Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 31.03.2013 ЦІЛЮЩА СИЛА МУЗИКИ

Музика змушує дитину в середині нас гратися, ченця – молитися, паливоду – пуститися в танок і героя – вирушити на подвиг.
Д.Кемпбелл Сьогодні, коли музичне середовище заповнене естрадно-розважальною музикою, надзвичайно важливо підтримувати інтерес дітей до класичної і народної музики.
Адже музика – це живе невичерпне джерело натхнення, яке дає насолоду, відкриває невідомий світ фантазій. Саме з допомогою музики людина передає свої почуття, свою радість і любов.
Музика здатна виліковувати наш сум та печаль, заставляє по-новому подивитись на світ, піднімає силу духу, знижує стрес, впливає на дихання, пульс, підвищує імунітет.
Звуки музики воістину творять чудеса. З метою гармонійного розвитку дитини, зміцнення їх здоров'я я впроваджую, на уроках музики та музичних заняттях у дошкільнят, різні види музикотерапії, як пасивної так і активної.
Музикотерапія – найбільш древня і природна форма корекції емоційних станів. Музика, створена на основі законів гармонії володіє лікувальним ефектом.
Мої уроки музики та музичні заняття – це комплекс вправ та елементів музикотерапії – вправи на дихання, дикцію, артикуляцію, хоровий спів, вокалізація, гра на музичних інструментах, слухання музики, живопис, хвилинки відпочинку та релаксації. Тому, намагаюсь відібрати такі класичні твори для слухання, які мають високий духовний потенціал, володіють виключною силою сприйняття, фінальним акордом якого є зображення музики на папері.
Приємно зауважити, що і батьки наших вихованців долучаються до творчості дітей, які створюють справжні шедеври. І сьогодні в закладі організовано виставку робіт
«Я малюю музику», в якій ожили «Золоті рибки» та «Цар Горох» із балету «Горбоконик» Р. Щедріна, побачити «Весільний день у Троль-гаугені» Е. Гріга, відчути сум і біль
«Марусі Богуславки», заспівали веснянки у «Концерті для фортепіано з оркестром» П. Чайковського та багато інших.
Дуже боляче чути про те, що музика неважливий предмет, адже ми часто не усвідомлюємо того, що лікувальний ефект музики пов’язаний із підсвідомістю. Гармонічна музика (а саме така використовується на уроках і музичних заняттях) – кращий психотерапевт.
Коли людина засинає під ніжну мелодію, вона бачить хороші сни, учні під музичний супровід більш уважно слухають і значно швидше запам'ятовують новий матеріал.
Тож, музика в дитячому садку, школі та вдома стимулює процес внутрішнього самовдосконалення дитини, створює широкі можливості для повноцінного розкриття всіх її потенціалів та відкриває перед нею шлях збагачення її музичного досвіду.
А завершити хочу словами Ромена Роллана «Хороша музика – чиста, як дитина і мудра, як голова старця».

О. Душкевич, вчитель музики, музичний керівник НВО№1
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік