Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.03.2013 ВАЖЛИВО

Редакцією газети «Вісті громади» проведено опитування громадян, які мають право на пільговий проїзд.
Основне запитання, на яке ми шукали відповідь у людей - було сформульовано так: Чи задовольняє Вас надання послуги з пільгових перевезень в районі?
Марія Болеславівна Піонткевич, 67 років, пенсіонерка, м. Славута: «В основному, це добре, що люди мають змогу скористатися безкоштовним проїздом в автобусі. Оскільки, знаємо, що більшість пільговиків, мають проблеми із здоров’ям і їм потрібно, особливо з
села, добратись до лікарні, часто витратись на дороговартісні ліки. Тому будь-яке збереження коштів ніколи не буде для них зайвим. У мене лише єдине запитання: Чому у суботу та неділю пенсіонери за віком не користуються пільговим проїздом. Ось, наприклад, два тижні тому я в касі купувала квиток у напрямку до село М. Правутин.
Пред’явивши у касі посвідчення пенсіонера за віком, мені касир пояснила, що у суботу та неділю я не маю права на пільговий проїзд. Тому я змушена була сплатити за квиток в повному обсязі.
Таким чином я їжджу навідувати родину в селі уже більше року».
Любов Василівна Гапонюк, 56 років, пенсіонерка, м. Славута: «Хоча я не часто їжджу в район. Але, часом доводиться відвідати село В. Скнит. Як пенсіонерка, я маю право на пільговий проїзд, і, в принципі, ним користуюсь.
Та на нашій автостанції для пенсіонерів існують обмеження. Ось, наприклад, у суботу чи неділю я змушена купувати квиток».
Любов Хомівна, 73 роки, дитина війни, с. Крупець: «Я часто їжджу до міста Славута рейсовим автобусом. Чи то в лікарню, чи на базар. Як дитина війни, користуюсь правом на пільговий проїзд. Але лише, якщо придбаю квиток в касі Славутської автостанції. Коли ж я їду з села , то плачу за квиток у повному обсязі».
Любов Василівна Данильчук, 53 роки, пенсіонерка, м. Славута: «Узагалі я мало користуюсь пільговим проїздом в рейсових автобусах. Але одного разу мені необхідно було у суботу поїхати в село Губельці. Я вирішила не брати квиток у касі автовокзалу, а пред’явити посвідчення водієві в автобусі. Він сказав, що я можу їхати безкоштовно».
Катерина Іванівна, 68 років, пенсіонерка, м. Славута: «Як на мене, пільгові перевезення пасажирів у нас діють лише на користь перевізників. Ось наприклад, я не часто користуюсь пільговим рейсовим автобусом. Близько чотирьох разів на місяць. Напевно таких пільговиків багато. Тому для нас все ж була би кращою якась грошова допомога від держави. Наприклад, надбавка до пенсії. І тоді б кожний пільговик міг би обрати: чи йому витратити кошти на проїзд, чи на щось інше»
Дехто з опитуваних відмовився називати своє ім’я. Ми не знаємо з яких при-чин, але вони мають на це повне право.
Більшість з наших респондентів дійсно наголосили на тому, що як пенсіонери за віком не можуть скористатися пільговим проїздом у суботу, неділю та святкові дні. А купують квитки за повну їхню вартість. Одна із пасажирів навіть розповіла що її чоловік має право на пільговий проїзд, як учасник бойових дій, але цілий рік був змушений їздити платно, оскільки йому повідомили, що він не може ним скористатися. Це тривало доти, доки він не попередив, що звернеться у відповідну інстанцію.
Виникає багато запитань, відповіді на які потрібно шукати в нормах законів нашої держави.

За офіційними коментарями редакція звернулась до офіційних осіб, що безпосередньо співпрацюють з перевізниками.Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 5

Остап : Шановний редактор! В останньому обзаці на початку речення Ви вжили слово "реципієнтів". Воно походить від слова РЕЦИПІЄНТ, тобто той хто щось бере, приймає, отримує. Згідно контексту статті думаю, що правильно було б вжити слово "респондент".  (написано 29.03.2013 в 19:06 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Вчитель : Шановний Остапе, ви вжили слово "обзац". Воно походить від слова УБЗАЦ, тому згідно контексту статі його слід писати "йобзац".  (написано 29.03.2013 в 21:57 з адреси:  129-142-124-91.pool.ukrtel.net)
Остап : Вам дякую, що звернули увагу на мою помилку. Буду уважніше.
     Я Вибачаюсь. Ви вчитель з якого предмету?
     Якщо з того що ви написали, то Ви Йолоп. 
(написано 29.03.2013 в 23:29 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік остапу : Молодець.Ось такі бездарі і приймають закони по яких ми так живемо.Карпенко -карий про це влучно писав.Боруля чи беруля.Сміх та й годі.Головне що респондент хотів донести свою думку і її зрозуміли.Давайте ще підключимо фіололога фаоіон і табачника.Ото посьміемося.  (написано 30.03.2013 в 05:34 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Адміну : Дякую  (написано 30.03.2013 в 16:16 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік