Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.04.2013 ЮРІЙ БРОСЛАВЕЦЬ: ВІДГУК НА ЗАМІТКУ О.БАЗАНА В ГАЗЕТІ "ПУЛЬС": ЗНИЩУЮТЬ ПРИРОДУ - ЗВЕРНИСЯ ДО ПРОКУРАТУРИ

Самі тягнуть вагонами,
Літаками, фургонами.
А ми торбинками,
Й гузилками…

Міркував, вигадував та прийшов до висновку, що найкращим епіграфом до цієї замітки будуть саме ось ці рядки з віршу В.Кравчука. Пригадуєте, цей політично – гумористичний твір, ізяславський письменник пан Василь, написав ще в середині 90 –х та влучно дав назву : У нас багаті, не заплачуть!..

Перетинаючи рейсовим автобусом міст залізничних колій, не раз звертаю свою увагу в сторону вокзалу. Та пригадую, як ще років 20 тому, на запасних коліях ст. Славута-1 стояли під завантажуванням і розвантажуванням місткі вагони.

Робота кипіла і вдень і в ночі, приходило вугілля, міндобриво та багато інших вантажів… Сьогодні ж можна спостерігати картину ось яку, приходу - 0 ! А відвантажується лише один товар, під назвою – деревина! І при чому в любих кількостях та в любому вигляді. Навіть кору знімають, ще тільки не підстругують, як олівці...

Не вільно хочеться запитати у чиновників – олігархів, а що ж далі будемо пакувати в 60 –ти тонні вагони, як виріжемо ліс?! Бо ж росте він, як ми знаємо, ой як повільно...

Та сучасних міліонерів у ВРУ не цікавить, друзі, коли він виросте, як і те, що масові вирубки можуть спричинити екологічну загрозу. В олігархів власні та корисні інтереси - більше увірвати та негайно відправити до «пункту призначення». І все це, шановні, легально й офіційно. А ось коли сільський дядько, який уже певно не пам’ятає коли в останнє розписувався у відомості за гроші, щось в лісі зрубав, це грубе порушення, це … не законна вирубка.

Ні, шановне товариство, саме такого «легального» знищення лісних масивів славутські ліси не пам’ятають з часів Р.Сангушко! І якщо сьогодні не поставити цьому край та не зменшити норми вирізки, то через 15 – 20 років на нас чекатимуть одні зруби .
Та кого це цікавить?! Тут контракт вигідний для Києва з турками чи німцями. Подумаєш, якась там бабуся в Романінах не буде мати нагоди вийти куди по ягоди чи гриби. Нехай собі втілює нову технологію по вирощуванню шампіньйонів у льосі, чи на власному городі, та просить Господа, щоб не обложили податком...

Ось про що, дорогі мої земляки, потрібно писати і кричати та бити тривогу! І з подібними позовами звертатися в прокуратуру з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері. Тільки відповідь Вам прийде, приблизно такого характеру : Ваша скарга розглянута, все в межах чинного законодавства України…

Юрій Брославець, м.СлавутаРозміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 16

тарас  : Оце діло!!! Нарешті дочекався від пана Піголя файну статтю. Повністю згоден с паном Брославцем. при Радянському Союзі такого неподобства не було.  (написано 02.04.2013 в 17:57 з адреси:  19-204-132-95.pool.ukrtel.net)
тарас  : Ще дам наколку. Шось я таке чув. Що нібито хтось піску багато миє в районі Крупця. Пане Піголь, якщо Ваша ласка, проінформуйте громаду нарахунок цього діла.   (написано 02.04.2013 в 17:59 з адреси:  19-204-132-95.pool.ukrtel.net)
вік брославцю : Шановний Юро.Всі ці прокуратури до голої дупи.Весь бардак іде з владних коридорів.І як приклад, то всі ці засранці як з опозиції так і з владних структур грабують Україну наввипередки.Нещодавно Головою комітету з питання єкології і природокористування поданий законопроєкт про зміни до лісового кодексу.Де пропонуется заборонити вирізати ліс субьетам підпр.діяльності які нещодавно працюють в цій галузі.А чоловік означенної пані від опозиції. вже давненько ріже карпатський ліс і відправляе його за кордон.а так як він мае потужні виробництва то як думаеш для кого ці зміни.А вона ще дальше пішла, запропонувавши змінити чорнобильський закон, проти чого ми в київі пікетували її комітет.Про ці та інші оборудки читай в газеті голос громади. де тебе просили надати статтю.але видно ти ще до цього не дійшов.Все ще віриш в доброо пана .Тепер я буду кричати Слава В А ющенко який вас нічому не навчив.А стаття добра. Тільки шкода що це глас вопиющего в пустыне.З повагою знаеш хто.  (написано 02.04.2013 в 18:14 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : Знову Піголь х....ю пише. Спочатку ми заборонимо комуністичну ідеологію, потім приймемо закон про мови, потім виженемо москалів, потім вступимо до ЄС, потім проведемо революцію, потім проведемо люстрацію, потім ....., а аж потім, коли всі з України розбіжаться, тоді ліс нікому буде не потрібний. Так що автор, як завжди, пальцем в небо.   (написано 02.04.2013 в 18:16 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік тарасу. : Відстав ти шановниі, і твоя наколка також.Фірмою депутата від БЮТ і за підтримки Кардаша було знищене пасовисько жителів Крупця і сотні тон піску ваговозами вивезені до Хмельницького.А заодне і дорога була приведена в дуже гарний стан.Бабульки свою справу ро..А Піголь тобі відповідь не дасть і не сподівайся.Гроші потрібні були на вибори а це святе.  (написано 02.04.2013 в 18:23 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тверезий : Оце правильна стаття!А то ми чубимось ,а жирують.  (написано 02.04.2013 в 19:04 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Соратник по Майдану 2004 : З виходом в "ефір", Юра! Вибачай що так і не допоміг тобі. А стаття гарна, я казав тобі. Тепер нашого полку побільшає.  (написано 02.04.2013 в 20:34 з адреси:  231-69-124-91.pool.ukrtel.net)
Volya : А далі - шановні - у 60-тонні вагони будем пакувати - Вас , якщо ви вчасно не отямитесь та будете тихенько собі матюкатись (на кухнях) - а вони будуть продовжувати робити свою справу - а ви далі потихеньку ображайтесь скільки вам влізе- (ой яка гарна стаття - а де конкретні факти). (Дам наколку де миють пісок)- ну так дай - а що - слабо - дурості хватає тільки тут на клавіші нажимати та всякий блуд - нікому не потрібний й абсолютно безглуздий гнати. Ось і дійсно виходить що стаття -як пальцем в небо - на радість деяким недобродіям.   (написано 02.04.2013 в 22:12 з адреси:  84-162-54-37.pool.ukrtel.net)
вік Volya : Хочу тебе запитати.Ти пишеш що пакувати будете вагони не згідних з вашою ідеологіею.А чим ти і тобі подібні відрізняютеся від нквдистів.Що стосуется карьеру, то пісок на хмельницький вивезли жителі марсу.Після виборів справу тихенько залагодили олігархи між собою. а в дурнях осталася громада с.Крупець.Що стосуется С.В.Буряка то його компанію фінансував депутат від БЮТ.Керівником штабу був Зайонц а фінанси йшли через банк, яким керуе Бютівець Галій.А Пр регіонів підтримала цю кандидатуру сподіваючись що він перебіжить до них як в свій час втік з БЮТ.А С-идору вставили палки в колеса, знаючи що той не буде тушкою.Так що шановний, що ті що ці однакові, тому що матір у них одна-бізнес і гроші.А на цій ниві вони успішно знаходять спільну мову.А що стосуется того що ліс ріжуть безбожно. то це ще було започатковано при ющові. як і використання наших чорноземів під посадку технічних культур.Слава патріотам які успішно перетворюють нашу землю в африку, а нас в африканців за рівнем життя.  (написано 03.04.2013 в 04:16 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Юрію Брославцю +100 і дивуюся з деяких «коментаторів». Якщо людина небайдужа до проблем екології то її одразу треба поначіплювати побільше ярликів. А самім щось написати-кішка затонка. Оце дай тільки погавкати і все.  (написано 03.04.2013 в 08:21 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Юрію Брославцю +100 і дивуюся з деяких «коментаторів». Якщо людина небайдужа до проблем екології то її одразу треба поначіплювати побільше ярликів. А самім щось написати-кішка затонка.Оце дай тільки погавкати і все.   (написано 03.04.2013 в 08:22 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Не скубіться... : Люди добрі прийде час і ви побачите,що в Славуті є не мало тих,хто давно розібрався як ця влада дійшла навішала такоі лапши,що ми не можемо догнати нікого...100гр.це 2руб.50коп.Це бандюга добавив за три года до пенсіі,це даже не більшовицька мінімальна! Коли від 70руб.зарплати бюджетники при союзі мали пенсію 32руб.А ми вже скотились до 20руб. советскими,від 940гр.мінім.Єслі щитати 1000гр.це 25руб.советскіх.На 2-50коп.щас можемо купити за 100гр.ДЕБІЛІЗМ,а не добавки.І трезвонять.за добавки 10-30-50гривней...це дають на 1кг. мяса...1-80коп.советских.а переведите сколько взять хлеба сейчас...  (написано 07.04.2013 в 15:48 з адреси:  109-162-25-250-slvt.broadband.kyivstar.net)
ЮЕМ -для волі : Як на мене , то подібний комент міг написати чиновник при посаді. Якого трудова діяльність безпосередньо повязана з цим бізнесом . Та відноситься до цієЇ категоріЇ , які тягнуть вагонами . Помиляєшся шановний , нашого брата уже пакували у товарні вагони у 37 - 38 -му , тепер ваша черга . І жирувати Вам залишилось не так вже й довго ...  (написано 07.04.2013 в 15:49 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
Можно взять : На 50гривней - Выходит 14 булок квадратных...А теперь 14 х 16коп.=2рубю24коп. ВОТ вам 50гр.по хлебу 2-24коп.советских,по мясу 1-80коп.,2-00руб. Нам надо хоть тот уровень при союзе не потерять,а получается,что еще назад движемся.Хоть и все затоварино!!! А если взять,что хлеб тогда весил 1кг.,а сейчас 630грам.То еще больше нас надули минус 4 булки изза веса 4кг.160грам вот вам минус рубль от 2-24коп.Остается 1-24коп.советских-стоит 50грывней.Вот вам и социальная отсталость уровня тех времен с этими.А они давно по Европейски живут с времен распада,кофициэнты себе постоянно наращивали с подорожаниями за22года.Вот достигнут уровень до 20тыс.гр.,такие уровни должны у работающего человека быть минимум 5тыс.до 20тыс.гр. От уборщиц и до металургов...  (написано 07.04.2013 в 16:22 з адреси:  109-162-25-250-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ще пакували : В 1960р.на целіну в товарних вагонах,сам іхав з батьками...Так уменшали чисельность з донбасу з трьох областей. 16 єшелонов нас зібралось і іхали дві неділі в товарняках по 8-10 сімей.Пропуская все поезда і в основном с вечора,а днем стояли в тупіках...А потом нам писали друзья,что стало прибувать населеня рускоязичне,тепер понятно чому Домбас бильш рускоязичне.Сироти из ФЗУ і молодь яка була в Германіі підняла шахти,а потім на готове завезли рускоязичних...Так як -зеки строіли,комсомольці були первопроходцями...Це всі знали...  (написано 07.04.2013 в 16:42 з адреси:  109-162-25-250-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік