2013 року з 9.00 до 15.00.

Всім нам хочеться жити в чистому і охайному місті та, пам’ятаймо, що чистота рідного міста починається з чистоти власної оселі, вулиці та прибудинкових територій!

Управління житлово-комунального господарства
Телефон для довідок: 2-35-02


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 12

*** : Вот тут бы прыть свою показали все эти славутские Шариковы и Швондеры. Но даю гарантию, что ни один из них даже деревца не посадит и бумажки не поднимет. По жизни они умеют только гадить.   (написано 17.04.2013 в 20:59 з адреси:  229-5-200-46.pool.ukrtel.net)
Сергій : Це точно.  (написано 18.04.2013 в 08:31 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Ігор : У всьому світі справляються певні служби, які отримують за це зарплатню. А ми ніяк не можемо позбавитись совдепівської дармової праці. Можливо краще, краще посилити контроль, за порушниками правил життя (сміттєвикидачами ) пальці відрубувати,чи тощо !!!  (написано 19.04.2013 в 06:29 з адреси:  176-8-15-214-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот ігору . : Я за колективне прибирання.Де ще люди поспілкуются.А по друге праця виховуе.Якщо він буде прибирати, то більше сміття він не викине.А при СРСР було багато позитиву, а не тільки один негатив.Це дурна політика.Якщо жінка навісила роги чоловікові в окремому випадку, то що,всім жінкам навісити клеймо невірних.   (написано 19.04.2013 в 06:49 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Якщо робітник, відпрацює на підприємстві так ,як має бути ( не ховаючись по закутках) , і сплатить податки ( частина яких йде на прибирання ) сумніваюсь ,що він з великим задоволенням піде прибирати !!! А Ви Патріоте, напевно, зовсім не втомлюєтесь на роботі ??  (написано 20.04.2013 в 06:22 з адреси:  176-8-15-214-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : Нагадую всім, що на протязі десятиліть в СРСР саме в ці квітневі дні проводились Леніські субботники. Люди завжди виходили на них з якимсь завзяттям та відчуттям власної гордості за долучення до Великої Справи Вільної Праці.
     Оце єдине що виніс позитивного Піголь зі стін своєї Alma mater. Респект! 
(написано 20.04.2013 в 08:58 з адреси:  207-145-124-91.pool.ukrtel.net)
патріот .крапкам : Я свое синку вже давненько відпрацював.Так що в свій час працював на суботниках з великим задоволенням, як підкреслив Остап.  (написано 20.04.2013 в 20:52 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : А я напомню, что задолго до идиотских ленинских субботников все украинцы выходили на толоки и убирали свои дома к Паске.  (написано 20.04.2013 в 21:49 з адреси:  228-163-52-37.pool.ukrtel.net)
патріот .крапкам : Патріотично.І було показово для молоді, як потрібно берегти і любити свій край.  (написано 20.04.2013 в 22:00 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ревизор : 20 апреля по всей Украине прошел субботник по благоустройству территорий. Хоть и названо это мероприятие свидомым словом «толока», но все новое, это хорошо забытое старое. Накануне дня рождения вождя мирового пролетариата в Советском Союзе всегда проходили ленинские коммунистические субботники. В капиталистической Украдине это выглядит немного странным, но наши политики и чиновники хоть раз в год стали ближе к народу, размялись и сфотографировались на фоне лопат и граблей. Вообще, танцы по граблям стали украинской национальной забавой. Правительства и президенты меняются, воруют по прежнему, а страна все глубже скатывается в пропасть.
     
     Что бы там не говорили о личности Ленина, но человек он был гениальный. Сумел создать несколько простых лозунгов «Заводы – рабочим», «Землю – крестьянам», «Мир хижинам – война дворцам», которые перетянули на сторону большевиков большинство крестьян, рабочих и солдат, и позволили провести Октябрьскую революцию. ТО, Что началось дальше, это, конечно трагедия. Не будь Иосифа Виссарионовича, СССР исчез бы еще много лет назад. Только ему удалось остановить большой террор, провести Большую чистку, выиграть войну с нацизмом и оставить в наследство потомкам Великую ядерную державу, которую те сменяли на заморскую колбасу и пепси-колу.
     
     Нашим оппозиционерам надо бы не Джина Шарпа читать, а Владимира Ленина – «Государство и революция», конечно, в привязке к сегодняшним реалиям. Впрочем, какая оппозиция, такие и книжки. Ничего нового они предложить не могут, даже свои требования сформулировать не в состоянии. Единственная мантра «бандугеть», которую они выкрикивают уже давно, всем изрядно надоела. Банда Оппо ничем не отличается от нынешнего режима. Почти все они успели побывать во власти.
     
     А еще Владимир Ильич сделал один гениальный вывод, актуальный и сегодня: «Интеллектуальные силы рабочих и крестьян растут и крепнут в борьбе за свержение буржуазии и ее пособников, интеллигентиков, лакеев капитала, мнящих себя мозгом нации. На деле это не мозг, а говно».
     Действительно, выращенная на советских харчах, советская интеллигенция постепенно превратилась в говно и продав Родину за сто сортов колбасы, джинсы и жвачки, всячески способствовала распаду СССР, на всех углах рассуждая о толерантности, демократии, правах человека, частичной трудовой занятости и невидимой руке рынка. В результате эта самая рука рынка взяла их за горло и выбросила на улицу из насиженных кресел. Пристроиться при демократической демократии удалось немногим, только самым хитрым и циничным. Они быстро зарыли партбилеты и стали украинским националистами.
     Говорить про сегодняшнюю украинскую интеллигенцию даже не хочется. Это не интеллигенция, а унылое говно, обслуживающее интересы правящего класса крупного капитала. Все эти политологи, журнашлюшки, пысьменныки и прочая офисно-гламурная шушера только и ищут кому бы продаться подороже. Для них где кормят – там и родина.
     
     Ну да ладно, хоть немного мусор прибрали…
     
     Виталий Скороходов 
(написано 22.04.2013 в 22:59 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот .ревізору : респект 1000%  (написано 23.04.2013 в 03:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : «Заводы – рабочим», «Землю – крестьянам», «Мир хижинам – война дворцам» А далі було: "Смерть куркулям, попам і прочієй контрреволюціоной сволочі!". Так і топили в крові 70 років мільйони своїх співгромадян.  (написано 23.04.2013 в 11:28 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік