Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.03.2013 ДОКУМЕНТИ ОУН І УПА В ІНТЕРНЕТІ.

Львівський Національний університет імені Івана Франка, Центр досліджень визвольного руху за участі Національного музею-меморіалу "Тюрма на Лонцького" представили результати трирічного спільного проекту "Електронний архів визвольного руху". Архів містить 10 тисяч раніше недоступних документів про історію ОУН і УПА , політичні репресії і діяльність нацистського і комуністичного режимів. Розробники впевнені , що Е-архів " avr.org.ua" є відповіддю на виклики часу. Україна не може приховувати інформацію про визвольний рух , політичні репресії за бажанням окремих чиновників. Доступ до архівних документів "вибиває" спроби фальшування та "очорнення" ідеї визвольного руху українського народу.


Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 12

Р.В. : І до чого тут Славута?  (написано 30.03.2013 в 19:06 з адреси:  39-165-54-37.pool.ukrtel.net)
ЮЕМ - : А до того шановний , що б виховувати національно свідому молодь . Та таким Р.В і тобі подібним мозги промивати . Нація котра не вшановує своЇх героЇв - приречена на вимерання ! Молодь , має знати правдиву історію , і якою вона не була . Бо табачники знову почали акцентувати свою увагу на червоних командирів . Певно незабаром із столиці прийде вказівка , щоб вул. в Славуті назад перейминували іменами більшовицьких катів , і * газєти * ПР * Трудівнік Полєсся *  (написано 30.03.2013 в 19:47 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.В. : Ви свої мізки спочатку в порядок приведіть. Я не проти патріотичного виховання молоді, але Львів далеко. Краще займіться дослідженням національно-визвольного руху на Славутчині.  (написано 30.03.2013 в 20:13 з адреси:  39-165-54-37.pool.ukrtel.net)
serj : ЮЕМ, для початку попрацюй над своєю граматикою з української мови.  (написано 30.03.2013 в 20:54 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Знову гризетеся.Свобода Можливо і правильно піднімае питання. Я вважаю що якщо на даний час висвітлювати питаня про визвольний рух на Славутчині, то потрібно писати і про боротьбу партизанських зьеднань, щоб бути обьективним.Адже мета у них стояла одна-боротьба проти фашистів і окупаціїї України загарбниками.А краще було б піднімати питання про визвольний рух і боротьбу Українського козацтва,тому що ці факти не заперечні і пройшли випробування часом.Бере мене сумнів що боротьба націоналістів при частому зміні політичного устрою, і того що схід не підтримуе цей визвольний рух зможе мати на даний час право на існування.І тому приклад е, коли Ющенко нагородив С.Бендеру і Р.Шухевича званням Героя України.Спочатку треба підготувати і схід і захід до цього питання.А то це все дуже нагадуе доктрину більшовиків.Спочатку все порушили.І церкви і історію переписавши все по своему.Час і історія все розставить по місцям.А що стосуется Славути, то менше треба вірити всіляким архівам.Краще більше публікувати спогадів людей, які були свідками тих подій.Я в свій час поспілкувався з людьми, які були свідками боротьби і партизан і націоналістів, і багато корисного взнав про їхню боротьбу і їхні методи.Так що ще зарано це висвітлювати.Своїм опонентам раджу поїхати по селам і поспілкуватися з старими людьми.Вони розкажуть як по черзі наїджали в село і ті і другі .Коли забирали останню картоплину і селяни ховали дівчат.Партизани вішали співчуваючих націоналістам, а УПА -бувших комуністів і вирізаючи цілі польскі поселення.Так що не все добре в Датському королевстві.Це була жорстока боротьба різних ідеологій і на жаль заручником її було мирне населення.  (написано 31.03.2013 в 07:11 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тимоха : А таперішні демократи(бютівці) нічим не кращі комуняк, вони так само люто ненавидять всіх хто думає не так як ВОНИ, та хто не з ними  (написано 31.03.2013 в 10:32 з адреси:  37-229-112-24-broadband.kyivstar.net)
Маргоша : Ну и ахинею несёш ты Вик. Козацтва в Славуте то не было вообще. Разве что пан атаман - генерал в базарных погонах и его пьяное воеводство с продажными попами, что исколесили Славутские леса в 21 столетии, вот про них писать - так это дело. Наверное ты это имел в виду, наш грамотный, с жизненым опытом Вик?   (написано 31.03.2013 в 14:43 з адреси: 46.63.78.178 unnamed.x-city.com.ua)
тверезий : В уссих катаклізмах винні комуністи.  (написано 31.03.2013 в 15:08 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
маргоші : А це шо за комент.Козаки були по всій Україні і можу тобі дати підказку, хто з гетьманів боровся з поляками.Я пишу не за козаків Славутських. а за відродження козацьких традицій.А якщо в тебе хвороблива зневага до мера, то прийди і скажи йому це в обличя.А то ховаешся за ніками.то ти маруська то явдоха то маргоша.Так хто ти.І не ображай мене а то отримаеш таку відповідь що почнутся не заплановані жіночі дні.  (написано 31.03.2013 в 17:29 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
22-RUS : Честно говоря, меня немного напрягает переписывание истории действующей властью "под себя". Причем история всегда переписывается с 1917 года, то красными, то нашей пропутинской властью, то властью Украины. А ведь история при монархии была , так сказать, едина и неделима! У нас же (в Украине и России) это всё является дешёвым популизмом, зомбированием своего народа. Вообще история должна быть независима от политики, история должна констатировать факты жизни общества и не давать им никакой оценки! Но тут опять же включается человеческий фактор- что-то "выставить" на огласку, о чём-то стыдливо умолчать. Если публиковать историческую информацию, то всю! История должна быть деидеологизирована! Просто кому-то в верхах очень интересно манипулировать национальным сознанием, ссорить народы. и пользуясь этим воровать у народа! Всю правду об УПА, ОУН и т.д. узнают наши пра-(раз 20 ещё пра-) внуки. И то только в том случае, если Украина и Россия останутся на карте мира как единые государства.  (написано 01.04.2013 в 07:31 з адреси:  46.23.146.177)
% правди : Мы в этом и последующих поколениях ужу никогда не будем единым государством. Смотрите за собой и своим государством, абы оно прожило, дай Боже, хоть это поколение в мире.   (написано 02.04.2013 в 10:24 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік