Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.03.2013 ВЕСНЯНА РАПСОДІЯ

Ну, ось, здається у зими закінчився запас морозу та снігу. І юна, ніжна Весна сором’язливо наближається до нас з великим бажанням за наступні три місяця оновити все навкруги. Втомились ми від одноманітного білого кольору.
     Так уже хочеться різноманітності, веселкових кольорів, ранішнього щебету пташок, що сповіщає про схід сонечка!
     Невдовзі все це прийде до нас. Залишилось ще трішечки зачекати. Та аби очікування не стомлювало, адже коли чогось бажаєш, хочеться якнайшвидше прискорити, наблизити його здійснення, в наші оселі приходить перше весняне свято – 8 Березня. Саме воно є тим посланцем довгоочікуваної весни, яке і наближає її. Кожен з нас з великим бажанням, а дехто і творчо готується до цього дня. Ось і наша дитяча школа мистецтв саме так, творчо, підготувалась до нього.
     Шостого березня весь викладацький та учнівський колектив радо, з усмішками, зустрічав гостей. І, зрозуміло, що на свята прийнято готувати подарунки. Підготували подарунок і ми.
     Це був наш перший весняний концерт для наших дорогих матусь, бабусь, сестричок, тітоньок. Готувалось свято на творчому підйомі, з надзвичайним бажанням подарувати нашим гостям радість і насолоду, зігріти любов’ю серця наших мам.
     Сценарій концерту підготувала викладач Бинкова А.А. А викладачі художнього відділу – Котихова І.В., Нугуманова А.К., Ткач І.А. надзвичайно святково і вишукано прикрасили сцену! А ще, вони влаштували виставку робіт своїх найкращих вихованців.
     Складна робота викладачів – інструменталістів , керівників ансамблів та інших колективів. Адже навчити дитину грати, співати чи танцювати, та ще й донести до глядача образ твору, його характер справа дуже кропітка, вимагає вміння, фізичних і духовних
     затрат. Бути учасником цього святкового концерту виявили багато бажаючих. Та після ретельного прослуховування це право отримали найкращі.
     Всі відділи були представлені у концерті. Клас фортепіано представили учениці Катерина Масюк та Анастасія Бондар. Відділ народних інструментів – Андрій Сверидюк, Сергій Мельник, Олександр Соколець. Світилася і співала всіма фарбами бандура юного
     бандуриста Миколки Хільчука. Незвичайно, поновому звучала гітара в руках Марини Царьової. Як завжди, оплесками, супроводжувався виступ маленької співачки Настусі Федорової.
     Проникливо звучала пісня про маму у виконанні Анни Климчук. І справжній «Клас» показав вокальний квартет у складі Діани Новіцької, Ольги Герман, Анастасії Федорової, Анни Климчук.
     Впевнено і яскраво лунав голос Вікторії Якимчук. А хор молодших класів захопив слухача своєю майстерністю та артистизмом. Зворушливу композицію показав клас хореографії. Повною палітрою був представлений відділ оркестрових інструментів. Звучав і ансамбль скрипалів, і дует сопілкарів у складі Олександра Шварца та Ореста Лук’янчука, і новостворений квартет духових інструментів. Схвильовано співала скрипка Катерини Гринько.
     Своїм оптимізмом, життєрадісністю зарядив всіх відомій уже далеко за межами нашого міста фольклорний гурт «Щедрик». Дебютував у цьому концерті фортепіанний дует молодих викладачів у складі Наталії Ковби та Олександра Моісєєва. А інструментальний ансамбль учнів, який став уже популярним у місті, завершив концертну програму.
     Аби кожний номер був яскравим і запам’ятався, викладачі Литвиненко В.Ф,. Титенич Б.В., Скрипнюк Л.В., Ткачук Я.Ф.,Бондарчук О.А., Салогуб Н.О.,Чайка Н.Д., Козачок І.С., Нестерук Г.В., Маліновська Т.В., Нестеренко І.А., Цисарчук В.В. Чешева Т.Є., Боргулевич О.Є., Білоус Г.І. доклали часточку своєї душі у виступ свого учня.
     
     Я. Ткачук, заступник директора з навчальної роботи


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік