Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.04.2013 ЛЕГЕНДАРНА ПОСТАТЬ В МУЗИЦІ ХХ СТОЛІТТЯ

Як відомо, наше життя не стоїть на місті. А особливо в наше таке бурхливе, насичене щоденними подіями, емоціями ХХІ століття. Кожен з нас чогось прагне, намагається досягти близької чи далекої мети, по можливості прикрасити яскравими подіями свою буденність. Та на щастя проблем щодо відсутності яскравих подій немає в нашому невеликому, але творчому колективі дитячої школи мистецтв.
Вони у нас відбуваються щомісяця. А в цьому місяці вже друга цікава подія, що відбулася 14 березня.
Присвячена вона була легендарній постаті в музиці ХХ століття, композитору Ігорю Федоровичу Стравінському, 130-ліття якого нещодавно відмічала уся світова музична спільнота. Захоплено слухали юні музиканти розповідь викладачів А.А. Бинкової та Н.А. Призиглей про життєвий і творчий шлях цього видатного композитора. Він був легендарним не тільки як композитор, а й як людина. Адже, погодьтесь, можливість бути громадянином трьох держав – Росії, Франції та США – надавалась лише надзвичайній людині. За довге життя цьому композиторові вдалося використати всі досягнення сучасної авангардної музики. Але саме народна пісня, багатство її ритміко-мелодійної структури були для Стравінського джерелом створення власної мелодики фольклорного типу. Він стверджував, що його музика немов розвивається сама по собі, але все таки і в ній містяться ідеї, доступні загальному сприйняттю. З дитинства він був знайомий з такими видатними людьми того часу як В.Стасов, М. Мусоргський, Ф. Достоєвський, завдячуючи своєму батькові, прославленому співаку Маріїнського театру в Петербурзі. Хлопцем він вже належав до вищих кіл Петербурзької художньої інтелігенції, де став учасником «Вечорів сучасної музики». Саме через керівників А.Нуроки та В. Нувеля Стравінський зблизився з С. Дягільовим. Варто додати, що серед його друзів були такі відомі та впливові діячі, музиканти як Клод Дебюссі, М. Римський-Корсаков, який був його вчителем по композиторському мистецтву, графиня Едмої де Поліньяк, дочка багатющого фабриканта швацьких машин «Зінгер» та багато інших представників мистецтва, філософії, фізики, теології. З ним зустрічалися різні державні діячі. Але особливу увагу вищого світу того часу викликали стосунки його із… Коко Шанель. Вони, стосунки, розбурхують світ у зв’язку з виходом книги «Коко і Ігор», а потім і фільму «по мотивах» дійсних стосунків двох відомих людей.
Велику спадщину залишив нам цей невтомний митець. Його балети «Весна священна», «Жар-птиця», «Петрушка» до цього часу не сходять з театральних сцен усього світу. Музиканти включають обов'язково в свій репертуар твори цього видатного композитора.
Під час проведення цієї лекції, звичайно, звучали твори І.Стравінського, які виконали учениця 3-го класу відділу фортепіано Віра Остапчук та викладацький дует відділу фортепіано у складі Анни Парфенюк та Яніни Ткачук. З великим задоволенням юні музиканти переглянули у відеозапису балет «Петрушка», інтерв’ю з його нащадками, та відомими музикантами.

Я.Ткачук, заступник директора з навчальної роботи.


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік