Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.04.2013 ВИХОВАТЕЛЬ ЗА ПОКЛИКАННЯМ!

Що необхідно для того, щоб стати справжнім вихователем?
Передусім, любити маленьких дітей, мати бажання працювати з ними. І ось уже 25 років, вихователь дошкільного навчального закладу №2 «Подоляночка» Нагурна Тетяна Петрівнащоранку з любов’ю в серці поспішає до своїх вихованців.
Лагідно, з щирою доброзичливою посмішкою зустрічає батьків. По-особливому уважна в ранішні години до кожної дитини, яку зустрічає з теплом і ласкою.
Це - педагог за покликанням. Вона вміло працює з колегами, правильно планує щоденну роботу з дітьми та батьками. Її потенціал не вичерпаний. Це особистість, яка постійно самовдосконалюється. За роки плідної праці, наша Тетяна Петрівна,
має багато напрацювань, які варті вивчення та розповсюдження.
Вивчаючи особливості своїх дошкільнят, їх інтереси, здібності, вона постійно знаходиться в процесі творчого пошуку.
У роботі використовує освітні технології, орієнтовані не тільки на передачу готових знань, а й на формування вміння розуміти та визнавати іншу точку зору, організацію творчої співпраці, повагу до особистості дорослого чи малюка. Тетяною Петрівною розроблено творчий проект «Метод проектування в українознавстві».
А почала вона цю складну роботу з найпростішого: спочатку вивчила декілька козацьких ігор спортивного характеру, потім організувала гурток. Вихователь разом з дошкільниками читала книги, дивилась фільми, проводила розваги, заняття, свята, просто цікаві бесіди.
Їй допомагали батьки, бабусі й діду-сі, цим питанням зацікавився і сам міський голова Василь Богданович Сидор, який запропонував їй створити в закладі Залу козацької слави.
Ідея працівникам закладу сподобалася. Тож, швидко всі до праці.
Тетяна Петрівна була одна із найактивніших педагогів, яка вивчала побут козаків, їх життя в минулому і сьогоденні. Нею власноруч виготовлено макети куреню, вогнища, литаврів, гармат, зробила вона навіть козацький корабель «Чайка».
Робота над вивченням цього питання продовжується і сьогодні.
Вона, як керівник музею, радо зустрічає гостей у Залі козацької слави, музеї народознавства. Наші маленькі екскурсоводи доступно та з радістю розповідають про життя козаків, їх побут та перемоги. Дівчатка отримують масу вражень від практичної роботи: вишивання одягу, створення народних іграшок власними руками, облаштування української світлиці.
Кожного року, на свято Покрови, в нашому закладі проходить дійство «Посвяти в козачата», за участю міського голови В.Б.Сидора, членів міського управління освіти, гостей міста, батьківської громади. Тетяна Петрівна щоразу, по-особливому, готується до цього відкритого за-ходу, адже вона є його ведучою, яка з хвилюванням та радістю представляє до вступу в козачата своїх гуртківців – старших дошкільнят.
Вона ділиться з хлопчиками своїми знаннями, вчить їх бути сміливими, на заняттях з фізкультури та на про-гулянці загартовує в них козацький дух.
Цей педагог не тільки шанує минуле, а й іде в ногу із сучасним. По-тяг до прекрасного, до мистецтва, до життя - це так необхідно тендітній маленькій душі, що починає свій шлях у цьому цікавому, складному та невгамовному світі. І особливу роль тут грає вона – вихователь. Завдяки її правильно спланованій роботі, розкривається талант дитини і відбувається її розвиток. Цілком природно, що саме на мистецтво Тетяна Петрівна покладає найвідповідальніше завдання - виховання духовно здорової дитини та розвиток
її творчого потенціалу, адже саму її Бог наділив різними талантами:
вона вміє шити, вишивати, гарно малює, вміло вирізає, оволоділа новими техніками оригамі, квілінгу, а як вміло вона працює з ниткою. В її «золотих руках» народжуються не-повторні експонати мистецтва, які є
зразком для дітей та прикрасою гру-пи. Дуже цікавим ще є світ ниткографії, або, як Тетяна Петрівна іще її називає - «пухнастої» аплікації.
Це новий вид мистецтва яким оволодів цей педагог. Саме тут дитина може фантазувати, маніпулювати з ниткою різними способами, створюючи при цьому образ курчатка,
рибки, змії, доповнюючи натюрморт смачними яблуками, медовими грушами.
Повсякденна систематична праця цього творчого педагога визнана кращою в місті. Її група «Соняшник» у міському конкурсі «На кращий куточок із зображувальної
діяльності» була відзначена дипломом І ступеню, а у цьому році , вона є переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року - 2013». На належному рівні
представила дошкілля Славути на обласному конкурсі у Хмельницьку.
Сьогодні батьки вихованців щиросердечно радіють, що вихователем їх дітей є саме Тетяна Петрівна, а ми, працівники закладу, гордимося
тим, що маємо такого досвідченого, творчого, мудрого педагога.

Дякуємо їй за гарну, плідну роботу, і бажаємо успіхів у подальшій праці з дітьми.

Л. І. Бродюк, вихователь-методист
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 6 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік