Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.04.2013 НА ЧИЙ МЛИН ЛЛЮТЬ ВОДУ НЕДОЛУГІ СЛАВУТСЬКИ ВОДОЛІЇ?

Писак бездарних пре навала.
(аж нудить фальш красивих фраз)
Тримайсь, державо! Ще чимало
Їх «вийде» із народних мас.
О.Босенко

11 квітня 2013 року невтомний «Трудівник партії регіонів», вустами Романа В., опублікував відкритий лист «громадської групи з перевірки послуг УВКГ» та чергову погрозу Василя Г. щодо дострокового припинення повноважень міського голови і депутатів Славутської міської ради.

Отже, шановний читачу, на «залізобетонних» аргументах останнього ми зупинимось дещо пізніше, а поки що, дамо належну оцінку колективному витвору мешканців славутської «силіконової долини». Тим паче, що у своєму листі, розрахунок доцільності підняття цін на послуги водопостачання і водовідведення з боку УВКГ, новоспечені «вундеркінди» вважають помилковим, а відтак, пропонують місцевій владі(!) його негайно перерахувати.

Чому до цих пір вони не зробили це власними руками, достеменно не відомо.

Словом - далі, без зайвих коментарів, на «комунальну філософію» громадських активістів, наведемо витримки з офіційної відповіді міської влади, яку останні волили б не згадувати. Споживачів із слабкими нервами, прошу не читати.

«... Ознайомившись із заявою – зверненням до міського голови з питання перевірки підвищення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення слід відмітити, що наданий аналіз є некоректний, адже жодним нормативним документом не передбачено формування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення за результатами фінансово-господарської діяльності підприємства.

Разом з тим, слід відмітити, що аналізуючи правомірність тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ви не до кінця розумієтесь у економічних термінах, а саме у Вашому розумінні «чистий дохід» та «прибуток» одне і теж, адже ні в якому разі підприємство не може мати прибутки в сумі 8 мільйонів 429 тисяч грн., коли виробнича собівартість наданих послуг за 2012 рік становить 8 мільйонів 419 тисяч грн.

Є непослідовним той факт, що при проведенні перевірки Вами взято за основу звіт про фінансово-господарську діяльність Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства за 2012 рік в частині, яка нібито вказує на значні прибутки підприємства (дійсно прибуток у сумі 1392,0 тис. грн. відображено у звітності, який отримано за рахунок дотації з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах яка утворилась за період 2008-2012 роки і фактично становить біля 3 мільйонів гривень та автоматично була перерахована Головним управлінням фінансів Хмельницької облдержадміністрації Славутському РЕМу на погашення заборгованості, яка станом на 01.12.2012 року становила 1489,9 тис. грн.).

Однак, чомусь Ви не вказали на заборгованість підприємства станом на 01.01.2013 року Славутському РЕМу за спожиту електроенергію в сумі 236, 0 тис. грн. та на заборгованість по бюджетних платежах 671,0 тис. грн. Адже, якщо підприємство при таких боргах не буде вживати відповідних заходів, то може стати банкрутом.

Управлінням водопровідно-каналізаційного господарства проведено розрахунки витрат на послуги з водопостачання та водовідведення відповідно до порядку формування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869, а також відповідно до порядку та процедури формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджених рішенням Славутської міської ради від 09.11.2012 року№5-24/2012 (розробленого відповідно до п.9 вищезазначеного Порядку).

Відповідно до п. 3 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року, структура тарифів – це складові економічно обґрунтованих витрат, пов'язаних із провадженням у планованому періоді певного виду ліцензованої діяльності, які групуються за статтями відповідно до стандартів бухгалтерського обліку, та складових планованого прибутку, на основі яких розраховуються та встановлюються тарифи.

У вищевказаному Порядку чітко вказано складові планованої виробничої собівартості, що включаються в розрахунок тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, чого на жаль не відслідковується у Вашому зверненні.

У червні –липні 2012 року Державна фінансова інспекція в Івано-Франківській області проводила ревізію фінансово-господарської діяльності Славутського УВКГ. За результатами ревізії, що викладені в акті від 02.08.2012 року вказано на невідповідність діючих тарифів для всіх груп споживачів їх фактичній собівартості. На момент проведення ревізії фактичне відшкодування собівартості наданих послуг для населення з водопостачання за 2011 рік становило 81,8 %, перший квартал 2012 року 78,3%, відповідно наданих послуг з водовідведення для населення за 2011 рік 89,7, за І квартал 2012 року 95,3 %.

Щодо нібито помилкових на Вашу думку порівнянь тарифів 2010 та 2013 року, тому що тарифи були підвищені з 2011 року, то слід відмітити ще раз, що перевірка проведена Вами є поверхневою, непослідовною і не професійною, тому що тарифи які були підвищені з 01.02.2011 формувалися на базі планового 2010 року, про що свідчить заява, яка надійшла до виконавчого комітету Славутської міської ради про перегляд тарифів від 30.11.2010 року №857/01-08 та Висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Хмельницькій області №138,139 від 19.11.2010 року щодо рівня економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг.

Тому повторно звертаємо вашу увагу на те, що попередні тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення були встановлені з 01.02.2011 року, і в їх розрахунок були включені витрати планового періоду 2010 року, коли мінімальна заробітна плата становила 888 грн., а вартість електроенергії становила 0,68 грн./Квт. без ПДВ. В тарифах затверджених рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради від 09.01.2013 року №1 в складові витрат включена мінімальна заробітна плата кінця планового періоду 2012 року в розмірі 1134 грн., вартість електроенергії 0,94 грн./Квт. без ПДВ.

Отже інфляції, дефляції та інші припущення та здогадки в розрахунок не включаються.

Щодо рівня оплати праці працівників управління водопровідно-каналізаційного господарства, то у жовтні 2012 року Хмельницьким обласним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення була проведена перевірка оплати праці і відповідно в акті перевірки вказано «тарифна ставка робітника І розряду встановлена в розмірі мінімальної заробітної плати, тобто без урахування коефіцієнта 1,2, передбачених Галузевою угодою та не зважаючи на неодноразову зміну розміру мінімальної заробітної плати, відповідно до наказу по підприємству №66 від 15.04.2011року було запроваджено умови оплати праці в розмірі 941 гривня (з 01.03.2011р.) і діяли на момент перевірки, тобто жовтень 2012 року ( коли мінімальна заробітна плата становила 1118 гривень), такі умови оплати праці працівників були запроваджені на підприємстві у зв’язку із важким фінансовим станом на підприємстві впродовж 2012 року.

Для уточнення: заробітна плата працівників житлово-комунального господарства передбачає збереження мінімальних гарантій і відповідно оплата праці формується на підставі галузевої угоди між обласним управлінням житлово-комунального господарства ОДА та обласним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення на 2011-2013 роки і відповідно застосовано: розрахунок мінімальної тарифної ставки робітника 1 розряду у розмірі не менше 120 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом; єдину сітку міжрозрядних тарифних коефіцієнтів; для основної підгалузі за видом робіт (земляні роботи, роботи по утриманню автомобільних шляхів і шляхових споруд, експлуатація мереж, споруд, обладнання систем водозабезпечення та водовідведення) – коефіцієнт співвідношень 1,35; застосовано коефіцієнти співвідношень розмірів мінімальних місячних посадових окладів керівників, професіоналів, фахівців і технічних службовців. Відповідно до вимог чинного законодавства враховуються надбавки згідно атестації, надбавки за вислугу років, надбавки за роботу у нічний час та святкові дні, за класність.
Отже, заробітна плата яка вказана у Вашому зверненні, максимальна 5301 грн., середня 2766грн, а мінімальна 1456 грн. нарахована відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів, що вказані вище.

ТАКИМ ЧИНОМ ВАШЕ ЗВЕРНЕННЯ ВІДМІНИТИ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ Є БЕЗПІДСТАВНИМ, ОСКІЛЬКИ ВИКЛАДЕНИЙ ВАМИ АНАЛІЗ Є ПОВЕРХНЕВИМ ТА НЕОБГРУНТОВАНИМ…»

Наразі, шановний читачу, з відкритим листом мешканців «силіконової долини» ми розібралися. Тож дійшла черга і до "аргументів" «великого комбінатора».

Прикриваючись ім'ям цілої громади(!), своє повідомлення про збір підписів славутчан «за проведення референдуму щодо дострокового припинення повноважень міського голови та депутатів міської ради», Василь Г. обґрунтував просто: у зв’язку з грубими процесуальними порушеннями норм ухвалення тарифних рішень та відверте ігнорування зауважень і пропозицій тієї ж таки громади. Мовляв, як так, що замість того, аби беззастережно виконати вимоги «революціонерів», депутати лише прийняли їх до якоїсь уваги! Мовляв, забули «нероби», хто тут головний!

Втім, як можна виконати те, чого насправді не було і не має, особисто мені, не зрозуміло. Адже жодного альтернативного розрахунку собівартості тарифу, чи то на водопостачання (водовідведення), чи то на міські пасажирські автоперевезення, затяті «ревізори» так і не представили. Хоча, як ми всі пам’ятаємо, обіцяли урочисто це зробити, ще 05.04.2013р.
Не вважати ж, насправді, таким розрахунком вкрай непрофесійний «аналіз» громадської групи з перевірки послуг УВКГ!

Ось і виходить, шановний читачу, що всі ці «дики танці» навколо тарифів були потрібні «народним захисникам» лише, як ширма.

Гадаю, що справжнім завданням останніх, є максимально можлива дестабілізація соціально-економічної ситуації в місті, з метою створення передумов для заміни «неугодної» міської влади.

Ну, а кому нинішня міська влада, як «кістка в горлі», а також, на чий млин ллють воду недолугі славутськи водолії, думаю, здогадатися не важко…


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 58

О.С. : +100. Знову Ігор Піголь розмастив по асфальту замурзаних активістів на чолі з Гапонюком. Як вони вже набридли, ці активні квако-жаби.  (написано 14.04.2013 в 11:38 з адреси:  125-167-52-37.pool.ukrtel.net)
патріот . : Тарифи це х..я.Зрозуміло що підвищення аргументованно багатьма чинниками.Це і зростання послуг на єлектроєнергію і піднятя мінімальної зарплатні.З цим ще якось можна погодитись.А ось жахливий стан доріг в Славуті бажае кращого.Що, також зпихнемо на Уряд.та комуністів.Ось Піголь хай і підніме це питання.Чи може якраз настав час використати коней, бо їздити транспорту зась.А може він це питання не підіймае тому що ходить пішки а мер живе в нетішіні.  (написано 14.04.2013 в 12:17 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Український патріот : Дмитрович як завжди на висоті! приєднуюсь! добив гомосоветікусів шарикових і швондерів фактами. всі ці гапонюки вже не знають куди ховатися. наобіцяли людям три торби а порахувати грамотно не вміють. а тому хто вкрав мій минулий нік відірву макітру.   (написано 14.04.2013 в 12:32 з адреси:  46.247.211.70)
Український патріот : про дороги вам Дмитрович теж розкаже не сумнівайтеся. так розкаже що аж всер..сь від правди. їдьте до свого Бандюковича тай питайте про дороги. про тарифи ви вже спитали. Мало? то добавимо ще як треба ригі .  (написано 14.04.2013 в 12:38 з адреси:  46.247.211.70)
Марко : Ви все сварите товарістча Гапонюка,а йго тим часом у космонавти приняли:
     " Славута має свого "космонавта"
     
      Друк
      Електронна адреса
     
     Деталі
      Опубліковано: П'ятниця, 12 квітня 2013, 17:30
      Автор: Super User
     
     ГО ТП “ Край” вельми офіційно,та не меньш щиро вітає гр.Василя Гапонюка з Днем Космонавтики.Бо лише постійним перебуванням у космосі , або тимчасовим викраденням космітами, з подальшим позбавленням глузду,можна пояснити писанину під назвою:”Влада в дії-маски знято “, що була надрукована у минулому номері ТП.
     
     Ми ні в якому разі не хочемо принизити своїм привітанням реальних героїв орбіти (Ю.Гагаріна,Н .Армстронга та сотні інших) , так як очевидно,що брехунів і дурників які цибають козликами із партій в партію і гадять слідом — у к о с м о н а в т и не беруть. Вони (а нажаль їх не мало) належать до загону котмонавтів ім.Льоні Космоса.
     
     Ще хочеться привітати з сьогоднішнім святом також і редакції газет “Трудівник полісся” та “Вісті громади”. Без сумніву, що у цих видань - різні орбіти, різні ракети та космонавти.Але чомусь вплив міжзоряного простору на обєктивність викладення матеріалу- однаковий...
     
     
     
     Чеслав Соколовський, співзасновник ТП “Край” " 
(написано 14.04.2013 в 13:13 з адреси:  62-121-124-91.pool.ukrtel.net)
тверезий : Украінські патріоти збожеволіли?Що це за каламбур?Або менше прикладайтеся до чарки.  (написано 14.04.2013 в 13:16 з адреси:  176-8-15-180-slvt.broadband.kyivstar.net)
О.С. : Іде проста зачистка України по всім напрямкам донецькими. Все зрозуміло. В кожному такому містечку як наше є такі продажні люди як Гапонюк. Їх і використовують ці бандити від Партії регіонів.   (написано 14.04.2013 в 13:17 з адреси:  125-167-52-37.pool.ukrtel.net)
О.С. : Клас. Було б добре, якби цього Гапонюка і всіх цих космонавтів з силіконової долини відправили на місяць. Хай там інопланетянам тарифи рахують:)  (написано 14.04.2013 в 13:26 з адреси:  125-167-52-37.pool.ukrtel.net)
ЛОМ : Уважаемый Український патріот.Про дороги не надо рассказывать!Их надо просто ремонтировать и содержать в нормальном состоянии!Если жители нашего города(независимо от политический взглядов) указывают на какие-либо проблемы в их родном городе,то нормальная местная власть должна реагировать и решать эти проблемы как нормальный хозяйственник(и это главный по казатель эффективности этих людей),а не разводить всякий раз трепотню о Бандюковичах.  (написано 14.04.2013 в 13:30 з адреси: 46.63.78.190 unnamed.x-city.com.ua)
О.С. : Ага, Лом. Треба було в воду асфальт класти, або ще в січні. А чому ви не розповідаєте, скільки дорога до Межигірря коштує і скільки на наші дороги виділили з державного бюджету.  (написано 14.04.2013 в 14:22 з адреси:  125-167-52-37.pool.ukrtel.net)
патріот2 .о.с : На ремонт виділили.тільки треба їх єфективно використовувати.Підіть і подивітся, навіщо на даний час ро тротуар біля центру молоді.Це біля офісу партії Свобода.І це при тому що центральні вулиці нагадують танкодром.Політика дуже зрозуміла.Чекаю відповідь від Ядухи, скільки грошей дають на Славуту, і Як ремонтувати дороги.А тоді стане зрозуміло хто винуватець всих цих негараздів.Щоб покласти край приказці-Іван кивае на Петра а Петро на Івана.А українському патріоту скажу що нік твій забрав той хто забрав і мій нік.Так що будемо під одним.Можеш бути 1  (написано 14.04.2013 в 14:54 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : "Кто хочет — ищет возможности. Кто не хочет — ищет причины"-А.Линкольн
     О выделении денег сайт инфа в конце текста 
(написано 14.04.2013 в 15:38 з адреси: 46.63.78.190 unnamed.x-city.com.ua)
український патріот : ЛОМ.-жителі нашого міста не водолії партії ригів як написав Дмитрович а нормальні люди все розуміють. Що калюжі латати не можна а треба дочекатися тепла. так розумні господарники ро.
     О.С. - уважуха.
     патріоту2-тобі риг-Ядуха ще не те напише. більше цю падлу слухай
     крапкам.-і що що зрадник і тушка Будяк отримав 3 млн.гривень? йому ще 33 дадуть на його фірми аби тільки побільше тушонок наробив сволота.  
(написано 14.04.2013 в 16:57 з адреси:  46.247.206.244)
Volya : А ви думали для чого Буряк так перся в Раду - вже пятиий термін - і бачу що буде ще й - шостий- а ось якраз заради ось цих коштів - нібто на розвиток краю - а кошти лягають до нього в банк - а народний депутат працює далі на розвиток краю і так до слідуючих виборів..............................................................................................................  (написано 14.04.2013 в 17:21 з адреси:  99-160-54-37.pool.ukrtel.net)
ЛОМ : To VolyaДа не переживайте Вы так.Ему эти 3 лимона так на карманные расходы причем на неделю.Вот- сайт
      
(написано 14.04.2013 в 18:48 з адреси: 46.63.78.190 unnamed.x-city.com.ua)
О.С. : а де в Славуті силікована долина і хто в ній живе?  (написано 14.04.2013 в 19:42 з адреси:  125-167-52-37.pool.ukrtel.net)
український патріот : на сміттезвалищі за містом. Там збираюця всі місцеві вундеркінди під проводом Гапонюка і проводять підрахунки тарифів.   (написано 14.04.2013 в 21:01 з адреси:  46.247.213.88)
% правди : У селищі на Тернопільщині драконячий тариф на воду - 8,12 грн
     Нова Ера 2013.04.14 15:14
     У селищі Велика Березовиця в Тернопільській області встановили неймовірно високий тариф на водовідведення - 8 грн 12 коп. за кубометр. Це більше, ніж платять мешканці деяких міст-мільйонників. Проблему вивчали журналісти "Огляду дня" телеканалу ZIK. Ще в січні цього року мешканці Великої Березовиці протестами змусили скасувати завищені тарифи на комунальні послуги. 
(написано 14.04.2013 в 21:20 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
український патріот : А ти правда далі читай. у Львові 20 грн. 16 коп за куб води. у Мостиськах за куб води платять 20 грн. в Великій Березовиці вода і водовідведення -розрахували на 13 з копійками. в Жовкві 11грн., буде дорожче в Миколаєві 11 грн. з копійками. ви ще на а В.Б. молитися повинні а усіх цих Гапонюків-Віциків-Сердунів-Залотуроків-Шерудил в силіконовій долині залишити і огородити залізним парканом.  (написано 14.04.2013 в 22:34 з адреси:  46.247.217.57)
pkbq : патріотові (?) українському (?) .
     Треба негайно виготовити велику кількість портретів отого самого.Бажано в деревяній рамці та під склом (щоб як мухи обгадять зручно було витирати). Роздати всім бюджетникам та комунальникам. Розвісити в усіх закладах державної влади! В школах обовязково в кожному класі та величезний портрет при вході!! Щопонеділка проводити урочисті лінійки!!! Встановити погруддя його самого (можна на місці вождя світового пролетаріату)!!!!! І молитися, молитися, молитися.... 
(написано 15.04.2013 в 02:31 з адреси:  16-180-178-94.pool.ukrtel.net)
патріот pkdg. : /обовязково в мундирі з нагородами і перерахуваням всіх заслуг/.а всі його дачі зробити музеями.  (написано 15.04.2013 в 06:49 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди для українського патріота : З 1 лютого вартість кубометра води у Львові зросте до 5 грн 27 коп.
     Про це сьогодні, 26січня, під час прес-конференції директор ЛМКП «Львівводоканал» Мирослав Заплатинський. ...
     Гаряча вода у Львові з січня теж дорожчає
     З 1 січня ціна кубометра гарячої води для львів’ян, які користуються послугами «Львівтеплоенерго» коштуватиме 20 гривень 16 копійок, а мешканці, яких обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго», платитимуть 18 грн 64 коп....
     Комунальний транспорт у Львові подорожчає до 2 грн.
     Міський голова Львова Андрій Садовий не виключає, що зросте вартість проїзду у міських трамваях, тролейбусах та автобусах. Про це він повідомив сьогодні, 18 січня, під час брифінгу.
     Тарифи на гарячу воду у Львові найвищі в Україні. Так що дорогенький не путай одне з другим. Краще молись.
      
(написано 15.04.2013 в 10:55 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
*** : Считаю, что после этой статьи, всем доморощеным активистам, всем этим Гопанюкам-Колашниковым, следует как минимум извиниться перед мэром города за свое дикое поведение. А перед простыми людьми, перед всеми нами, пусть на коленях постоят, засранцы.   (написано 15.04.2013 в 12:54 з адреси:  93-182-178-94.pool.ukrtel.net)
*** : Наделали тарараму на весь город, обвинили всех и вся и думают, что герои. Засранцы вы, а не герои, и пороть вас некому.   (написано 15.04.2013 в 12:57 з адреси:  93-182-178-94.pool.ukrtel.net)
 : Это вас будут пороть,и очень скоро.  (написано 15.04.2013 в 13:14 з адреси:  176-8-15-180-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот .крапкам : це тобі треба стати на коліна як драному гандону.і просити прощення перед всим людом.шмаркач.А що до того кого пороти, то не суди по собі.якщо підставив задок то сопи і слухай розумних людей.засранец.  (написано 15.04.2013 в 13:59 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот . : рота помий.Слава кпу і партії регіонів.а тебе скоро поселять коло параші.гандон драний.  (написано 15.04.2013 в 14:09 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Дурак ты,пороть будут розгами.У дурака одно на уме...Розгами ,и скоро патрийот получит по попе...  (написано 15.04.2013 в 15:22 з адреси:  176-8-15-180-slvt.broadband.kyivstar.net)
: патриоту : Прости меня.я больше не буду.я имел в виду крапки-идиота.у которого в криивке высохли мозги.  (написано 15.04.2013 в 16:11 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Підтримую написане.Все правильно крапки написали. Нехай тепер ці швондери вибачаються перед громадою і владою за весь той шабаш, що був влаштований ними в місті. А то брудом обливати навчилися, а нести відповідальність за свої слова і вчинки-ні. Ганьба.  (написано 15.04.2013 в 16:48 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
*** : Сергей, все эти Шариковы за всю свою жизнь даже собачей будки не построили, а вот других учить - всегда первые. Но ведь сами полные силиконовые «вундеркинды», как написал И.Пиголь, а все туда же. Пусти вот такую гопоту к власти - устроят красный террор похлеще ленинского. Поэтому то и надо их сечь как в старь с дураками делали. А извинений от этих засранцев конечно же не дождешься. Они только по подворотнях гадить мастаки, да власть проклинать.  (написано 15.04.2013 в 18:19 з адреси:  93-182-178-94.pool.ukrtel.net)
pkbq : Шановний Ігоре Дмитровичу!
     А скажіть но,будь-ласка, хто дав вам право так обзивати своїх роботодавців? Чи може Ви вважаєте, що все має буди, як скаже вождь і ніяк інакше? Всі інші думки членів громади це розстріл?  
(написано 16.04.2013 в 03:13 з адреси:  16-180-178-94.pool.ukrtel.net)
патріот єс : а він такий .хто платить тому і служить.і це закономірно.перейде шеф в пр і він туди ж.так що не дивуйтеся.громада чекае його опус про наші дороги.  (написано 16.04.2013 в 06:08 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Марко : По дороги ніхто вам нічого толкового не напише,Бо то є реальна проблема,а не вигадане нашесття комуняк(які доречі у нашому місті ніц не варті.).Якби не пан ПІ про них ніхто і не згадав би.  (написано 16.04.2013 в 09:26 з адреси:  144-131-132-95.pool.ukrtel.net)
*** : И ведь ни одного толкового аргумента в ответ, один только вой и стенания о плохом И.Пиголе, который обижает дремучих гражданских активистов. Молодец, Игорь! Кто еще скажет неучам в глаза, что они неучи, которые только и умеют, что прикрываться именем громады.   (написано 16.04.2013 в 12:36 з адреси:  229-5-200-46.pool.ukrtel.net)
*** : А ваша громада, господа неучи, это кучка неудачников – Гапонюк, с ярким мегафоном и пустой как барабан головой, полуотморожений Кастырко, точно такой же Золаторук, ну и еще может быть парочка-другая известных полуидиотов как Колашников. Вот и вся ваша орущая и ничего не понимающая в коммунальном хозяйстве компашка.   (написано 16.04.2013 в 12:47 з адреси:  229-5-200-46.pool.ukrtel.net)
*** : Вашу компашку уже весь город знает, так что не трудитесь больше и не устраивайте цирковых представлений. Дайте нашему мэру нормально работать.  (написано 16.04.2013 в 12:50 з адреси:  229-5-200-46.pool.ukrtel.net)
**** . : Опять мне заеб зашел .извините .а то сам идиот и мне скучно ходить с таким званием одному. поэтому всех и обзываю.скоро научусь правильно мыслить, когда выпустят с дурдома,или когда м-эр выгонит с работы.  (написано 16.04.2013 в 13:32 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Секргій : Ага, дадуть вони нормально меру працювати, ждіть. А хто гав-гав буде робити?:)  (написано 16.04.2013 в 16:59 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
22-RUS : Как ни странно, но про москалей ни гу-гу...   (написано 16.04.2013 в 18:04 з адреси:  host-109-171-65-213.bbcustomer.zsttk.net)
**** 22-RUS : Ничего странного.Скоро придем к вам просить милостыню.Народ не хочет больше кормить дармоедов  (написано 16.04.2013 в 20:22 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
сергію : А для того і ро гав-гав, щоб господар не спав, а піклувався за того. хто дае йому нормально жити.  (написано 17.04.2013 в 06:38 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
український патріот : ви падли червонопузи гав-гав на параші будете робити.ще недовго вам лишилося. Слава Україні!  (написано 19.04.2013 в 15:24 з адреси:  46.247.200.69)
% правди : Home » Незаконні рішення органів державної влади
     Незаконні рішення влади: поговоримо про надання житлово-комунальних послуг і формування тарифів
     
     Submitted by vpumainadmin on Ндл, 09/09/2012 - 15:24
     З огляду на гостроту проблеми забезпечення прав громадян та інтересів держави при наданні житлово-комунальних послуг і формуванні тарифів на них, органами прокуратури проводяться перевірки додержання законів у даній сфері органами влади та контролю, органами місцевого самоврядування та житлово-комунальними підприємствами.
     Виявлено численні факти незаконного встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, їх затвердження без проведення громадських слухань та отримання висновків органів державного контролю, включення до їх складу незаконних витрат, розкрадання бюджетних коштів, виділених на зменшення обсягів теплопостачання, компенсацію різниці в тарифах тощо. Про це розмова із заступником начальника управління нагляду за додержанням законів щодо прав і свобод громадян Генеральної прокуратури України Наталією ШЕСТАКОВОЮ.
     — Наталіє Іванівно, сьогодні майже на всій території нашої держави спостерігається порушення прав споживачів щодо надання житлово-комунальних послуг, неправомірне підвищення тарифів без їх затвердження на громадських слуханнях, включення до оплати тих послуг, якими власники житла не користуються. Що Ви можете сказати з даного питання?
     — Установлено, що практично у кожному регіоні у порушення вимог Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, виконавцями послуг розраховуються, а органами місцевого самоврядування затверджуються тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій без проведення по кожному будинку громадських слухань.
     Недотримання обов'язкової процедури проведення громадських слухань призводить до порушення прав споживачів таких послуг, масових невдоволень непрозорістю їх складових, включення до тарифів оплати тих послуг, якими фактично власники житла не користуються.
     Скажімо, за ініціативою Державної житлово-комунальної інспекції проведено громадські слухання комунальним підприємством "ЖЕК "Сирець" з питань формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, розташованих на вулиці Щусева у місті Києві. За результатами обговорення складових тарифів на утримання будинків, які вже були затверджені у середньому 2,64 гривні за 1 квадратний метр житла, прийнятим громадськими слуханнями рішенням зазначені тарифи скориговано у бік зменшення на 30 відсотків.. Таким чином ЖЕК "Сирець" зобов'язався перерахувати тарифи і подати до Київської міської державної адміністрації новий їх розрахунок на затвердження.
     У ході проведених прокурорських перевірок за протестами прокурорів Харківської, Чернівецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Луганської областей незаконні рішення органів місцевого самоврядування про затвердження тарифів, розрахунок яких не було обговорено громадськістю, скасовані.
     Незаконне рішення Сімферопольської міської ради про затвердження тарифів на утримання будинків за позовом прокурора скасовано судом, у зв'язку із відхиленням радою протесту.
     Відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, ціни на дані послуги повинні встановлюватися по кожному будинку окремо, залежно від фактичної кількості послуг, що надаються, та стану будинків.
     Однак Стаханівською міською радою Луганської області затверджено загальний тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, замість встановлення його на кожен будинок окремо. Аналогічна ситуація склалася в АР Крим, Кіровоградській, Херсонській та Чернівецькій областях.
     
     — Назвіть найбільш характерні порушення включення до тарифів на житлово-комунальні послуги витрат, які не передбачені чинним законодавством. Які санкції застосовуються до порушників закону щодо цього?
     — Приміром, необґрунтовано враховуються організаційні та представницкі витрати, безнадійна дебіторська заборгованість, заробітна плата неіснуючих працівників, оплата ремонту засобів обліку води тощо.
     З цього приводу прокуратурою Донецької області порушено кримінальну справу за ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України щодо посадових осіб Держцінінспекції в області, які під час перевірки ВАТ "Маріупольгаз" внесли до акта неправдиві відомості про відсутність порушень, у той час як з громадян за неіснуючим тарифом було стягнуто надлишок — 4,7 мільйона гривень за спожитий природний газ. На вимогу прокурора на суб'єкта господарювання накладено економічні санкції на суму понад 14 мільйонів гривень.
     Прокуратурою Запорізької області порушено кримінальну справу за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України стосовно посадових осіб ПП "Приморськ-Теплоенергія", які шляхом внесення недостовірних відомостей у розрахунок вартості послуг з теплопостачання завищили собівартість виробництва теплової енергії, внаслідок чого незаконно отримали з бюджету 120 тисяч гривень.
     Досудове слідство у вказаних кримінальних справах триває.
     У Хмельницькому та Житомирі рішеннями міських рад затверджені тарифи на встановлення та обслуговування лічильників води для населення, хоча ці роботи відповідно до Закону України "Про метрологію і метрологічну діяльність" та відомчих нормативних актів мають виконувати за власний рахунок підприємства сфери водопостачання. На незаконні рішення прокурорами принесено протести, які задоволено. Реагували на аналогічні порушення також прокурори Волинської та Чернівецької областей.
     У Чернівецькій області приватним обслуговуючим підприємством "Вікторія" (м. Чернівці) до розрахунків собівартості послуг з утримання будинків та прибудинкових територій безпідставно включено витрати на оплату праці, придбання пального та спецодягу, на обслуговування оргтехніки тощо. За втручання прокурора міста надмірно сплачені 34 тисяч гривень за комунальні послуги повернуто громадянам. Аналогічні порушення встановлені прокурорами ще 6 районів області.
     
     — Досить часто органами місцевого самоврядування затверджуються тарифи на послуги з тепло-, водопостачання, водовідведення, обслуговування прибудинкових територій без урахування їх економічної обґрунтованості та за відсутності погоджень Державної інспекції контролю за цінами та Антимонопольного комітету України. Наскільки це правомірно?
     За даними Держцінінспекції, у поточному році без відповідних висновків незаконно затверджено 303 тарифи, найбільше у Житомирській (85), Луганській (31), Рівненській (30) областях.
     Так, ДП "Теплокомуненерго" у Богородчанському районі Івано-Франківської області без висновків Держцінінспекції щодо економічного обґрунтування планових витрат на послуги з теплопостачання сформовано завищені тарифи, внаслідок чого бюджетним установам та іншим споживачам незаконно нараховано 83 тисячі гривень. Прокурором керівнику підприємства внесено припис.
     Без економічного обґрунтування Держцінінспекції незаконно підвищено на 60% плату за централізоване водопостачання у Татарбунарському районі Одеської області. Аналогічні порушення виявлені прокурорами Запорізької, Рівненської, Полтавської та Луганської областей. За протестами прокурорів незаконні акти органів місцевого самоврядування про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги скасовані.
     На порушення Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" рішення про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги нерідко приймаються без попереднього оприлюднення проекту такого рішення та вивчення їх регуляторного впливу.
     Зокрема, у Житомирській, Запорізькій, Львівській, Харківській та інших областях усупереч вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги" споживачів за 30 днів не попереджено про зміну вартості житлово-комунальних послуг з поясненням причин таких змін та посиланням на погодження відповідних органів державного контролю. За втручання прокурорів незаконні рішення скасовані.
     Органами місцевого самоврядування усупереч постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води" від 10.07.2006 р. погоджуються тарифи з рівнем рентабельності у розмірі понад 12 відсотків. Так, у Рівненській області Здолбунівською міською радою незаконно затверджено відповідні тарифи з рівнем рентабельності, який удвічі перевищує гранично допустимий. Буською міською радою Львівської області встановлено тарифи на послуги централізованого водопостачання, рентабельність яких перевищувала граничний рівень для бюджетних установ на 53%, а інших споживачів — на 21 відсоток. Незаконні рішення прокурорами опротестовані. 
(написано 20.04.2013 в 19:53 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
*** : А про Славуту тут где?  (написано 20.04.2013 в 21:45 з адреси:  228-163-52-37.pool.ukrtel.net)
% правди : Не торопись, дойдет очередь и до Славуты и до таких бестолковых как ты.  (написано 21.04.2013 в 06:56 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
український патріот : ви Шарикови вже всрал.ся по самі вуха а все щось пнетеся. мало вас Дмитрович попустив? ви до нього зверніться то він добавить. бу-га-га. Слава Україні!  (написано 21.04.2013 в 10:33 з адреси:  46.247.221.231)
% правди : У Німеччині авіакомпанія Lufthansa скасувала більшість рейсів, запланованих на 24 квітня. Про це йдеться в заяві авіакомпанії, передає Associated Press.
     
     Рейси скасовані через одноденний страйк у зв'язку з вимогою підвищення зарплати.
     
     З понад 1 тис. 650 перельотів на малі відстані будуть здійснені тільки 20. Що стосується дальніх перельотів, то основний аеропорт у Франкфурті скоротить їх з 50 до 6, а з Мюнхена будуть зроблені тільки 3 вильоти з 17. З Дюссельдорфа всі три заплановані рейсу будуть здійснені згідно з розкладом.
     
     Одноденний, так званий попереджувальний страйк, був оголошений профспілкою 19 квітня і є звичайною тактикою, яку використовують для підвищення тиску в переговорах про зарплату.
     
     Нагадаємо, 17 квітня керівництво компанії відхилило вимогу профспілки про підвищення заробітної плати на 5,2% на наступний рік і про надання гарантій.
     
     Авіакомпанія Lufthansa є найбільшою в Німеччині і другою за величиною в Європі. Так в Євпропі Профсоюзи захищають права своїх робітників. В Україні засрані "патріоти", що займаються тільки "Славою самих себе" готові втопити один одного, при цьому ще прагнуть до Європи. "Слава" продажним бездарям, які правлять нами. 
(написано 21.04.2013 в 11:43 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
*** : Удивительная по своей глупости "правда". Если вами правят бездари которых вы сами же и выбрали, то кто же тогда вы?  (написано 21.04.2013 в 20:49 з адреси:  33-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Сергій : Щось бр-р-р-р-еволюціонери притихли. Чи сказати нічого, чи котів усіх передушили:)))))))   (написано 25.04.2013 в 13:36 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
*** : Они, наверное, переваривают "обиду" и готовятся к новым обвинениям местной власти-в умышленом половодье, например:)  (написано 25.04.2013 в 17:50 з адреси:  0-213-53-37.pool.ukrtel.net)
 : Бу-га.Оце ваше лице.  (написано 24.06.2013 в 15:21 з адреси:  37-229-112-16-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік