Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.03.2013 ПРОФЕСІЯ ЖИТТЯ

Із тисячі професій на землі,
     Які вже є,
     Яких ще будуть вчити,
     Є головна – як вищий, сущий хліб,
     І назва цій професії – учитель.
     Усе в житті Янісевича Віктора Миколайовича, учителя хімії Славутської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№4, від любові. Від любові до свого предмета — переконаність у тому, що він один із найважливіших у формуванні світоглядних, морально-етичних засад учнів. Від
     любові до обраної справи — впевненість у необхідності постійного пошуку найрезультативніших методів і прийомів роботи з учнями. Від любові до процесу навчання учнів - ретельна підготовка до кожного уроку, бажання створювати творчу атмосферу діяльності.Любов до своїх вихованців сторицею повертається до нього самого.
     Педагог, учитель, вихователь – довірена особа держави, якій вона ввіряє найдорожче і найцінніше – дітей, свою надію, своє майбутнє. Доля дітей в руках педагога, в його золотому серці, він має бути джерелом радісного пізнавального і морального зростання своїх вихованців.
     Жодна інша професія не ставить таких вимог до людини. Педагог забов’язаний бути яскравою, неповторною особистістю, носієм загальнодюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, високої культури.
     Саме таким, на думку учнів та їх батьків,є Віктор Миколайович. Спілкування зі школярами на його уроках будується за принципами партнерства і поваги до особистості учня. На заняттях учні добре відчувають поєднання вимогливості і розуміння зі сторони вчителя,
     а раціональне використання різних видів заохочення сприяє позитивній мотивації навчальної діяльності.Щодо факультативних занять, які проводить Віктор Миколайович, то на них учні спілкуються в неформальній обстановці між собою та вчителем, що дає їм додаткові можливос-ті критичної оцінки отриманої інформації, формування власних висновків та обговорення їх у мікрогрупах. Позитивним
     у роботі Янісевича В.М. є те, що у взаєминах з учнями в урочний і позаурочний час чітко простежується перехід від авторитарної, репродуктивної освіти до освіти гуманістичного типу. Для батьків головним є те, що діти із задоволенням готуються до кожного уроку хімії, отримують якісну і ґрунтовну освіту. А ми, учні, переконані, що знання, отримані сьогодні. – це фундамент нашого майбуття.
     Тисячі професій народжуються і вми-рають. Та серед вічних професій учительська посідає особливе місце: вона початок усіх професій. Змінюються умови й засоби виховання, та незмінним за-лишається головне призначення вчителя – навчити людину бути Людиною.
     
     Марина Поліщук, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІст. №4


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік