Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.04.2013 ЮРІЙ БРОСЛАВЕЦЬ: УРОК 27-МИ РІЧНОЇ ДАВНИНИ НЕ ПІШОВ НАМ НА КОРИСТЬ

До певної міри мав рацію Ю.Рєзніков , еколог з Хмельницького, коли давав заголовок для своєЇ публікації два роки тому, у «Подільських вістях». «Щоб ми відмовилися від атомноЇ енергетики, має статися ще одна аварія, можливо і в нас …»

Хай Бог милує, але чомусь саме таку назву дав автор цій замітці, яка також, як Ви пам’ятаєте, була надрукована і в виданні « Т/П»

Нещодавно придбав цікавий журнал про Хмельницьку АЕС та перспективи її розвитку. Від кольорових ілюстрацій і райдужного оформлення до тексту написаного - просто очей не відірвати! Гортаючи його сторінки, він явно додає сили і настрою та без усякого сумніву змушує вірити, що ХАЕС, як і у свій час Чорнобильська АЕС, працює на комунізм!

Та особисто мене, як громадянина УкраЇни котрий мешкає за 18 км. від цих старих як світ порохових діжок, мало цікавлять її параметри та скільки вона виробляє . А насамперед її безпека! Так, так, саме тих пристарілих реакторів ВВЕР – 1000, від яких і їм подібних цивілізовані краЇни уже повідмовлялися. Це тільки в нас вони нові і надійні, як автомобіль «Волга»! Та коли уважніше та об’єктивніше все розглянути то не озброєним оком видно, що є певні розбіжності з тим, що розмалювали в цьому виданні. А ще, обмовлюся шановні земляки, що це не моЇ домисли чи плітки, я лише констатую факти. Ось один із них.

Як стверджує міністр МНС в інтерв’ю газеті «Дзеркало тижня» від 6.04.2012р., добудова 3 - го і 4 –го енергоблоків на ХАЕС, не лише економічно не вигідна авантюра на 30 мільярдів гривень, а й екологічно ризикована справа. Енергоблоки всіх наших АЕС, – від найстаріших до введених в експлуатацію 2004р., на 65 відсотків свій ресурс відпрацювали. Всю пожежну автоматику проектували і монтували в радянські часи. Тобто, подальша експлуатація систем пожежноЇ автоматики не гарантує безпеки діючих енергоблоків. Це - об’єктивна реальність.

А ще, шановні читачі, в цьому кольорово – казковому журналі на ст. 28 зокрема йдеться про якісь пільги для населення, котрі мешкають в "зоні спостереження". Це безумовно додало мені чудового настрою. Надіюся, Ви їх також бачили 12.04. на телеканалі «Інтер» у Савіка Шустера. Їх демонстрував з трьох пальців О. Ляшко.

Пільгами користуються в країнах Євросоюзу, в Германії, Франції та інших, про що дуже гарно описував штатний кореспондент О. Дейкалюк в газеті «Т/П» від 10.02 2011р.

Ми ж, поки що, маємо - вимкнуте табло в м.Нетішині та надто високі тарифи для 30 км. зони, як на ел.енергію так і на гаряче водопостачання. А ще, плюс до того, досить сумну статистику невтішних діагнозів.

Які ще сюрпризи нам збирається приподнести цей «мирний атом», наразі залишається загадкою …


ЗАРУЧНИКАМ СИСТЕМИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Комуністи забажали - кіловат мільйони!
Мріяли про нагороди, а хто й про погони.

Тільки Їх експеримент звучав не логічно,
Тай скінчилося в ту ніч все катастрофічно.

Тож мерщій тушімо Блок! КиЇв «совсем рядом»!
Це Брюханов «виноват» із СІУРом гадом!

Ми пошлем на дах солдат, а в тунель «шахтера»,
Наш партійний керівник - Вам за ревізора.

Яку дозу Їм прийнять , це для нас рішати,
Через пекло хай пройдуть й будуть пільги мати.

Просто використали Вас, більшовицькі боси,
І плюють вони тепер на ваші «вопросы».

26.04.2013р.

Юрій БРОСЛАВЕЦЬ, евакуйований у 1986 році з м. Припять
Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 15

BW Bur : Дуже часто я не по піддтримую пана Ігора щодо його позицій, які він висловлює в своїх статтях, проте в цьому випадку з ним не можливо не погодитись....  (написано 16.04.2013 в 21:43 з адреси:  ip41-79.netish.com.ua)
патріот брославцю. : Дуже цікава стаття.Але чому автор не освітлюе питання, хто дуже палко нас агітував на різних круглих столах про добудову 3і4 єергоблоків, обіцяючи манну небесну.Що,знову вині ветерани.І дороги вам зро, і ціни знизять на всі види послуг.Це були слова нашого керманича.А замість цього маемо що маемо.І далі нас чекае чергове підняття тарифів, а наших дітей і внуків перспектива стати заручником атомного моснстра.Ось що значить в черговий раз повірити обіцянкам, які подають в дуже красивому оформленні як в буклетах та журналах.Лапша вона завжди буде лапшою.Де були патріоти тоді.Чому не виступали проти.Знову, звернення проти добудови підписали тільки організації, які ввійшлии до складу обьеднання очолюваного В.Скоморохою, та іншими патріотами. а не підлабузниками .Слава Богу та Україні.  (написано 17.04.2013 в 06:13 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : Патриот, ты этим своим смешным патриотам фонарики подари, а сибе прожектор купи на аккумуляторе. Весь мир стоит на реакторах и от этого никуда не деться. Альтернативы атомной энергетике, конечно же к нещастью, но - нет.  (написано 17.04.2013 в 07:29 з адреси:  229-5-200-46.pool.ukrtel.net)
Остап : Ну и що тепер? Жити і боятись, чи жити і не боятись. Нехай автор порадить, що робити. Чи приліпив тільки для того щоб щось приліпити.   (написано 17.04.2013 в 08:43 з адреси:  107-154-124-91.pool.ukrtel.net)
% правди : Наш шановний Пі, як завжди на "ОСТРІЇ ПОДІЙ". Ця подія про що пише Пі складається з того, що його керівник втрачає популярність. І щоб замилити очі, дав команду бути першим. Від цього, що написав Пі, щось зміниться? Аж нічого, окрім фігури з трьох пальців. Зовсім недавно, цей Пі та його штаб активного задобряли нас, що небесна манна посипиться з неба, коли атомний монстр розшириться. Так що сталося, як не те, що я написав вище? Ганьба да і тільки від цієї писанини. І до чого тут комуністи? Тоді коли твій шеф ВБС агітував за 3 та 4 блок, що комуністи вже померли? Брихун і в Африці брихун. Забрихалися шановні друзі. Напевно почули зміни в настроях людей, тому і біситесь відчайдушно. А що станеться, коли люди прозріють та вашу брехню, м'ягко кажучи, не стануть слухать? Авторитет то ваш падає. Може я помиляюсь?  (написано 17.04.2013 в 11:30 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Ага, знову в усьому винні Пі і ., а хто ж ще? Розмістила людина статтю іншої людини - знову винен Пі. Хто б і що не написав – винен Пі. У вас з головою все гаразд, шановні? Статтю хіба Ігор Піголь написав? А Ю.Брославцю + 100% підтримки за щирість і небайдужість до проблем простих людей.   (написано 17.04.2013 в 11:40 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
% правди : А я про що? Якби твій Пі був розумний, напевно не грав би дурника. Шістка завжди б'ється тузом.   (написано 17.04.2013 в 11:50 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
*** : Вот так, Игорь Дмитриевич, силиконовые Шариковы и Швондеры уже даже фамилию твою произносить бояться. Здорово ты их видать напугал и обезвредил, озверели совсем. А что дальше то будет даже трудно сибе представить!   (написано 17.04.2013 в 12:02 з адреси:  229-5-200-46.pool.ukrtel.net)
*** : Сергей, Шариковым просто стыдно, вот и бесятся. Ведь ничего же не добились, а вот опозорились на весь город. А зуб на И.Пиголя у них самый большой потому, что он их как котят моськами в их же дерьмо и вымокал, да еще и по попе надавал, что б не проказничали в следующий раз. Его статьи уже по рукам ходят, люди их просто перепечатывают, сам видел. На той неделе зашел в Водоканал договор подписать, а в беседке ржачка, мужики друг другу Булгакова цитируют. Глядишь, так люди больше читать начнут.  (написано 17.04.2013 в 12:25 з адреси:  229-5-200-46.pool.ukrtel.net)
патріот .крапкам : Менше треба продавати за кордон і красти.При срср працювала промисловість , єнергії було досить і без такої кількості аєс.А зараз скільки знищено підприемств, а єнергії все більше не хватае.Олігархам прибутки, а нам збільшення онкології.На данний час Славута лідер по кількості онкологічних хвороб.А ви читайте і далі Булгакова і реготіть поки регочется, а коли прийде біда боронь Боже.плакати буде пізно.Крапкам.А тобі не соромно ображати людей.Не забувай що після веселухи завжди приходить похмілля.А що стосуется Піголя, то він молодець що допомагае друкувати статті.І на кінець добра новина.З понеділка Влада розпочинае ремонт дорожнього покритя.Пропоную всіею громадою підтримувати чистоту в місті, замість того щоб лаятися.Пора набратися розуму.  (написано 17.04.2013 в 14:43 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : Дохтур Пі, Професор та хирург мозку, що зараз дурня з себе в суді корчить, прямо такий, як ваш правдодрукарь. Того теж скрізь читали та величали всілякі підлабузники та дурники. Так що в вас ще все попереду.   (написано 17.04.2013 в 18:34 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
*** : Дурниками как раз славутские Шариковы и оказались, силиконовыми.   (написано 17.04.2013 в 20:55 з адреси:  229-5-200-46.pool.ukrtel.net)
патріот . : а перший з такими мозгами крапки.дурень крім 4крапок не мае нічого.  (написано 18.04.2013 в 06:25 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
український патріот : бачу доки мене небуло падлюки червонопузі знову розпоясалися. зараз поправимо. Брославцю і Піголю-респект і уважуха! червоножопих комуняк і їх посіпак-дебілів-ЭС Остапа конченого Патріота і %дебілоправду-на гілляку і всі діла. Слава Україні!  (написано 19.04.2013 в 15:21 з адреси:  46.247.200.69)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік