Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.04.2013 ЖИТТЯ

Рівненський академічний український музично-драматичний театр заснований у 1939 році. З початком війни у червні 1941 року театр припинив свою роботу, але вже у червні 1944 року знову був відновлений. Колектив театру постійно поповнюється молодими енергійними випускниками театральних вузів. Серед них – Анатолій Гаврюшенко, Ніна Ніколаєва, Володимир Сніжний (нині народні артисти України), Ліна Ізарова (заслужена артистка України) та інші. До постановок, у різні часи, долучаються провідні режисери української сцени Володимир Грипич, Ігор Рибчинський, Анатолій Горчинський, Віталій Толок, Ярослав Бабій, Володимир Опанасенко, Ярослав Маланчук, Олег Мосійчук та інші. Завдяки таким яскравим особистостям колектив завойовує визнання та успіх. Саме Рівненським академічним українським музично-драматичним театром вперше здійснено інсценізацію та постановку роману нашого земляка Уласа Самчука «Марія» – народну трагедію «Сльози Божої Матері».
У 1997 році і до сьогодні колектив очолює Володимир Петрів. За його керівництва формується новий репертуар,
театр запрошує для постановки провідних майстрів сцени, режисерів, сценографів. Цікавим творчим експериментом
стала у 2003 році постановка вистави «Літо в Ноані» Я. Івашкевича (історія кохання Жорж Санд та Фридеріка Шо-пена) польського режисера театру та кіно Богдана Поремби та сценографа Єжи Скжепінського з Варшави. У цьому ж році театр поставив історичну драму О.Огоновського «Гальшка Острозька» (режисер Мирослав Гринишин, м.Київ).
Сьогодні Рівненський академічний український музично-драматичний театр активно розвивається. Репертуар збагачується новими цікавими виставами, а колектив – талановитою молоддю. У театрі окрім великої працює мала сцена,
розрахована на 100 глядачів. За світловим та звуковим обладнанням вона є однією з кращих в Україні. У 2005 році театр
отримує статус академічного. Постійно беручи участь у різноманітних театральних фестивалях, рівненський театр
може похвалитися високими нагородами, дипломами.

Вкотре у нашому місті свою виставу презентує Рівненський академічний український музично-драматичний театр. Цього разу глядачі мали змогу оцінити п’єсу відомого російського драматурга Н. Птушкіної «Ненормальна. Історія кохання» (переклад О. Петрів). Мабуть я не стану оригінальною, коли скажу, що вистава не залишила байдужим жодного з присутніх у залі міського Палацу культури. Глядачі аплодували стоячи.
«Ненормальна» - це не щось надумане, а справжнісіньке наше життя.
Таке як воно є, не завжди з happy end, але не менш прекрасне та щасливе.
У кожний момент свого життя ми переживаємо різноманітні події, емоції. Часто стаємо іншими, починаємо щось розуміти, чому, ще зовсім недавно, не могли дати навіть найменшого пояснення. Ми зустрічаємо людей, яких, можливо, більше ніколи й не побачимо. Та й не потрібно більше зустрічей, вистачить одного дня, однієї години, хвилини, навіть миті, аби зрозуміти – Я інша! Я інший! Ми щасливі! І цього ніщо більше не змінить! Саме однієї зустрічі й вистачило головним героям, аби позбутися давніх страхів. Їй – скинути важкі кайдани минулого. Йому – зрозуміти, що жити швидкоплинними, нічого не обіцяючими зв’язками далі неможна. Вона – самотня жінка. Він – одружений чоловік. Вони не можуть бути разом. Але вони зрозуміли, що у нашому світі є дещо більше.
Вище за буденність, за дрібниці людського життя, за постійні проблеми, які зачасту створені нами ж.
«У світі так мало істинної любові».
Чи може хтось з цим не погодитись?
Ірена Боровець,керівник літературно-драматичної частини: «Ця вистава досить популярна у Росії, та й в українського глядача вона користується успіхом. У репертуарі театру п’єса «Ненормальна» близько року, скоро будемо виступати з 100 виставою. У театрі є дві сцени – велика і мала. З цією виставою ми виступаємо на малій сцені, там 100 місць.
П’єса «Ненормальна» постійно збирає повні зали. Чому такий ажіотаж?
Можливо тому, що у якийсь момент вистави кожен з нас віднаходить себе».
Вікторія Клєщенко-Пилипчук, артистка драми, головна героїня п’єси: «Це вистава про усіх жінок, про ті почуття, які виникають у житті кожної людини. Про ті розчарування, які були у кожної жінки. Тому, на мою думку, ця вистава близька кожному, хто був присутній у залі. Напевно, кожен, чи хлопець, чи дівчина, відчували почуття нерозділеного кохання.
Ця тема завжди буде актуальною у будь-яке століття, у будь-який період життя кожного. Головна героїня щаслива уже тим, що вона відчула по-чуття справжнього непідробленого, нехай миттєвого, кохання».

Вероніка Чернега, фото автора
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 7 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік